Отговори
# 750
  • Мнения: 32
Нощни очи ,страшно ми хареса поста ти, браво за това ,което мислиш. Аз също си мисля,че няма да направя аборт. По скоро изследванията биха ме успокоили, защото аз вярвам ,че детето ми ще е здраво. И не искам да си вкарвам някакви други мисли. Но, дори и да му има нещо.. пак ще си го гледам, то ще си е наше.

# 751
  • Мнения: 2 376
БХС-то на мен ми струваше 25 лв, за ехото не съм давала пари.
Феталната мисля, беше о/о 60 лв. Ако искаш запис е по-скъпо, но аз исках само снимка.

Колкото до вероятността да родиш дете с аномалии, никой не е застрахован. Наистина, обаче, всеки би трябвало да си реши, след като е наясно с рисковете и от самите изследвания, след като е наясно какво представляват и на колко въпроси всъщност дават отговор.

Antoaneta Simple Smile  и аз мислех, че е добре да си направя изследвания, при положение, че бях наясно, че аборт няма да правя. след като ми излезе риск 1:60 за даун и горе долу толкова за спина бифида, си представи какво изживях докато отида на ФМ и човекът каза, че невралната тръба е затворена. Даун в други държави вече не е диагноза, но спина бифида си е сериозно нещо.
БХС-то е толкова неточно изследване, че просто имам чувството, че го правят за някакъв техен си експеримент. Каквото и да даде нищо не значи.

# 752

Общи условия

Активация на акаунт