Първото ритниче е радост голяма за НОЕМВРИЙСКАТА мама

  • 20 644
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Благодаря ви за топлото посрещане  Hug
  mim4ето , едничко ни е бебето, за пола още не знаем със сигурност, докторката клони към момиче, а ние с таткото искаме момче, но важното е да е живо и здраво.

Аз днес бях на късния БХС, резултатите казаха другата седмица към края, но аз не съм ходила в МД, кръвта ми взеха в клиниката където се следя, също днес дадох урина и секрет за микробиология, урината е идеална, за разлика от миналия път, че бях направила лека бъбречна криза, а микробиологията другата седмица.

# 31
  • Мнения: 92
 Запис !

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 23:14 от cuftaika

# 32
  • Мнения: 38
Eх, айде и аз успях да пиша в новата ни темичка, че едвам смогнах да ви доизчета! Simple Smile  Да ни е пълна само с хубави новини  Hug

Аз почвам с хвалисване  Mr. Green  И ние сме в подготовки за сватбата, и все не можах да си намеря обувки които да ми харесват, и снощи най-накрая си купих обувчици и съм доволна от избора, а и на мъжо му купихме костюма, голям късмет, че той иначе едвам се навива за покупки за него  Mr. Green  Днеска продължаваме с покупките и дано успеем да купим всичко което съм си намислила...не е много дълъг списъка...само 3-4 точки...а вчера бяха само 2 покупки и разходки от 3 часа...  #Crazy   Mr. Green

И аз вчера ходих да ми вземат кръвчица, но за нормални кръвни и уринни изледвания...и слава богу от това което видях са добре. Вече и левкоцитите в урината, са в нормите си  newsm03  Сега още чакам резултатите от кръвната група и антителата или там кво беше  newsm78  На някоя от вас която е с Rh (-), казали ли са и да прави изледвания ?! Или дали въобще нещо са ви казвали за това?

Много  Hug  на всички  и добре дошли на нови мами !

# 33
  • Мнения: 368
ioli78, добре дошла, има те вече в първия пост. Дано да се чувстваш приятно сред нас.
Резултатите от БХС-то можеш да провериш и по-рано в страницата на Нац.лаборатория по генетика по трите имена, дата на раждане и дата на взимане на кръв.
Аз правих в четвъртък и вторник бяха готови, т.е. 4 раб дни.

Marci, аз усещам бебо много ниско долу 4-5 см под пъпа, а и като ме гледат на ехограф винаги много ниско слагат уреда, никога около пъпа.

И аз пия все още фолиева киселина, днес говорих с доктора, каза така да продължавам, няма нужда от други витамини. Успокои ме също и за резултата от БХС-то, наистина не е идеален, но не е и притеснителен.
Хубав ден от мен!

# 34
  • Мнения: 1 889
Бебослвача, честити покупки! И на моя младоженец трябва да му избираме костюм, не ми се мисли Simple Smile!

Ч да ви попитам: виждам, че много майчета си правите втория БХС. По предписание на док или просто така го правите, защото доколкото си спомням на повечето от нас резултатите си бяха в границите. Моята лекарка ми каза, че няма нужда от втория и няма да правя.

# 35
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
ioli78, добре дошла, има те вече в първия пост. Дано да се чувстваш приятно сред нас.
Резултатите от БХС-то можеш да провериш и по-рано в страницата на Нац.лаборатория по генетика по трите имена, дата на раждане и дата на взимане на кръв.
Аз правих в четвъртък и вторник бяха готови, т.е. 4 раб дни.

 Благодаря, видях си името   bouquet
Със сигурност ще ми е много приятно сред вас  Hug
Ще проверя и аз към вторник, дано да са излезли.

Kölsches Mädel аз не съм правила ранния БХС, докторката ми прецени така

# 36
  • Мнения: 425
И аз не съм правила ранния БХС. Като питах моя доктор, той каза че направо този ще правя. Вчера го питах и за ФМ, каза че още е рано, след около месец ще я правя и той щял да ми каже къде да ида. Ама като му звънна да му кажа резултатите от БХС, ще го питам пак, ако трябва да си записвам от сега час.

# 37
  • Мнения: 219
Запис и от мен в новата темичка.
ioli78  добре дошла!

# 38
  • София
  • Мнения: 676
Минавам пак да ви нагледам  Wink. Днес съм на тържество в детската градина  Party. Купих подаръчета (порцеланова чаша с лъжичка) за 2-те госпожи и лелята. Съответно и картичка с благодарност. Грижат се хората за децата ни  Hug.

На мамчетата с предстоящи сватби, желая спорна подготовка  Hug.

Кьолшес, БХС го правя за 1-ви път, т.е. късен.

*Beboslava*, честити да са ви покупките  Hug.

 

# 39
  • Мнения: 3

.

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 00:54 от Мозче

# 40
  • Мнения: 284
Берушке, душа, часовете за ФМ се записват по-раничко. Според мен питай доку при кого иска да идеш и се записвай. 18та - 19та седмица се прави морфологията. В София добрите са Марков, Томова и в МЦ Фемина.  Успеееех!

# 41
  • Мнения: 368
Kölsches Mädel, и на мен този БХС ми беше първи. Първия го пропуснах, а на ФМ ще ходя след морето.

# 42
  • Мнения: 908
мимоззза, моя хемоглобин е 107. Изписали са ми комплесни витамини. Др път пак ще пускам кръв да видим тогава колко ще е. Но сестра ми като беше бременна и пила желязо, но какви хапчета точно не мога да ти кажа и показателя й се покачил само с 1  Confused Аз днес си правих елда, ако искаш може да питаш докито си за нея. Не е мн вкусна и мирише гадничко, ама важното е да е полезно  Peace

# 43
  • Мнения: 1 889
Сега ми стана ясно ,момичета  Hug

# 44
  • Мнения: 425
Берушке, душа, часовете за ФМ се записват по-раничко. Според мен питай доку при кого иска да идеш и се записвай. 18та - 19та седмица се прави морфологията. В София добрите са Марков, Томова и в МЦ Фемина.  Успеееех!

Знам че горе долу месец по рано трябва да се запише час, затова ще го питам другата седмица като се чуем. Но аз имам време, втората ФМ е 18-22 седмица, аз си правя сметка да я правя около 20-21 седмица, точно преди морето да видя бебчо Mr. Green Пък и аз нали съм си голям любопитко, от вчера ме гложде при кой ще ме прати док, и сега ме е яд, че не го попитах, ама имах още куп въпроси и за да не ги пропусна тях, не го разпитах подробно за ФМ. Аз миналия път я правих при Врагалева във Фемина, много доволна останах от нея. За Марков знам, че го водят голямо светило във ФМ, ама също така знам, че малко  шашка майчетата с изказванията си, та тайно се надявам да не ме прати при него.

Общи условия

Активация на акаунт