Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми

  • 9 995
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Честито на победителките !!!
 smile3501 smile3501 smile3501

Поздравления за всички участници!!!
 smile3501 smile3501 smile3501

wiwian според мен състаряването трябва да продължи по цялата дъска. има контраст между горната и долната част на паното. Но това е само мое мнение

# 62
  • Мнения: 414
Tini приемам критики и съвети всякакви,иначе няма как да се усъвършенстваме  Mr. Green
как да я състаря с кракле или със свещ  newsm78

# 63
  • Мнения: 2 024
Честито на всички участници в конкурса!  newsm44 newsm68
На победителите  честито х2  newsm10 smile3501

Ма аз да си кажа болчицата, че сън няма да ме хване
- че претупахме нещата, то е ясно, не ми е ясно, защо така се получи!?
- че аз хич не съм добра в математиката също ми е ясно/то и на другите им е ясно/, ама защо нещо ми се струва, че имаме 2 бр победители по 33 точки!?

Очаквам включване от Пловдив-  smile3523 и вариантите са  smile3521 smile3508
Ако бъркам  bash

# 64
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
mumita мен второто място абсолютно ме устройва, особенно след униката на Надето  Peace

не бях смятала този път, но като каза... мисля че точките са следните /ако разбира се и аз не съм за повтаряне на първи клас  Joy/

1 номер 4 - НАДЕТО                   -33т
2 номер 8 - АНТОМ                     -33т
3 номер 3 - ВИВИАН                   -29т
4 номер 1 - ЦАНКА                     -12т
5 номер 5  -МУМИТА                   - 9т
6 номер 2 - ЗДРАВКОВА              - 8т
7 номер 6 - ХАВАСКОТО ДУПЕ    - 1т
8 номер 7 - ДИДИ ДИМИТРОВА   - 1т

# 65
  • Мнения: 1
О -о-оооо,имаме си двама победители в конкурса.Лошо няма момичета , това показва колко сте добри и колко много ни затруднявате при гласуването.
Наде, Антом, Heart Eyesпрекрасни майсторки сте!Радвам ви се от все сърце на вас и всички участници в конкурса. smile3501 smile3501 smile3501

# 66
  • Мнения: 2 024
1. място  Надето и Антом - 33 точки

2. място  Вивиан               - 28 точки

3. място  Цанка                 - 12 точки
-------------------------------------------------
4. място Здравкова           -   9 точки

Вие си знаете по- добре сметките!
Весело и приятно изкарване на лятото! newsm41 1swing  grinning039 beer2
Още веднъж поздравления за всички!  bouquet

# 67
  • Мнения: 7
Поздравления   bouquet  bouquet  bouquet за всички които участваха ,Браво,чудесни работи сте показали
Антомче бях сигурна че чинията е твоя и черупките на Надето - страхотни са
За 2 място не бях сигурна на кого е но подозирах Вивиан
Нооо всички сте се представили блестящо.
Желая на всички едно чудесно изпълнено с много емоции лято и също предлагам следващия конкурс да е наесен с песен

# 68
  • Мнения: 376
Мумита,мила трябва да добавиш и твоето име до моето на 4 място  Hug Поздравявам те   bouquet дано ти е добре до мен  Joy
Хайде пак честито на Антомчето самоче сега за ПЪРВОТО място  newsm10

Вивиан,много ти благодаря за картинките!  bouquet

p.s.Извинявам се,одеве съм пропуснала да честитя и на Цанка.Вече е в челната тройка!Поздравления!!!

Последна редакция: пт, 02 юли 2010, 00:05 от zdravkova

# 69
  • Мнения: 139
 Embarassed Embarassed Embarassed newsm78
Амммм.....май аз съм пропуснала първи клас  #Silly
Много се извинявам, не е нарочно, не знам що така съм сметнала няколко елементарни числа  newsm78
Честито и на Антомче за заслуженото първо място  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 0
Antom, Wiwian поздравления за победата newsm51
Поздравления и на останалите участници, всеки път избора става все по-труден.   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря на всички който са харесали бутилката ми  smile3525 много обичам да работя с черупките, и доста често клоня към използването им.
Antom гърба на чинията е страхотен, Wiwian другата ти дъска също е много хубава, доста интересно се е получило със състаряването отгоре.

# 71
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Поздравления за всички,които участваха в конкурса.  bouquet Много ви се радвам,кукли Hug
Честито на победителките. smile3525

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 97
Честито отново на двете победителки,ето и моята творба отново снимана/в различни светлини-пак не се получи/....макар и да не хареса на толкова хора,пак я показвам.Всичко беше много красиво на този конкурс. Краси ти не се коси толкова,нищо не е станало .Предполагам ,че никой няма да се сърди за грешка в сметките.

# 73
  • Мнения: 0
Момичета, пак пропуснах този невероятен конкурс, искам да поздравя победителки и да кажа, че в този конкурс би трябвало наистина да участват повече хора, мисля че той трябва да се повтори ,може би с малко изменена тема.
Всички участници се справиха много добре....
Прочетох цялата тема и малко останах ,как да го кажа...шашната.
Може би разбираемо от гледна точна на настроение.
Говоря за  отношението ни към страна в която живеем, родени тук или не, но  обич и отношение не трябва да се променя от настроение.Мен също много ме дразни и мръсотия, и дупки по пътища, аз съм млад шофер, от два месеца имам кола, и се опитвам да карам, но наистина лоши пътища и мизерия са дразнещи, пикаещи навсякъде по улиците хора, хвърлящи боклук под краката си и т.н. ,вие си го знаете, но аз не виждам България именно такава.Защо да гледаме само пред себе си, когато има хоризонт, може би трябва да гледаме и далеч напред и много далеч назад.Мисля че идея на конкурса беше именно да покажем хубавите неща,които са наши и ние трябва да ги оценим, за да могат да ги оценят и другите.Синът ми прави ДЗ по информатика, направи един клип за Деветашките скали ,бях възхитена от красота и силата на природа, и си казах че изобщо не познавам страна в която живея, че трябва да положа усилия да мога  в този живот да видя всичко това което АЗ притежавам ,само с това че живея тук.Ще го направя и ще разкажа на всички моите приятели, обещах им да покажа и клипа.
И имам идея, може би следващият конкурс трябва  се казва най-забележителните места в моята страна.Сигурна съм че ще си затрудните да изберете, защото  са мнооогооо...
Като имам предложение за конкурс ,мисля че имам право и да предложа първата награда,която ще е 30 салфетки по моя избор, две кратунки и една изненада ... С поста си, не съм  искала някой да обидя, разбираемо е че някой път на всички ни идва  настроение,когато вече няма на къде да търпим, но ние не можем да променим нищо, и както казва една поговорка" ако не можеш да промениш света, промени се ти"... Ако ви харесва идеята ми,обещавам да покажа на много хора ,че при нас има не само  лоши пътища и мизерия, но и красиви и положителни неща...Сигурна съм че на много хора ще им бъде интересно да видят тази красота...

# 74
  • Мнения: 0
Честито на Надето, Антом и Вивиан! smile3501 newsm10  Благодаря на всички които са харесали паното ми. Не знам дали така всеки разбира темата, но аз лично много обичам природата и се възхищавам на всяко едно красиво кътче, а повярвайте ми в България има много такива. Качих снимките за конкурса и на другия ден заминах на почивка, по-точно на палатка. Бях на две много красиви местенца и бих казала уникални - Хотнишкия водопад и Крушунските водопади. Като си обработя снимките с удоволствие ще споделя с вас страхотните моменти които изживах.  Току що се връщам и с нетърпение погледнах за да видя резултатите. Жалко че малко от вас се вкючиха -темата беше страхотна. Поздрави от мен!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт