Отговори
# 60
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Мацки, благодаря ви Simple Smile)) Нямаше много желаещи за снимки, предполагам жегата на повечето се е сторила непоносима (такава си и беше). Ще има предполагам пак благотворително снимане, но ще ви инфорирам, когато имам дата Peace
Аз напоследък за деца не говоря - не, че не ме вълнуват, но уча за изпит (18.06) и съм изцяло погълната и концентрирана в/у него. Дано имам късмети най - накрая се дипломирам.... Иначе Ал не спира да дрънка бисери, последно ни заплаши една вечер с баща му, че "ше ви тропна силно и ше ви събудя бебето"... Малкия е страшна фурия, бие брат си по проклетия и инат, но и по чар. Радвам му се много и попивам всяка усмивка и звук, защото вече знам колко бързо ще отлети времето и спомен за бебешорството му ще останат само многото снимки и малкото клипчета... Мляски от мен Hug
Уини, честита рожбда, душа... Всичко най и по за теб и цялото ти прекрасно семейство  bouquet

# 61
  • Мнения: 907
Мама Миши, видях, че са ти подсказали коя от "Gerganite Efremovi" съм аз и си ме намерила Simple Smile Разгледах снимките на децата, много са чаровни и двамата, и на мен ми се струва, че и двамата приличат на теб Simple Smile

Хъни, дано леко мине варицелата!

киара пък миналата седмица изгоря на зеленото училище и явно направи алвергична реакция, защото се изрина на местата, където беше изгоряла Sad Така се ядосвам,ч е не се сетих да я намажа със слънцезащитен крем...

Хубав ден и успешна седмица на всички  bouquet

# 62
  • Мнения: 79
Привеееет Hug
Ако случайно  ви е домъчняло за мен -ето ме Mr. Green
Първо ще се включа по дискутираните теми, а после ще разказвам за нас.
Аз съм "ЗА" детските заведения като лично съм по-доволна от детската ясла повече. Няма да изтъквам причините защото повечето от вас са ги изброили.Разбира се има си и лошите страни, като всичко в този живот. Мити ходи на ясла почти две години и сериозно се е разболявал два пъти като не броя шарката. Е, няма как да минем без кашлици и хреми, но смятам ,че всяко едно дребосъче си минава по този път/винаги има изключения/. При условие, че ние излизаме навън и сме преносители на всякакви зарази, децата и вкъщи да са пак не е гаранция, че ще ги опазим.Петьо ми боледуваше по-често и всички ми казваха, че това ще е до 5-6 година. Ами така си и стана. Изграждат си имунитет и по-лесно преодоляват проблемите.
Хъни, Мити беше с шарка точно по това време миналата година.Гадно е, че е топло, а не трябва да се мокрят коричките от пъпките. Дано нямате много.
За облеклото. Аз си имам двама мъже, които нямат много претенции за тоалетите си Laughing Даже Петьо ме отчайва понякога с абсолютната си липса на заинтересованост относно  външния вид.
Муци, а в Русе няма ли някой от групичката ви, който се занимава с фотография?
Сега малко за нас. Мити днес е за първи ден на градина.Толкова беше уплашен сутринта, че даже не заплака.Стоя свит до мен през цялото време докато оправяхме документите. Сега са сборни групи и е малък ужас, но исках да го запиша един ден за да не вадим отново всички изследвания и секрети. Толкова малък и миличък ми се стори сутринта и като ми се сви сърцето... Поплаках си. Дано се адаптира бързо.
Петьо ходи на едномесечен курс по плуване в нашия квартал. Много е доволен. Курсът се организира по някаква общинска програма и е безплатен.
Мама Миши, да ти е живо и здраво юначето и да е все така слънчево дете.
Нашия бати утре е рожденник. Става на 10. Божееее, как лети времето. Ще празнува с дечица в едно квартално заведение, а в сряда сутринта тръгваме към Доспат.Нямам търпение.Пътува ми се много, че нещо ме е хванала нервата.
Ще разказвам другата седмица като се завърнем.
Лек ден от мен  bouquet
п.п. В Русе е малък ад. Жега, не се диша.И както гледам прогнозите за времето пак поставяме температурни рекорди  ooooh!

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 14:14 от dakra

# 63
  • Мнения: 122
marinamima и мен ме мъчат същите дилеми като теб - как да реагирам възможно най-правилно. Аз бях едно кълбо от нерви дето само крещях и треперех, но съм си взела няколко книжки за тотална промяна в мисленето и поведението и засега има някакъв ефект - надявам се траен  Laughing.
И аз като децата съм май на периоди. Беше ми по-напрегнато заради пътуванията (аз като се прибрах, мъжът ми замина след два дена в командировка) и май оттам се бях поизнервила. После всичко си дойде на мястото.

Иначе Ал не спира да дрънка бисери, последно ни заплаши една вечер с баща му, че "ше ви тропна силно и ше ви събудя бебето"...
Голям ти е сладур, да ти е жив и здрав! И какво - тропна ли?

Winnie, у нас не влизат мишки, а котки (котките на съседите са по цял ден навън). Но не вярвам мишка отвън да се засели у вас, просто се е заблудила.

# 64
  • Мнения: 413
 Мама Миши сподели какви са тези книжки...

# 65
  • Мнения: 1 420
Привет от нас!

Пиша набързо, защото след малко тръгваме към Кембридж. Ще оставям децата на мъжо да се гледат, а аз отивам на изпит. Това ми е последния за тази година и после ще си карам ваканцията.   Стискайте ми палци! ( най-вече Павлин да се оправи с децата, че той е малко паника като е сам с бебето  Crazy )

Слънчев и усмихнат ден от нас!

# 66
  • Мнения: 93
Уини стискам яко!!!

Ние от снощи сме с температура.Каката де!ЧАкам педиатърката да дойде че нали сме и в карантина ooooh! . Пъпките са максимум 20 и си я мия и къпя редовно че ми казаха че можело това за мокренето било отживелица!Даже вече са с коричка и не я сърбят, ама ще се борим с една гадн температува и още по-гадни хрема и кашлица!!!

Лек ден засега и успех на всички!!!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Мама Миши и на мен ми е интересно за книжките Simple Smile
Стискайте ни палци, утре излизат класиранията за детските градини в Пловдив, дано сме приети  Praynig

# 68
  • Мнения: 1 196
Привет  Hug
Всички ученички Grinning имате силно стиснати палци от мен  Peace Да се похвалите с много 6-ци и кротки дечица докато учите  Hug
Гери,годишнина ли имате Rolling Eyes
Живи и здрави,много щастливи и дълги години семейно разбирателство и уважение!Разбира се и още една рожба поне  Wink  bouquet

Аз вчера направих резервация с Wizz Air и чакам моята рожба и майка ми да пристигнат на 4 Юли.Полета е София - Варна,за 1 час ще са там,а цената за двете е 50лв. с такси и всичко.Преценихме,че така ще е най-добре,че иначе по влакове или автобуси няма да издържат по тия жеги,малкото няма да устиска най-вече толкова път.После от Варна или с рейс до тук,или ще ни ги доведат наши братовчеди  Wink

# 69
  • Мнения: 907
Мери, годишнината ни е на 27-ми август, просто днес се заех с актуализиране на профила ми във фейсбук Wink, защото имаше информация, която не бях включила (например, че съм омъжена), а то излиза като ново съобщение Joy Благодаря за пожеланията, обаче и се надявам да важат и без годишнина Wink
Полетите на WizzAir до Варна наистина са мноого евтини Peace

# 70
  • Мнения: 413
Полета е София - Варна,за 1 час ще са там,а цената за двете е 50лв. с такси и всичко
  Мери не знаех,че има все още такава линия...нали нещо я бяха закрили.Дали ще може да дойда до София и аз така Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 907
Полета е София - Варна,за 1 час ще са там,а цената за двете е 50лв. с такси и всичко
  Мери не знаех,че има все още такава линия...нали нещо я бяха закрили.Дали ще може да дойда до София и аз така Rolling Eyes

ДАН, WizzAir от доста време летят по линията София-Варна (поне от една година). Цената на полета обаче зависи от датата, сега пуснах една примерна резервация с дати края на юни и ми излязоха цени от 28.99 лв. до над 100 лв. Ето сайта: http://book.wizzair.com/?language=BG, може да си провериш цените за датите, които те интересуват. Това е цената обаче без багаж (т.е. само с ръчен багаж), иначе за багаж се доплаща допълнително по 29 лв. на пътник, на полет, като максималното тегло на една бройка багаж е 32 кг. Ако обаче пътуваш з амалко време, мисля, че спокойно можеш да се вместиш в размерите и теглото на ръчния багаж, особено лятото (10 кг., разм. 55х40х20 см).

# 72
  • Мнения: 2 122
на третия ден градина ми върнаха Стефания с бистър секрет, след два дена направи спазъм
не беше правила откакто я спрях от ясла
болнава била, казват  ooooh!
вкъщи като стои защо така не се разболява това дете

# 73
  • Мнения: 907
Мини, много неприятно, че така се получава Sad Дано успеете да намерите вариант да се гледат децата у дома.

Сега малко да ви развеселя за моя сметка, макар че ме е срам да си призная това, дето го направих вчера Embarassed Завела съм детето на ясла без... гащички Blush Embarassed Joy Сутринта съм й облякла първо роклята и понеже все закъснявам и Кика все нещо се дърпа, явно съм пропуснала да й обуя после гащичките. Странното е, че когато я слагах в столчето в колата, също не съм забелязала нищо, сигурно защото роклята беше малко по-дълга. Та отивам следобед да я взема и учителката ми казва, че съм завела детето без гащички. Умрях от срам! Ако някой ми го беше разказал това, нямаше да повярвам, че може да се случи. И като питали учителките Киара дали е имала гащички (изхождайки от идеята, че може тя да си ги е събула някъде), тя им отговорила "Не, тази рокля се носи без гащички" Joy Голям срам брах, ама в същото време ми е много смешно. Добре поне, че пътувахме с колата, а не съм я влачила из градския транспорт по голо дупе Embarassed

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 349
 hahaha Joy Гери, разби ме направо! Хич да не ти пука, разсеяните хора са по-щастливи!
Да се похваля - приети сме на градина! Не е тази, която ми се искаше, но поне сме влезли. Да видим на есен и ние какви ще ги вършим.
Благодаря на всички, които стискаха палци  Hug

Общи условия

Активация на акаунт