Жената зодия Риби 13

  • 23 067
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Нищичко не знам за Мария. Писах й веднъж за да питам как е. Не смея да досаждам повече. Вероятно сам аз й липсвам.
Най-накрая се замъкнах до личната ни семейна лекуваща и си взех направления за изследвания. Легнах си снощи с мисълта, че днес ще се събудя, няма да пия кафе, няма да закусвам и след яслата ще хукна да ми вземат кръв. Ама не би. Събуди ме едно шупуркане и даже не ми трябваше да поглеждам през прозореца за да разбера, че вали като из ведро. Утре, живот и здраве, ще се поразходя в ранни зори до лабораторията.
... не ми е много весело, и аз не знам защо.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 347
Добро утро!
lune, важното е, че ние мислим за нея и я 'облъчваме' с положителна енергия, тя ще си реши дали да сподели...  Hug

В дъждовното време пак не можем да излезем...  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 15 619
Мимето е добре, девойки.  Grinning Ще  пише, като има нет.
Вземете се запишете де!  Mr. Green
Дели   bouquet
Бени, при нас ката ден вали и се сещам за вас, двенките Heart Eyes
didolinaa, стискам палци на 14-ти.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Хули, аз всеки ден градинарствам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 86
Я аз да ви питам...понеже и аз съм рибка-27.02....84г.  Blush
като вали скапва ливи се настроението?Незнам защо ама на мен ми действа адски подтискащо!
И когато се усети есента...пак същата работа....

ПП
Вижте ме колко съм невъзпитана...Приятно ми е да се присъедининя към сродни души Simple Smile В нашето сем сме 3 риби
аз на 27.02
брат ми на 08.03 и майка на 16.03...
Не питайте как плаваме в един аквариум...много зле!
Аз съм омъжена с 2 щерки на 6г и на 2г и съм от Бургас.Родена и израснала в полите (тогава) на Витоша.И да си кажа 4естно планината много ми липсва!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 347
Радвам се, че Мария е добре Simple Smile
lune,  Hug
MiSsRuT, добре дошла  Simple Smile
Аз също съм израстнала далеч от морето, но от няколко годинки живея в Бс, за сега обаче не са ми прилипсвали планините толкоз  Wink
Имам една курсистка, която е Рибка( и разбира се много и се радвам) и днес разбрах, че има страх от водата...  Rolling Eyes не бях чувала за таквоз нещо...
Поздравче за началото на хубавия месец юли  Hug
http://www.youtube.com/watch?v=JLZMMk8KZSU&feature=related
И тази година пропуснах посрещането... дано догодина и това ми се случи  Wink

# 20
  • Мнения: 15 619
MiSsRuT, добре дошла в аквариума!  Hug
Бени, и аз имам страх от много вода.   Crazy  Направо се ужасявам ако нямам твърда почва под краката си. Flutter
Дъждът, в общия случай, ми докарва мързел и залежаване, и удоволствия, които по друго време не си позволявам често, Mr. Green Mr. Green Mr. Green ноооооооо сега, с дребното залепено за мен ми идва нагорно.  Crazy

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 13:28 от luna

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 347
А пък все съм си мислела, че Рибките са като с притегляне към морето...

На мен дъжда ми действа успокояващо... просто се кротвам Simple Smile

MiSsRuT, ако искаш може да те включим в списъчето на първата страница...
Да ти кажа много ме объркаха тези точици при рожденната ти дата, първо реших че си на 84г. сега си мисля че това е годината на раждане  Mr. Green Crazy ... оф, голяма съм блейка  Blush

# 22
  • Мнения: 15 619
Аз пък по повод списъка от първа страница си мислех, че е затормозяващ.  Crazy Crazy Crazy Щях да ви питам, искате ли да го оставям и попълвам...  ooooh! Не че е трудно, но не смятам за необходимо да пляскаме списък. Който иска да пише.  Hug

# 23
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Да взема и аз да се присъединя към вас, може ли?
Приятно ми е - риба, 22-02.  bowuu

# 24
  • Мнения: 15 619
Да взема и аз да се присъединя към вас, може ли?
Приятно ми е - риба, 22-02.  bowuu
Заповядай, ٠•● Dega ●•٠!  Hug

Лелеее, оставям ви, че дребньо взе да си обува ботушите... Ще мерим пътищата пак.  Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 1 174
Добре дошли на всички нови,плувайте си на воля   Hug
Радвам се да чуя че Мими е добре   bouquet
А за списъка аз си поглеждам тайничкоо кой кога е роден,че забравям  Mr. Green .Но ако искате можете да го поразчистите,хората които не са писали одвна просто да ги махнем от там.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 347
٠•● Dega ●•٠, добре дошла и от мен Simple Smile Явно си писала и преди в темичката, но е било отдавна  Wink Имате в списъчето ни на първа страничка  Party Simple Smile Сега няма нужда да те пишем отново  Hug

Точно затова не мисля че трябва да махаме някой от там, защото е много хубаво след като дълго не си имал време и пишеш отново да видиш че все още си в ' списъка'  Mr. Green Crazy На мен не ми е затормозяващо, малко повече време ми отне да го направя... lune, моля те ако решиш да го махаш ми го препрати, ще си го пазя за спомен  Mr. Green Crazy Hug  Heart Eyes Тогава момичетата нямаха възможност да го направят отделно и ... абе друга работа беше  Wink Все едно, не е кой знае какво, както решите  Hug
Аз обичам да съм част от общност и да го декларирам по някакъв начин  Mr. Green

MiSsRuT , в моето семейство аз и брат ми сме Рибки, също и единя ми първи братовчед  Simple Smile Сега бащата на детето ми също е Риба  Wink

# 27
  • Мнения: 15 619
Добро утро или добър ден, кой както си го хареса.  Mr. Green
Няма нищо да решавам за списъка еднолично.   HugМоментно хрумване беше, защото инфото така или иначе остава и се развява, затова. Отдавна не съм го попълвала списъка, ще ме простите!  Hug Който иска да праща ник и рожденна дата на лични, ще го добавя.  Heart Eyes
Няколко човека липсват от известно време...  Whistling Whistling Whistling
Бени, за теб се сетих и по друг повод. Имаш ли профил във фейса?  newsm78 Попаднах на една страница със седмични награди за снимки на бебета.  Mr. Green
Почивен ден ми е днес. Обичам да съм сама и каквото и да правя да ми е тихо, да не ми се мота никой и з краката, нооооо не ще да е баш тъй.  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 1 174
Е Добър ден си е и ми е едно чоглаво понеделнишко и съм на работа  Tired от другиден съм отпуска и сядам яко да доучвам,че нещо излагам яко фронта още 26 въпроса имам да науча  ooooh! е по добре е от 100-те ама вече не ми се чете искам почивкааа.
Луне завидях ти за почивката да знаеш  Crazy
Бен78 много риби бре дай една насам Mr. Green
А относно плуването на мен вода ми дайте само и ням аизлизане,обаче яко изгарям на слънце,че съм адски бяла.

# 29
  • Мнения: 1 798
Привет-мривет Crazy
Добре дошли нови рибоци!
Лун,Бени Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт