(дано все пак да играе днес
)

Поне го дадоха на няколко пъти
Дори да не играе още в този мач, със сигурност ще играе по-натам
Радвам се ,че и ти поддържаш Кот Д'ивоар. Дано да преминат по-напред. Мислиш ли?
Между другото иска ми се да повярвам , че са способни на изненада слоновете , но за съжаление страшно им куца колективната игра и въпреки отличните индивидуалности не виждам как ще продължат напред. Следете това момче Сиака Тиене за мен е много добър. В нападение пък присъствието на Диндане ме оздачава . Контузеният доскоро Аруна Коне или Бакари Коне да бяха повикали щяха да са по-добър избор от него.
,макар че май не е много за смях!
Между другото иска ми се да повярвам , че са способни на изненада слоновете , но за съжаление страшно им куца колективната игра и въпреки отличните индивидуалности не виждам как ще продължат напред. Следете това момче Сиака Тиене за мен е много добър. В нападение пък присъствието на Диндане ме оздачава . Контузеният доскоро Аруна Коне или Бакари Коне да бяха повикали щяха да са по-добър избор от него.Препоръчани теми