SUPERNATURAL - Продай ми парче от душата си - 10 тема

  • 33 672
  • 741
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 642
добро утроооооо

# 691
  • Мнения: 436
Добро утро, т.е. добър ден  Mr. Green
Как сте в този студ и вятър?
Аз се успах порядъчно и закъснях за работа... но имах късмета шефа да не забележи Mr. Green
Благодаря за фреша и кафенцето, ранобудници Hug

# 692
  • Мнения: 2 040
Как сте в този студ и вятър?
Унили и премръзнали  Sad

Ще се опитам да повдигна малко градуса с тези гифчета  Wink

# 693
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496

Аз срам, не срам си пуснах една духалка в босите крака Crazy Laughing Не че предишните жеги ми бяха по сърце, но и това не се търпи значи Laughing

Да обсъждаме нещо ако искате, дъвка за мозъка Laughing

# 694
  • Мнения: 436
Уау, Злате, особено първото гифче вдига градуса един път!
Кас се облича, така че не го броя Grinning
Какво да обсъждаме, давайте идеи.
Докато се чудя с какво да си занимавам мозъка, мисля какъв ремонтец да спретна след морето, нещо малко, може би само леко боядисване на кухнята Mr. Green Добре, че мъжо не чете тук, че ще му побелее главата от моите идеи Crazy

# 695
  • Мнения: 2 040
Хахахаха, Изи, и аз си пуснах духалка. Аз си ги обичам жегите, хич не ми е добре да е мокро и студено. Като котките съм  hahaha

Давай идея какво да обсъждаме! Веднъг ще се включа, ама нищо не ми идва на ум  newsm78.

Междувременно, вижте го това клипче - толкова е красиво и тъжно  Sad Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=O6e6KwrZBRU

Уау, Злате, особено първото гифче вдига градуса един път!
Пу първа сам под него!  Wink

# 696
  • Мнения: 436
Аха, само че ще почакаш да го изкъпя първо Twisted Evil

# 697
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Междувременно, вижте го това клипче - толкова е красиво и тъжно  Sad Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=O6e6KwrZBRU

Много хубаво клипче Heart Eyes Просълзих се. Докато го гледах си мислех, че както и да се отнася Дийн към Сам, най- отгоре винаги изпъква това, колко много обича брат си, колко много го е страх да не го загуби и поради този си страх понякога не се държи много адекватно със Сам...Емоционално клипче.

# 698
  • София
  • Мнения: 44 349
малко веселяшки монтажчета Simple Smile

   

# 699
  • Мнения: 0
Дейна,   bouquet за снимките на"юнашкия" Дженсън!  Heart Eyes Само не можах да видя последната снимка от поста ти  Sad
Добрютро, надявам се след фрешчето на Изи вече да не се чувстваш като Дийн на онази снимка Grinning
Моята се отваря като цъкнеш на думата, при мен също не щеше да я прави като картинка да излиза.... Simple Smile

Angel_dust, колажите ти са един път! Grinning Особено последната снимка с мацката.... няма равна Wink))

Клипчето с Дийн и Сами вярно много емоционално, отдавна не бях гледала нещо готино за взаимоотношенията между двамата братя, мерси Hug

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 11:58 от Dana_Scully

# 700
  • Мнения: 2 040
Докато го гледах си мислех, че както и да се отнася Дийн към Сам, най- отгоре винаги изпъква това, колко много обича брат си, колко много го е страх да не го загуби и поради този си страх понякога не се държи много адекватно със Сам.
Дааа.... Ще ги видим сега през новия сезон, дали пак ще се дърлят за глупости, или най-накрая ще си оправят отношенията. Ако ги слуша човек Дженсън и Джаред по кънвеншъните какви ги плещят, горките Сам и Дийн все скарани и разделени ще си ходят. Харесвала им динамиката на отношенията между двамата брата, когато са в конфликт.  Shocked Аз пък си ги харесвам, когато не са!  Crossing Arms Аз съм зрителят и искам да е моето!  Grinning

Хехехехе... Мона Дийн изби рибата!  Joy

Дейна, мерсаж за разяснението  Hug За тази снимка става дума, нали?

# 701
  • UK
  • Мнения: 205
Здравейте и от мен! Присъединявам се към групата на порядъчно успалите се  ooooh! Това защото не ми стигна акъла снощи да си легна, ами гледах Ten Inch Hero. Какво да направя, Дженсън магията ме завладя и не ме пусна до към ... три часа?  Crazy
Иначе и тук студът е на бучки направо, но от гифчетата, които Злата ги е пуснала, направо ми стана по-топло.  Blush Клипчето обаче беше много тъжно, наистина.  Sad Ето едно по-веселяшко, с една от любимите ми сцени от сериала, което просто винаги ме усмихва Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=cqBYbqqH8q4

# 702
  • Мнения: 3 642
и аз много се вживявам в отношенията им, направо им завиждам понякога, въпреки че се карат често
аз съм сама, а така ми се иска да си имам брат или сестра, които да ме обичат толкова
ама нямам  Sad
и направо не ми се вярва дийн да си остане при лиса и да не търси начин да върне сам
няма начин!

# 703
  • Мнения: 3 642
леле november_rain   hahaha това като го гледах за пръв път направо се обърнах с фотьойла на земята от смях
мъжът ми се разсърди, че вдигам твърде много шум  Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 0
Ааа, това с дърлянето на последния кънвеншън го изясниха - специално фенка попита Дженсън и Джаред какви смятат, че ще са взаимоотношенията между братята в новия сезон и Джаред какъвто е майтапчия веднага започна да обяснява как си представял да са скарани, да се дърпат и т.н., Дженсън веднага го прекъсна с думите: "Пич, мисля, че те (зрителите) се радват повече, когато не сме скарани!", на което Джаред се престори на изненадан: "Така ли?" После смях в залата и си признаха, че не са чели още нито един сценарий за новия сезон, но не вярват пак да са скарани, защото доколкото имат инфо, ще се набляга на други неща и няма да имат време да развиват сюжетна линия със скарване-сдобряване на отношенията между братята.
Между другото, снимките вече са започнали, Дженсън режисира ли режисира с пълна пара и чакам чичо Клиф да ни държи в течение как се справя момчето Simple Smile

P.S. "Пудингът" след тази сцена в сериала за мен доби съвсем друго измерение и значение. Вече не мога да чуя думата без да се сетя за това и да се разхиля. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт