Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - ХXII

  • 58 724
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 149
Beauty and the Briefcase,гледах го с перфектно качество на голям тв Wink,хареса ми Peace
Има го в арена Wink Субтитри бг не са излизали още.

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 20:22 от mery_79

# 46
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Не можах да открия субтитри за Beauty & the Briefcase, ако някой ги е мяркал някъде из торентите - моля за линк Praynig.

# 47
  • София
  • Мнения: 9 920
Привет Simple Smile

Може ли да препоръчате надъхващ, вдъхновяващ филм (може и свързан със спорта).
Боец в вятъра, Роки, Преследване на щастието, Мирния войн, Виктор (този го няма никъде качен)...

На някой ако му се гледа тъжен филм да си свали "Седем души"  Cry

Сега ще си сваля Invictus / Непобедим (2009) bowuu

Да сте гледали напсоледък нещо завладяващо, изпипано, интелигентно, който не е за изпускане:peace:

ПП: Без да искам се изпуснах в старата тема- защо ми дава грешка като се опитах да го изтрия?

# 48
  • Мнения: 31 173
Да следя за хубави филми.  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 594
"God's Sandbox" - "Божият пясъчник"

Още един много хубав филм, но и много шокиращ. Това "пречистване" е.. Sick

# 50
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Да следя за хубави филми.  bouquet
И аз така, само консуматор тук. Crazy

# 51
  • Мнения: 502
Записвам се в темата с една препоръка: The Boat That Rocked а.к.а. Pirate Radio.

  Гледах го тази вечер- много яко!
  Благодаря, че го препоръча.

  Поздрав :

The Who - My Generation 

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 01:51 от С О Н Я

# 52
  • Мнения: 3 988
Записвам се в темата с една препоръка: The Boat That Rocked а.к.а. Pirate Radio.

  Гледах го тази вечер- много яко!
  Благодаря, че го препоръча.

  Поздрав :

The Who - My Generation 

Ние снощи го гледахме. Simple Smile Страхотен кеф. Много "мил" филм. Голяма наслада беше. Типично английски, очарователен.  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 502
  Кюбит, Hug

  Кой от пичовете най-много ви хареса ?  Защо ли питам-онзи дългокосия, дето само мълчеше и пушеше, много ясно....Марк. "Сега какво ще правим ?" Laughing

 Поздрав рано сутрин :

The Who Won't Get Fooled Again  

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 08:58 от С О Н Я

# 54
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
 Кюбит, Hug

  Кой от пичовете най-много ви хареса ?  Защо ли питам-онзи дългокосия, дето само мълчеше и пушеше, много ясно....Марк. "Сега какво ще правим ?" Laughing

 Поздрав рано сутрин :

The Who Won't Get Fooled Again  

Това е моя абсолютен фаворит от филма

Хех, повод да го гледам отново Mr. Green

# 55
  • Мнения: 502



  Гея, нали ...Този пич отново доказва, че в повечето случаи думите са излишни.... Joy


Цък
  

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 10:42 от С О Н Я

# 56
  • Мнения: 4 594
"Let the Right One In"

Доста муден филм. Като цяло не ме впечатли особено, но пък е различен от повечето вампирски истории. Само да добавя, че е шведски. Wink

# 57
  • Мнения: 3 988
Ще ви разочаровам, дами, но Марк никак не ми харесва.  Stop Нито героя (макар и да пасваше идеално в ситуациите), нито артиста. Толкова головоден е за моя вкус, колкото и Робърт Патисън.  Whistling

# 58
  • Мнения: 502
Ще ви разочаровам, дами, но Марк никак не ми харесва.  Stop Нито героя (макар и да пасваше идеално в ситуациите), нито артиста. Толкова головоден е за моя вкус, колкото и Робърт Патисън.  Whistling
Laughing

  Гледах един тъжен и романтичен филм-Gruppo di famiglia in un interno (1974)/ Семеен портрет в интериор

    За почитателитe на режисьора. Това е предпоследния му филм, една изповед. В образа на професора няма как да не разпознаете самия Висконти.
    На мен филмът ми хареса много. Сравнявам го с някои от последните филми на Антониони- "Отвъд облаците", на Фелини- "Джинджър и Фред". Имам предвид като звучене, като настроение.
     Първоначално Висконти е искал Лорънс Оливие да играе главната роля. Но може и да е било за добро, защото Бърт Ланкастър се е справил блестящо. Прекрасен е тук, да се влюбиш в него, нищо че е стар.

 Gruppo di famiglia in un interno

Helmut Berger

Може да го изтеглите от Мастерс :

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=46020

  А Хелмут Бергер харесва ли ви ? Simple Smile

 Искам да  гледам Ludwig (1972)   , пак с него в главната роля, и с Роми Шнайдер. Но не мога да го изтегля нещо, няма сийд. Ето от тук :
 
 http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=48972

  А преди него и този :

  La caduta degli dei (1969)/ Залезът на боговете

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 11:04 от С О Н Я

# 59
  • Мнения: 4 594
"Lake Dead"

Нищо ново и интересно. Поредният леко кървав ужас. Wink

Общи условия

Активация на акаунт