Отново стриите

  • 71 520
  • 345
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 167
а дали имат детски дерматолог?

# 331
  • Мнения: 355
Ми, тя е дерматолог, д-р Валянова, предполагам, че работи и с деца. Обади им се да ги питаш, най-добре.

# 332
  • Мнения: 20
Здравейте сега попаднах на темата и ми е интересно има ли резултат от кафето и мумиото,мисля да го пробвам

# 333
  • Мнения: 1 167
Здравейте сега попаднах на темата и ми е интересно има ли резултат от кафето и мумиото,мисля да го пробвам

Аз бях много несериозна и не продължих с него,сега от време на време мажа с какао.Забелязах обаче .че след 3 г започнаха леко да избеляват Peace

# 334
  • Мнения: 1 978
така хайде да побутна темата, че това е проблем, който почти всички жени имаме, да не се лъжем, но слаби или пухкави масово си ги имаме  Sad от днес започвам и аз с кафе и мумио, всяка вечер тъпо и упорито всеки ден до лятото примерно... защото хубавите неща стават бавно съм учена и не може за 2-3 пъти или месец несериозно мазане да искаме резултати, особено след като сме си ги отглеждали така прилежно с години... хайде, момичета, мятайте се сериозно, нищо не пречи да се прави редовно  Whistling Wink Sunglasses

# 335
  • Мнения: 20
така хайде да побутна темата, че това е проблем, който почти всички жени имаме, да не се лъжем, но слаби или пухкави масово си ги имаме  Sad от днес започвам и аз с кафе и мумио, всяка вечер тъпо и упорито всеки ден до лятото примерно... защото хубавите неща стават бавно съм учена и не може за 2-3 пъти или месец несериозно мазане да искаме резултати, особено след като сме си ги отглеждали така прилежно с години... хайде, момичета, мятайте се сериозно, нищо не пречи да се прави редовно  Whistling Wink Sunglasses


И аз мисля да го пробвам,няма да навреди,да споделиш постигнатите резултати   bouquet

# 336
  • Мнения: 1 978
ivetkaa89 , направила съм нова тема "За едно по-хубаво дупе /и не само/" или нещо такова беше, че тази вече е доста стара...

# 337
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Не вярвам да има ефект от друго, освен лазер  Peace

# 338
  • Мнения: 21
Не вярвам да има ефект от друго, освен лазер  Peace

И от ефекта от лазер е почни незабележим. Не съм сигурна ,че си заслужава. Цената е огромна ,а разликата 10 % редукция. Може би , и единствено ако са пресни само тогава могат да се заличат.

# 339
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Ти къде прави процедурите, колко броя, колко струваше?

# 340
  • Мнения: 21
В Хил Клиник , 8 процедури по 550 лева.Третирала съм стари стрии. Резултат леко ,едва забележимо заглаждане/релефа/ на стриите. Никаква промяна върху цвета и големината/ширината/.

# 341
  • Мнения: 1
Ами за стрийте на гърдите? Те как се премахват и защо не може със скрабта от кафе и мумиото?

# 342
  • Мнения: 22
Здравейте,момичета,някоя от вас да се похвали със "страхотни" резултати след използването на кафе и мумио в борбата със стриите? Laughing

# 343
  • Мнения: 1 167
Моето мумио още си седи,много съм несериозна,но след като родя живот и здраве се взимам в ръце.
Момичета,аз си мислих,че само лазер е спасението Tired newsm78

# 344
  • Мнения: 22
Моето мумио още си седи,много съм несериозна,но след като родя живот и здраве се взимам в ръце.
Момичета,аз си мислих,че само лазер е спасението Tired newsm78

А колко време прави процедурите с мумио въпреки несериозността ти и имаше ли някакъв ефект? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт