Януарски коремчета 2011 :)

  • 26 228
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 186
Запис и т мен.

Мечтание съжалявам мила ,дано скоро се похвалиш с успех. Hug Hug Hug

Относно пазаруването , мисля за сега да не купувам нищо , по нататък ще видим.
Та ние още не сме казали на никого че съм бременна.
Лека нощ на всички.

# 61
  • София
  • Мнения: 120
BebEshOnDeL, благодаря за темичката Hug Hug
Запис от мен  bouquet

# 62
  • Мнения: 180
Момичета,за рибата разбрах,но защо не може да се яде свежо сирене-не разбрах. newsm78
....Аз си хапвам Embarassed
...Нали не е фатално? Confused

# 63
  • Мнения: 6 444
Момичета,за рибата разбрах,но защо не може да се яде свежо сирене-не разбрах. newsm78
....Аз си хапвам Embarassed
...Нали не е фатално? Confused

http://www.moetodete.bg/bremennost/p3_4907_0.html  Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 441
Мечтание,  Hug. Много съжалявам.
За покупките  smile3508, рано е още, но не пречи да разглеждам и да си харесвам. От Боби всичко съм раздала  Laughing.
Полинезия, аз мислех около 15- ти да е, като върнеш 14 дни от ову-то се получава горе долу така. Все едно на 11-12 е последния МЦ.

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 23:04 от inka 26

# 65
  • Мнения: 1 190
Мечтание кураж!

Момичета на мен този път нито ми се гади, ниго ми се повръща  Shocked като си спомня първия път с Вили, все бях ей така Sick, сега ако не ми се спеше толкова мога и да забравя, че съм бременна (образно казано) иначе как се забравя най-голямото щастие Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 7
Здравейте в новата темичка.Страхотна е...Ами аз плувам,на плаж ходя,хапвам си порядъчно,гади ми се само когато съм гладна,не повръщам,правя секс... Embarassed...Не много страстно естествено...и Божа работа...каквото му е писано на бебока,това...Ние да сме живи и здрави и оптимисти,че иначе е мъчение...За сега единственото което купих е едно списание за мама и бебе с подарък 7 лигавничета,за всеки ден от седмицата,много са сладки... GrinningЛека нощ и много хубави емоции за всички ви...  love001 newsm51

# 67
  • Мнения: 101
Доро утро!
За покупките, мисля да взема малкото неща, които ще ми трябват, предварително. Аз пазя почти всичко от нашата кака, но естествено трябва и някои нови неща да се вземат. Първия път и аз имах списък /който мога да публикувам когато му дойде веремето и аз/, по който сестра ми и мъжа ми купиха необходимото, след като аз родих. За съжаление обаче, когато трябваше да ме изпишат, не можаха да дойдат навреме, защото дрешките на Тити не били изсъхнали и изгладени, леглото и като се прибрахме, все още не беше сглобено   smile3515 и т.н. Е можете да си представите как се чувствах, когато всички други ги изписаха, а аз вися нагласена в стаята и чакам някой да благоволи да ме прибере и мен, докато през това време влиза някоя акушерка и изненадано отбелязва „Я, ама ти още ли си тука?!“ Та сега смятам аз да си приготвя нещата, пък каквото сабя покаже  Mr. Green

Колкото до плажа ... то и аз ходя почти всеки ден. Може да ми е лошо и да ми се гади, ама и в къщи да седя е все същото, така че по-добре на моретооо  Sunglasses

# 68
  • Мнения: 65
Добро утро, на всички !Аз съм от ранобудните,вечер заспивам с кокошките,но сутрин ставам с петлите. Не пиша ,често ,но Ви чета най-редовно. Хайде и мен да ме сложите с термин 27.01.2011г.Пожелавам приятен уикенд на всички !    grinning039 

# 69
  • Мнения: 177
Мечтание, много съжелявам за случилото се Sad Sad. Кураж, мила  Hug Hug

Някой спомена шоколад. И аз доскоро не близвах, а сега само шоколад мога да ям.

Лек ден от мен. Hug

# 70
  • Мнения: 1 446
Малеее аз докато се включа и сте изписали 5 страници. Бебешондел благодаря за темата  Simple Smile

Мечтание  Hug  Praynig

А, за покупките аз не съм много суеверна и мисля да купя някои неща, имам много приятелки които родиха май и април и те ще ми дадат по нещо ( не държа всичко да ми ново). Ще съм много благодарна на Бебешондел и Нощни очи ( май те предложиха) да дадат списък на нещата за бебето, понеже имате опит и ще разчитам на редуцирания вариант.

Благодаря предварително и пожелавам слънчев и усмихнат уикент на всички   bouquet

# 71
  • Мнения: 9
"мечтание"-не губи надежда Hug       а в коя седмица може да се види какво е ...момче или момиче и ходещите на плаж да кажат дали си пекат коремчетата и кои продукти за предпазване от слънцето са поджодящи за бременни... Rolling Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 175
Здравейте,

Мечтание, съжалявам много за бебето Sad. Много сила ти пожелавам и само хубави емоции отсега нататък  Hug

stefi_krasimirova, полът може да се види и 12 - 13 седмица при добър ехограф и специалист, както и при желание от страна на бебето да покаже  Wink. Разбира се, със 100% сигурност ще се разбере какво е само при раждането Simple Smile

Относно слънцето, четох някъде, че е полезно на бременните да се пекат на слънце, но виж за слънцезащитните продукти идея си нямам дали не са вредни и има ли специални за бременни.

За сладкото, по принцип много обичам, а сега налитам само на солени храни. Месо също много обичам по принцип, сега ми е гадно от него.

nadi-jo, аз също започнах да си лягам много рано, вечер в 21.30 направо умолявам сина ми да ходим да спим, а той само се оплаква, че не било даже съвсем тъмно навън и не било време за сън. Сутрин и аз ставам много рано, както и започнах да ставам и през нощта да пишкам по 1-2 пъти Rolling Eyes

За списъка за покупките и аз искам да обсъдим, че както съм взела да забравям, не ми се иска да изпусна нещо важно.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 107
....и да си говорим за повръщане  Joy

Ами ние дето не повръщаме?  Joy

Ще скучаеме  Joy

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 6
Здравейте на всички и от мен.Колко много сте изписали само,а аз все не мога да се включа.Но сега съм в болнични и се надявам да имам повече време да сядам на компа  Simple Smile.Тази седмица бях на преглед и вече чух сърчицето Two Hearts Two Hearts Two Hearts(беше много приятно усещане) и сега съм вече по-спокойна.Все още повръщам,но все по-рядко(повечето ми се гади само).Може ли и на мен паролата.

Общи условия

Активация на акаунт