МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 897
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 676
dyvaromi..аз не подценявам африканските футболисти..а начина им да играят в отбор. Peace
..защото голям процент от победата се дължи на треньора..и тактиката  на отбора
Даже по телевизията се коментираше ,че трудно може да накараш 11 футболисти от този континент..да забравят соловите изяви..и да заиграят тактически..както треньора желае Peace

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 13:40 от Поци

# 391
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
1, X, 1 за днес.
Италия винаги прави слаби първи мачове на световно, дано днес се справят по-добре.

# 392
# 393
# 394
# 395
  • Мнения: 4 875
1, X, 1

Надявам се на хубави мачове днес.

# 396
  • Мнения: 11 606
Очаквате ли добър мач между Холандия и Дания????

Питая много, много лоши спомени от този двубой на Евро 1992г., полуфинала.........Най-вече пропусната дузпа от моя любимец Марко ван Бастен.......Мъка, мъка, ужасна мъка бе тогава.......Тежко го преживях...(Същата мъка и когато на Левски вкараха 3 гола за 4 мин в дадените продължения на мача с Анверп).Бяхме студенти с мъж ми, гледахме го в един гараж на биричка, картофки и цаца с приятели, нямах нерви за дузпите и не ги гледах.....По реакцията на мъж ми(той бе за Дания, ние с него сме все за различни отбори Crossing Arms)разбрах,че Холандия е паднала........


Заредила съм си студена лимонадка в хладилника..........

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
Маме,този мач и аз добре го помня,а и Датчаните тогава се бяха класирали случайно, даже се смееха ,че ги събирали по плажовете,кой очакваше от тях такива подвизи,ама то за това тази игра е велика.

# 398
  • Мнения: 11 606
Кой гласувал - гласувал......

Въпрос:      1, Х или 2 


Холандия - Дания    - 1 (1.1%)
1    - 23 (24.5%)
Х    - 8 (8.5%)
2    - 1 (1.1%)
Япония - Камерун    - 0 (0%)
1    - 6 (6.4%)
Х    - 9 (9.6%)
2    - 15 (16%)
Италия - Парагвай    - 1 (1.1%)
1    - 19 (20.2%)
Х    - 7 (7.4%)
2    - 4 (4.3%)
   

Общ брой гласове: 33

# 399
  • Мнения: 4 472
Малко със закъснение прогнозирам за днес, ама аз и за Еврофутбола закъснях, та ... 1, 2, 1
Утрешните три двубоя ги виждам - х, 2, 1

Датчаните, милите, много каръшки им започва първенството, жал ми стана.
Иначе, аз съм отявлен фен на лалетата и им стискам палци. Wink

# 400
  • Мнения: 7 412
Моите утрешни са 2, х, 1.

# 401
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
на тоя Мондиал много голове няма, но пък автоголове се намират  Grinning
Утрешните ми прогнози са 2,2,1

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
Моите утрешни са 2, х, 1.
И моите са така,за днес съм гласувала 1,2,1 да видим.

# 403
  • Мнения: 4 676
на тоя Мондиал много голове няма, но пък автоголове се намират  Grinning
Утрешните ми прогнози са 2,2,1
Също Grinning..2,2,1

# 404
  • Мнения: 4 781
на тоя Мондиал много голове няма, но пък автоголове се намират  Grinning
Утрешните ми прогнози са 2,2,1
Също Grinning..2,2,1

И моите, и моите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт