добър фотограф и диджей за сватба

  • 97 994
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Doni,значи младоженците трябва да плятат 1000 така ли,извинявай не разбрах много добре Blush
Visible,благодаря ти,че сподели ще разгледаме и този със сигурност   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 147
Димитър Яков наистина е уникален фотограф. А и цените са му ниски като цяло. На мен ми харесва много повече от Камелия Атанасова, на която цените са почти двойни.

Иначе и аз търся ди джей, от района на Велико Търново ако може. Ще съм благодарна. Всъщност то си има 3 големи форума за сватби, аз оттам много инфо съм си намерила.

# 17
  • Мнения: 9
За Видео, с две ръце препоръчвам Виктор Попов - http://www.victorpopov.com/ . Правят наистина страхотни неща, на сайта им има много клипове от сватби, който са уникални!
Oтскоро имат и промоция за видео и фото съвместно със Profile Studio - http://www.profilestudio.net , работила съм със Искрена Стоянова от Profile и я препоръчвам горещо.

# 18
  • София
  • Мнения: 170
За Видео, с две ръце препоръчвам Виктор Попов - http://www.victorpopov.com/ . Правят наистина страхотни неща, на сайта им има много клипове от сватби, който са уникални!
Oтскоро имат и промоция за видео и фото съвместно със Profile Studio - http://www.profilestudio.net , работила съм със Искрена Стоянова от Profile и я препоръчвам горещо.

Аз имам доста забележки към "Виктор Попов" и ако можех да избирам отново, не бих се спряла на тях.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
На последната сватба беше Попов и аз лично не съм очарована. Доста често в ресторанта изключваше камерата и засядаше да хапва и да пийва. По едно време се чудехме защо поне не остави камерата на статива, понеже доста моменти пропусна. Освен това да не говорим, че с "фотографката" нямаха никаква координация. Двамата почти винаги се оказваха един срещу друг, което неминуемо значи в лентата присъствие на фотографката, а на снимките - видеооператора.

# 20
  • в гората
  • Мнения: 1 486
От препоръчаните дотук силно съм впечатлена от работата на Ивайло Йовчев. Казвам го като човек, който се занимава с фотография и харесва непринудения стил на заснемане, по-репортажно, без твърде много нагласени моменти. Успех с намирането на фотограф! Един съвет - много е важно фотографа, който изберете да ви накара да се чувствате така все едно се познавате от години, един вид да се слее със събитието и ненатрапчиво да пресъздава деня. Затова е много важно и да се видите с фотографа преди сватбата, не разчитайте само на разговор и уговорка по телефона. Разгледайте снимки от цели сватби, поговорете с него, вижте дали взаимно се харесвате един вид. Wink

И един линк за сватбено вдъхновение от мен: www.greenweddingshoes.com Wink

# 21
  • Мнения: 7 008
Много хубави снимчици има в този линк  Grinning
Аз съм виждала и твоите, харесват ми   bouquet

# 22
  • Мнения: 653
Прекрасна е, наистина! Нашите сватбени снимки също стоят в сайта, макар и доста старички Mr. Green.
Работи с Иво Йовчев. Част е от Еclectic studio.

# 23
  • Мнения: 4
Благодаря за това че ми помогнахте.Юлката пусна запитването от мое име.Благодаря!

# 24
  • Мнения: 7 008
Избрахте ли някого, Димитър?
Любопитно ми е Simple Smile

# 25
  • Мнения: 258
Ще ползвам темата, за да попитам дали някой има наблюдения от работата на фотограф на име Симон Вартерян?

# 26
  • Мнения: 448
Избрахме този,който препоръча Нана77 от предната страница Peace
Младоженците са много доволни Heart Eyes

Последна редакция: чт, 09 сеп 2010, 10:03 от Julkata Julkata

# 27
  • София
  • Мнения: 12 568
Избрахме този който препоръча Нана от предната страница Peace
Младоженците са много доволни Heart Eyes

Много се радвам  Simple Smile
Точно щях да те питам.

# 28
  • Мнения: 448
Избрахме този който препоръча Нана от предната страница Peace
Младоженците са много доволни Heart Eyes

Много се радвам  Simple Smile
Точно щях да те питам.
Много са доволни наистина.Фотографа стоя от самото начало до самия край на сватбата.Беше дружелюбен и предразполагаше към позиране Mr. Green И най-важното,улавяше моментите.В случай,когато предвиждаше хубава снимка го виждах да претича до другия край само и само да я заснеме  Flutter 

# 29
  • София
  • Мнения: 12 568
Избрахме този който препоръча Нана от предната страница Peace
Младоженците са много доволни Heart Eyes

Много се радвам  Simple Smile
Точно щях да те питам.
Много са доволни наистина.Фотографа стоя от самото начало до самия край на сватбата.Беше дружелюбен и предразполагаше към позиране Mr. Green И най-важното,улавяше моментите.В случай,когато предвиждаше хубава снимка го виждах да претича до другия край само и само да я заснеме  Flutter 

Такъв си е от малък  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт