Първото ритниче е радост голяма за НОЕМВРИЙСКАТА мама

  • 20 638
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 908
Охх, майчета... мисля, че усещам бебо, ама като не съм сигурна  Confused Може и от червата да е  ooooh! Не знам какво точно тр да усетя  Laughing

# 61
  • Мнения: 425
Смърфи както казва Kölsches Mädel не бързай да се шашкаш, обади се на твоя лекар и виж какво ще каже той. Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 62
  • Мнения: 284
Охх, майчета... мисля, че усещам бебо, ама като не съм сигурна  Confused Може и от червата да е  ooooh! Не знам какво точно тр да усетя  Laughing
И аз съм така. Казаха ми, че баш така се усещало - като къркорене на черва, бълбукане, драскане. Дано са бебоците Wink

# 63
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Мерси момичета! Лошото е, че док излезе по майчинство и нямам нейни координати.
Следващият ми час за преглед е чак на 18.06, че ще пътувам преди това. Но мисля да отида на консултация в генетичната лаборатория на МД другата седмица. Не съм се шашнала особено, защото все пак резултатът е над граничния при който би се препоръчала амниоцентеза. Успокоих се, че спада ЧХГ-то, ама трябваше още мъъъничко за да влезе в норми.

Честито на усетилите бебоците  Hug

# 64
  • Мнения: 908
Охх, майчета... мисля, че усещам бебо, ама като не съм сигурна  Confused Може и от червата да е  ooooh! Не знам какво точно тр да усетя  Laughing
И аз съм така. Казаха ми, че баш така се усещало - като къркорене на черва, бълбукане, драскане. Дано са бебоците Wink

Да, нещо като бълбукане усещам, все едно мехурче, което се пука. Дано да е бебо наистина  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 943
И аз съм така MMka, може би са ТЕ  Simple Smile
диде, честита евентуална мома!

# 66
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз докато се запиша, ще пуснете нова тема  Hug И записсс

# 67
  • Мнения: 1
Записче и от мен!Това с мехурчетата въздух го има при мен...явно са бебоците ни!Много е вълнуващо!Моя лекар ми обясни,че било като гъделичкане,но според мои приятелки с бебенца са точно тези балончета!Успех на всички!

# 68
  • Мнения: 943
Моя лекар ми обясни,че било като гъделичкане

Нели, сега ако ми кажеш, че докито ти е мъж  Laughing

# 69
  • Мнения: 1
Да!Точно затова бях бясна на последния преглед!Спори с мен и ми обяснява,че това което усещам не било бебето!Било много рано за първа бременност!ААААААма ха,поне да беше жена... smile3533

# 70
  • Мнения: 610
Smurfieta-до колкото съм чувала горе където се прави БХС има стая където се разчитат резултатите,ако не се лъжа е доц.И ако не ти представлява трудност и нямаш друга алтернатива може да отидеш да ти кажат за да не чакаш до 18.06

# 71
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
да се запиша и аз че цели 5 страници сте изписали
дидке - честито и на теб
добре дошли на новите мами   bouquet
ще пиша още после че сега много майстори наоколо  Rolling Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 1 056

Поздрав на всички нови мамчета и от мен!  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 285
Хайде запис и от мен!
Благодаря ви за отговорите, момичета, че с това мое разболяване моят доктор беше прекалено зает да ми обръща внимание на болестта и за Бхс-то почти нищо не ми каза  Wink

# 74
  • Мнения: 50
Здравейте отново
Днес на ЖК малко ме шашна лекарката и още съм притеснена доста.
Изръси ми без да ми обяснява подробно, че ми били малко околоплодните води, че отделно
си имам непрестанни контракции и че имам и миомен възел.
Тя вярно,че беше много заета и натоварена с още бременни,ама не съм болна от грип,че да не ми обяснява все пак...
Изплаках си мъката и ми поолекна малко:)

Общи условия

Активация на акаунт