Отново стриите

  • 71 522
  • 345
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 21
Еха, светлина в тунела. Моите гадини по корема са много странни. Имам хоризонтални, вертикални, на пъпа имам в краищата като Х Simple Smile Красота. Сега бях на море, но да ви кажа честно, не ми се струват по-забележими с тен. Още май не са побелели съвсем. Измазах бая неща. Изчетох всичко и сега май да се почна с какаово масло, щраусова мас, кафе, мумио и кой написа нещо за иглови ролки http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_nkw=microneedle&_sop=15
Не знам само кога с какво. Как мислите за тази иглова терапия с кое е най-добре да се мажа преди боцкането....  newsm78

# 316
  • Мнения: 116
Препоръчаха ми ампулите на Лиерак (така ли се чете?) за вече образувани стрии.Някой ползвал ли ги е?

# 317
  • Мнения: 21
Препоръчаха ми ампулите на Лиерак (така ли се чете?) за вече образувани стрии.Някой ползвал ли ги е?
Имаше по-назад в темата отзиви за тях. Повечето пишат, че не са помогнали. Едно момиче каза, че само леко са се стеснили

# 318
  • Мнения: 116
Е,добре че не съм се набутала Sad Моите са много годишни и аз вече нямам надежда.Преди се заличаваха от по-мазнички лосиони като на Дав,но сега едва ли ще стане.

# 319
  • Мнения: 355
Добре де, ако една процедура с лазер струва 100 лева, а пробването на 3-4 различни кремчета излиза че и повече, везните не се ли накланят към технологично решение на проблема?

Кремовете няма как да проникнат в дълбочина и да заличат каквото и да е, могат само да овлажнят кожата допълнително или да я подхранят.

# 320
  • Мнения: 116
Да,но с една процедура сигурно не става.Предполагам няколко по 100.А ефективни ли са?

# 321
  • Мнения: 355
Аз съм си правила белег от операция. Трябваха ми 3 процедури, и според мен белегът е почти невидим. Може би на 80% успеваемост.

# 322
  • Мнения: 116
Благодаря за отговора.Не съм се замисляла до сега за тези процедури.Може би си струва.

# 323
  • Мнения: 355
Сто процента си струва Simple Smile
За да измислят все по-умни машинки, все пак медицината, както и всичко останало в технологиите, напредва със страшни темпове. Не че пречи да ползваме и козметика, но просто няма как да очакваме сериозни резултати, от нещо, което нанасяме по повърхността.

# 324
  • София
  • Мнения: 770
С какъв лазер и къде, ако можеш да споделиш? Имаш ли наблюдения дали е подействал на стрии при някой?

# 325
  • Мнения: 1 167
За лазер и аз съм почти сигурна,че ще ги махне,но е много скъпичко.
Миналия ден отидох да си купя какаово масло,а са ми дали кокосово ooooh!

# 326
  • Мнения: 292
онзи ден попаднах на няколко много интресни съвета, та ги споделям с вас и от три дена започнах да го практикувам.
Освен за какаовото масло, също така се препоръчва да се мажат стриите и със сок от лимон.Това което правел е да стеснява максимално стриите (действа на принципа за свиването на порите).

Та ако има някакъв резултат ще ви споделя.

# 327
  • Мнения: 355
Сандрела, пускам линк, за да не преразказвам: http://www.hillclinic.com/show/888_lazerna-procedura-za-tretiran … rii-v-hil-klinik/

Ходя в Хил клиник за всякакви неща, и разкрасителни и сериозни. Дерматоложката им е адски свястна, умерена и добър професионалист. Първата ми процедура с този лазер ми я направи пробно, защото им беше нов лазера и искаше да ми покаже как ще видя ефект от веднага. Ами наистина видях.
Следващите си ги записах сама.

Но, както вече споменах, на мен не ми излезе скъпо (т.е всичките процедури ми излязоха към 250 лева) защото правех белези хирургически, и те не са по цялото тяло.

Ако мога да дам инфо, която да ви е от полза - свиркайте!  Peace

# 328
  • Мнения: 1 167
beginner_mamma ,не видях цени в сайта,колко горе долу излиза премахване на стрии по бедрата и корема?Колко процедури трябва да се направят и седи ли се много там,аз съм от Асеновград и с малко дете и ми е малко далече,но ако си заслужава паля колата и тръгвам Mr. Green

# 329
  • Мнения: 355
Ох, не съм най-компетентна за тези зони, защото не съм си ги правила, най-добре им се обади в клиниката - те ще ти кажат.

Знам, че се правят няколко процедури 3, 4 или 5, веднъж на 4 седмици.

Моята процедура беше между 20 и 30 мин. но за големи зони може би е до 1 час.

Общи условия

Активация на акаунт