Жената ЛЪВ-29 част!-Следвай пътя на Слънцето........

  • 15 820
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 699
Лелее, аз влизам да се разтоваря от тежкия ден, а вие ме плашите с коне и крокодили.

Реа, страхотни снимки, очакваме с нетърпение още...още....още. Изглеждаш, весела, отпочинала, щастлива, свежа и т.н. демек супер.

Джес, нямаш нужда от аспирин, той няма да ти помогне, ако утре имаш мускулна треска или пак на тренировка или много движение. Това е единственото ефикасно нещо. Клин, клин избива.

Рени, много са коварни тия климатици. Дано се оправиш бързо.

Кам, бързо оздравяване и на дребното  Hug

Подкрепих и аз Анди.

Ако ви кажа колко боклуци изринах от кухнята, мъжа ми като си дойде, провери дали е останало нещо по шкафовете. И направи 5 курса до контейнерите за боклук. Остана още съвсеееееееем малко зор. Утре ще изрина хола. Ако ме слушат ще каже някой, че не съм чистила с години ooooh!

Днес е хладничко, може би ще спим спокойно.

 

# 706
  • Мнения: 4 006


ДобрЮтро. Романтише кафе? Море? Аз не съм грам романтична, ама за сметка на тва, като ви чета как пътувате и като си помисля, че тая година няма да идем никъде и... е така нА - закопнявам по такива картинки.

Рейче, какво правиш, бе душата? Снимката "със сестра ми" така ме разсмя. Hug

# 707
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!
Едно ми е меланхолично Rolling Eyes. Имам много работа за вършене, а нещо нищо не ми се прави newsm78. Май ще изляза на разходка, пък работата - не знам кога Whistling.

# 708
  • Мнения: 1 849
Реа, много хубаво и фотото и гаджето на снимките  Peace Видно добре си изкарала...

То и аз не бях за пицария, ама да питам все пак. Че мъжо в командировка, аз на работа, с малко дете тичаща, с голямо - караща се (отишъл на басейн в 17 часа, когато най-силно духа и пръскаше вече)  Mr. Green

Хубаво е на карате, ама днес потанцувай вкъщи или на диско - за да оправиш мускулната  Peace Тъкмо повод за купон...

Хая, айде, не остана... Ти си изнесла цялата къща направо  Shocked И снимай, документирай... Ама после ще ви е хубавооооо  Simple Smile

Днес, ако не вале - на разходка в парка, ако не разходка с лодка  Mr. Green

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Рейче, снимките са супер!!!

Днес съм сама вкъщи, излиза ми се на разходка, но кучето е с ранена лапа и сега подскача на три крака. Не става за разходки, а пък сама да се мотам ме е срам  Blush.

Ренка, бързо да оздравяваш  Hug

# 710
  • Мнения: 699
Привет!

Аз се глася да излизам с жужи на разходка, докато мъж ми си свърши работата. ПОсле пласирам жужи на баба й и мъж ми да помага, че съм като разглобена от вчера.

Мацо, аз пък най-обичам сама да се разхождам, турям слушалките в ушите, пускам си музика и мога да вървя цяяяяяяял ден.

Хубав ден.

# 711
  • Мнения: 11 499
Добро утро писанки  Hug
Радвам се , че са ви харесали снимките ще кача в снимка.бг като се прибера и ще ви пусна всичко  Grinning

Рени не мУжах да гласувам оти вече не може, ама да знаеш ,ч е имАх мераци  Hug Бърво оздравяване и от мен  Hug

Кипре получи ли рънъта за дзверУ? Аз да - комшийте приели стоката за 3-ти път  Mr. Green

Вий истинско ли карате бе? От де ти дойде наум да запишеш таквоз чудо? Или и ти си като мен : като нямам работа и си измислям  Wink Mr. Green

Стеф добре съм душко. Снощи малко прекалих с пиенето и сега ме бОли русата кратунка, ама ще се оправя. Днес е тяжка програма. Отиваме на село , че в 16 ч ще имаме среща на селско ниво ( но с коктейл и хапки) с родата, а около 20ч се местим тук в града на ресторант  Grinning Утре си потегляме за Варната  Simple Smile

Пол меланхолията ти е от времето най-вероятно. Тук е мрачно и така действа.

Цунки от мен  Heart Eyes Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 6 210
Здрасти и от мен!
Аз също много-много не обичам сама да се разхождам, но аз по принцип не обичам да ходя много. Обаче днес бих всички рекорди  Mr. Green! В 10.30 излезнах с малката и се прибрах ей сега, като не съм седяла по градинки, ами през цялото време бродих. Купих си една блузка, едвам се заврях с количката в магазинчето, но даже имаше място в теснотията и да пробвам  Mr. Green.

# 713
  • Мнения: 250
Добър вечер на всички!
Що няма никой?  newsm78

# 714
  • София
  • Мнения: 6 210
Добра вечер! Всички спят !

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
 Hug

Бяхме днес на село, преди малко се прибрахме.
Май ще се наредят нещата и, може би, до една година ще се преместим. Много съм доволна!  Wink
Писна ми вече от наеми и квартири. И от панели!
Искам в къща на село. Тишина и спокойствие. Без тъпи съседи. Без хлебарки и ТЕЦ!  Mr. Green

Във вторник ще пътуваме за София /за концертите/. Стеф, ако нещо решиш да одиш у Софето...има място в колата при нас... Wink
Много ми се иска да се видим. Но, тъй като съм много несериозна, няма да обещавам нищо..Ако мога, Рени, шъ ти звънна... Blush

# 716
# 717
  • Мнения: 5 001
Днес и аз черпя.... Hug Hug Hug Hug Hug Hug



# 718
  • Мнения: 4 006
Мастерче, а какъв е поводът?

Бенджи, благодаря, че си се сетила за мен, но нямам време, а и нужното спокойствие на душата за пътуване. Имам си толкова притеснения около работата.  Sad (Ако ви кажа чак постоянно сънувам някакви напрегнати сънища как идва края на света. Знаех си аз, че не трябваше преди няколко месеца да го гледам оня филм "2012")
А ти ако се преместите на село къде ще работиш? Пак ли на същото място? Или няма да работиш?

Вени, от къде намери тоя голям УбаФ емотикон?

Как е пагодата при вас, хора? Тука е заоблачено и хладничко. Перфектно просто. Все още не е заваляло.

# 719
  • София
  • Мнения: 6 210
Мастерче, честит рожден ден! Желая ти много, ама наистина много щастие и любов, здраве и късмет, но и парички, да си купиш всичко останало  Wink!


Стеф, инсталирах си SweetIm Toolbar и той вкарва емотикони във форуми, настроение във фейса и т.н., абе занимавах се с глупости с други думи  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт