МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 921
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 675
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 hahaha hahaha hahaha

# 676
  • España
  • Мнения: 1 763
Kарай,майтап да става! Отивам да храня децата,докато плямпат на полувремето глупасти!
То и по другите тв бая мозък се лее в студиата,но явно ние ги водим с едни гърди(или гърбици,май по-актуално звучи)! Joy

# 677
  • España
  • Мнения: 1 763
Наблюдавайте Морири,дето влезе одеве.Мъж ми му беше треньор,а послеи Стоичков! Много талантлив нападател,особено в последните минути,може да ти обърне мача.Приятелче ни е ,има много свежо чувство за хумор.А и се казва....Сурпрайс!!!!

# 678
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Наблюдавайте Морири,дето влезе одеве.Мъж ми му беше треньор,а послеи Стоичков! Много талантлив нападател,особено в последните минути,може да ти обърне мача.Приятелче ни е ,има много свежо чувство за хумор.А и се казва....Сурпрайс!!!!

Това малко като новия президент на Нигерия,той се казваше Гудлък Джонатан!  hahaha Joy

# 679
  • España
  • Мнения: 1 763
Наблюдавайте Морири,дето влезе одеве.Мъж ми му беше треньор,а послеи Стоичков! Много талантлив нападател,особено в последните минути,може да ти обърне мача.Приятелче ни е ,има много свежо чувство за хумор.А и се казва....Сурпрайс!!!!

Това малко като новия президент на Нигерия,той се казваше Гудлък Джонатан!  hahaha Joy
Joy Те виж сякаш сполучливи са им имената-на президента Гуд Лък ,а атаканта в отбора е Сурпрайс,тоест не се знае скакъв номер ще ти излезе! С мъжа ми се смеем често,защото Сурпрайс е и Морири на всичкото отгоре,а морир на испански е умирам,т.е. нещо като "внезапна смърт"примерно! Joy

# 680
  • España
  • Мнения: 1 763
Явно мача е мнооооооооооооооооооооого интересен!!! Я виж за какво си говорим в последните постове!!! Пък те и хората поокапаха,няма кворум,както би казала Цецка Цачева Laughing

# 681
  • Мнения: 822
dyvaromi Искам да те попитам понеже не съм разбрал . Мъжа ти сега ръководи ли някой отбор в РЮА ?

# 682
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Наблюдавайте Морири,дето влезе одеве.Мъж ми му беше треньор,а послеи Стоичков! Много талантлив нападател,особено в последните минути,може да ти обърне мача.Приятелче ни е ,има много свежо чувство за хумор.А и се казва....Сурпрайс!!!!

Това малко като новия президент на Нигерия,той се казваше Гудлък Джонатан!  hahaha Joy
Joy Те виж сякаш сполучливи са им имената-на президента Гуд Лък ,а атаканта в отбора е Сурпрайс,тоест не се знае скакъв номер ще ти излезе! С мъжа ми се смеем често,защото Сурпрайс е и Морири на всичкото отгоре,а морир на испански е умирам,т.е. нещо като "внезапна смърт"примерно! Joy


Чупя се от смях!  smile3532 smile3532 smile3532

# 683
  • Мнения: 822
Не знам дали си спомняте имаше преди и един нигериец беше на проби в Левски Джъстис Кристофър .

# 684
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 hahaha
Не мога!
Спрете се!
Джъстис,Гудлък,Сърпрайс и Морир...

# 685
  • София
  • Мнения: 6 225
Леле, майко! И червен картон, и дузпа...

hahaha
Не мога!
Спрете се!
Джъстис,Гудлък,Сърпрайс и Морир...
Joy  Joy  Joy
От първото полувреме нищо не разбрах, щото коментирах камили. Спрете се, поне дузпата да видя  Joy!

# 686
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Леле, майко! И червен картон, и дузпа...

hahaha
Не мога!
Спрете се!
Джъстис,Гудлък,Сърпрайс и Морир...
Joy  Joy  Joy
От първото полувреме нищо не разбрах, щото коментирах камили. Спрете се, поне дузпата да видя  Joy!

К'во к'во?
Мале,ми че аз изпуснах всичко с тоя форум!  Shocked

# 687
  • Мнения: 822
Това беше световното за Бафана Бафана за съжаление ? Аз все пак си харесах един футболист Кагишо Дикгакой и бих си го взел в отбора , ако бях треньор.  Бих го предложил на любимия Левски заедно с Теко Модизе ама гледам , че вече са го взели Фулъм.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 294
въх, вувузелите почти заглъхнаха  Whistling
ай стига бе, много драматично ша завърши и тоя мач  Thinking

# 689
  • España
  • Мнения: 1 763
dyvaromi Искам да те попитам понеже не съм разбрал . Мъжа ти сега ръководи ли някой отбор в РЮА ?

Искаха да го върнат в Съндаунс,но получи предложение за помощник -треньор ,заедно с Анхел Каппа като старши на Кот д'Ивоар за този Мондиал,но в последния момент ,го изпързаляха и сложиха Ериксон,За това и вчера  казах,че го недолюбвам тоз швед!(пък и не само за това де!)
Обаче всяко зло за добро,сега прави коментари за една тв(срам не срам да си призная Embarassed,обаче без камили и музики),а освен това и е нещо като пъблик релейшън на Марадона и отбора.

Общи условия

Активация на акаунт