Запек лечение

  • 40 424
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Лаксафит има в аптеките и дрогерии Лечител, поне във Варна го има.

# 31
  • Мнения: 0
Ето какво пише в статията Запекът трови ораганизма:

"....Ежедневното изпразване на червата е задължително. За предпочитане то трябва да става сутрин, тъй като на разсъмване е пикът на активността на дебелото черво и времето за естествено пречистване на тялото. Пропуските създават предпоставки за задържане на отпадни материи и натрупване на токсини. Те участват в множество болестни процеси сред които са: кожните болести, ставните, алергичните, злокачествените заболявания и много други."

Прочетете я цялата. Мисля, че дава разумни съвети.

# 32
  • Мнения: 3 420
pharm74 интересни неща,повечето от нас са наясно предполагам.Всичко ок,ама тоя пуст Лаксафит къде ли не го търсих,даже в аптека Лечител в града ни,то верно,че е малка и не е добре заредена,ама няма бе!

# 33
  • Мнения: 0
Моя опит с Лаксафит показва, че е добре да се стартира с 1 капсула на обяд и една на вечеря, но да не е късно вечер, защото наблюдавам лек ободряващ ефект. След известно време може да се премине към една капсула на ден и да се продължи така няколко месеца до пълно нормализиране на състоянието.

# 34
  • Мнения: 3 420
Аз го пия Лаксафит от месец почти,всеки ден няма изхождане,но е често. За сметка на това пък не е съвсем нормално,а по-скоро ефекта е като при другите ласативи,рядка работа...

# 35
  • Мнения: 0
Бих ви препоръчала да взимате по една капсула, щом при две ефектът е силен. Моите пациенти ходят нормално - без болки, без разстройство.Ако продължава така, се обърнете към лекар.

# 36
  • Мнения: 3 420
Бих ви препоръчала да взимате по една капсула, щом при две ефектът е силен. Моите пациенти ходят нормално - без болки, без разстройство.Ако продължава така, се обърнете към лекар.
Но пък при прием на една каспула няма никакъв ефект Thinking

# 37
  • Мнения: 0
Наистина е добре да се консултирате с лекар щом имате толкова сериозен проблем. Защо не посетите хомеопат?

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте, "съживявам" темата- имам бебе и в момента кърмя. Откакто родих получих жесток запек, какъмто досега не съм имала, макар че винаги съм имала проблеми с ходенето, но не и твърди вкаменелости... Въпросът ми е ЛАКСАФИТ може ли да се приема от кърмещи? newsm78

# 39
  • Мнения: 216
И аз не мога да го намеря този Лаксафит, ако някои знае къде го има да пише!

# 40
  • Мнения: 1
И аз имах дълго време същия проблем. От 3 дни съм на пробиотици + чаша топла вода сутрин. Още на първия ден след топлата чаша вода имаше ефект..Заслужава си да се пробва , а и не е сложно. Peace

# 41
  • Мнения: 0
И аз имах дълго време същия проблем. От 3 дни съм на пробиотици + чаша топла вода сутрин. Още на първия ден след топлата чаша вода имаше ефект..Заслужава си да се пробва , а и не е сложно. Peace
Аз съм от 3 години на топла вода сутрин и от месец на пробиотици, обаче нещо не се получава...

# 42
  • Мнения: 216
след първия прием след колко дена има деиствие горе - долу ? Или трябва по продължителна употреба на лаксафит??

# 43
  • Мнения: 0
ioioto, взима се докато се нормализира трайно ходенето по нужда или поне така го препоръчват. Моята майка, обаче, си взима 1-2 дена в седмица по 2 капсули на ден и така си ходи всеки ден или през ден.

# 44
  • Мнения: 20
Az sled razdaneto na da6terq mi predi 5 meseca polu4ih hroni4en zapek, ili po to4no tvardi izprazneniq. Polzvam Lactulosa (Duphalac) no mnogo gazove imam ot nego i razduvane na korema. A karmq i ne moga da vzemam dr. lekarstva. Predpolagam i Laxafit ne moze da se polzva pri karmene kato sadarza razli4ni bilki. 4udq se dali zapeka ne e ot karmeneto makar 4e piq mnogo voda. Ima li i drugi maiki karma4ki koito da imat podoben problem? Mnogo se nadqvam da se opravqt ne6tata kato sprq da karmq.

Общи условия

Активация на акаунт