Пихте ли вода след секциото?

  • 19 868
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 115
Операцията ми беше в 10 сутринта, вода за пиене с много молби от моя страна ми дадоха чак към полунощ. Бях с пълна упойка  Peace

# 136
  • Мнения: 7 132
Менюто от диетата на оперираните в Шейново за втория ден беше салата от прясно зеле.  Laughing
смешно или не, аз 'не знам'  Joy  наистина не си спомням Mr. Green знам само, че после пиех мнооооого сок от ябълка,както и че още на следващия ден, т.е. на третия, обядвах хамбургер Mr. Green

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 11:17 от рони

# 137
  • Мнения: 3 294
Писах и в другата тема , но да пиша и тук , раждах с пълна упойка , секциото ми беше в 11:30 , вода ми дадоха да пия на малки глътки и по малко чак късно вечерта , преди това само с марля си мокрех устните . И преди съм била под пълна упойка , винаги процедурата е била следната , гладна и жадна лягам на операционната , след операцията същия ден вода не може , за да се избегне повръщане в следствие на упойката  Peace

# 138
# 139
  • Мнения: 1 531
мдаа аз си купувах хамбургер от кафенето в шейново Blush Mr. Green

# 140
  • София
  • Мнения: 1 426
И аз раждах със спинална упойка и ми казаха,че трябва да пия много вода .Аз обаче прекалих,стана ми лошо и сестрата така ми се накара...... Embarassed.Не съм имала проблеми с главоболие след това,чувствах се супер.(доколкото позволява ситуацията де Grinning)

# 141
  • Мнения: 1 629
Моята упойка беше епидурал, заедно с морфин и райски газ и след като се свестих ми казаха, че 8 часа не мога да пия вода, за да не ми се догади. Но то така или иначе ми се догади и повърнах Laughing Но и аз така щях да пукна, та сестрата ми даде само да си близна.

# 142
  • Мнения: 5 393
Спинална упойка. Инструкциите на анестезиолога- много вода, още след операцията, за да не ме боли главата. Е, аз не изпих чак толкова много, към литър може би, но не ме боля главата.

# 143
  • Мнения: 142
Аз раждах с епидурална упойка и ми казаха че същия ден мога да пия вода! Peace

# 144
  • Мнения: 2 559
Аз също бях с епидурална упойка и има-няма час след операцията пиех и вода и ябълков сок  Peace

# 145
  • Мнения: X
Бях с епидурална упойка. Първият ден след опрацията пих много вода, но ми беше забранено да се храня.

# 146
  • Мнения: 33
След второто ми секцио (със спинална упойка) изпих 6 литра вода в рамките на по малко от 20 часа непосредствено след операцията. Главата изобщо не ме боля и се раздвижих без проблем.
При първото секцио (спинална, която не ме хвана + пълна упойка) изпих повече от 3 литра вода до първото ставане. Главата ме боля ужасно повече от седмица.

# 147
  • Мнения: 240
На 6-тия час след операцията пих вода и то колкото ми се пие, дори ми казаха, че е хубаво да пия повече  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт