Как да намаля обиколката на ръцете си?

  • 9 954
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Здравейте!Ще помоля за съвет,ако някой знае как да ми помогне или има същия проблем.Предстой ми сватба през септември,а много се притеснявам от това,че са ми доста пълнички ръчичките.Е,и тялото ми е пълничко 67 кг съм,165 см,но то ще се скрие от роклята.Сега основния проблем ми е горната част на ръцете.Имат солидна обиколка и не изглеждат никак добре.На всичкото отгоре кожата във вътешната част на ръцете ми е доста отпусната и отвиснала.Почти се люшка. Sad Не знам какво да правя,за да не изглеждам зле на снимките.И когато бях слаба,ръцете ми пак не изглеждаха перфектно.Явно там ми си е проблемна зона.От седмица правя тренировки с гирички,но не забелязвам ефект и се притеснявам да не направя мускули и да изглеждат още по-зле.Мисля да си взема някакво стягащо или антицелулитно кремче,но има толкова много видове,че не знам към кое да се ориентирам,а нямам много време.Ще съм благодарна,ако ми помогнете! Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Правилно си се насочила,упражнения. Grinning За цялостен ефект обаче,ще трябва да регулираш и хранителният си режим.
Ефект за една седмица няма да видиш,нито след две .Но с постоянство и усилия ефекта ще е видим след около месец и половина два.Кремчетата са за изглаждане на кожата само.Мускули ако се правеха толкова лесно повярвай ми мъжете нямаше да се бъхтат с по  100-ина килограма.
Дано си намерила подходящите упражнения и ги изпълняваш правилно.Само не се отказвай.Успех. Peace

# 2
  • Мнения: 350
Ако съчетаеш упражнения с антицелулитно кремче ще има резултат.Имаше време когато и аз не харесвах горната част на ръцете си и започнах да ги мажа с най обикновен антицелулитен крем на дева, същевременно правех и гимнастика, резултатите бяха страхотни.Кремчетата за дупета, много по-бързо действат на ръцете,(не искам да пиша глупости за да ми се смеете,ама ще ги напиша  Laughing)...обяснявам си го, че всичко торти, банички и т.н се лепят на дупето, а за ръцете оставят по скромните вредители Laughing Laughing.Успех.

# 3
  • Мнения: 2
Момичета дайте пример за упражнения на ръцете  Thinking

# 4
  • Мнения: 249
И аз бих се зарадвала на някакви примерни упражнения.За сега правя само стандартните с гирички,но взеха да ми омръзват.Тези дни смятам да си взема и някакво кремче или гелче за стягане,че нямам много време.Но май нищо няма да стане.  Tired Отчаяла съм се предварително.

# 5
# 6
  • Мнения: 2

Супер,мерси много Simple Smile първия клип ми допадна и имам точно същите гирички сега остава и да бъде изпрабвано  Crazy

# 7
  • Мнения: 4 678

Супер,мерси много Simple Smile първия клип ми допадна и имам точно същите гирички сега остава и да бъде изпрабвано  Crazy
по 2 упражнения за бицепс в 3  серии..и по 3 упражнения за трицепс  в 3 серии..са достатъчни Peace
..прави стречинг преди упражненията..и по време на тях
..и прави по 1 загряваща серия преди всяко упражнение Peace
тук има и още
http://www.bb-team.org/fitness/exercises/#axzz0rbLfEIoR

# 8
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Благодаря на Поци -както винаги точно и ясно   bouquet

# 9
  • Мнения: 2
Благодарности и от мен  Crazy

# 10
  • Мнения: 249
Мерси за линкчетата. Hug Въодушевих се и аз.Дано съм постоянна този път!

# 11
  • Мнения: 4 678
В ликовете има упражнеия за трицепс с ластици..ако сте забелязали
В домашни условия може да ги замените..с въже или хавлиена кърпа..обаче ще ви трябва партньор/съпруг,приятел,любовник..абе няма значение Mr. Green/той хваща от единия край и служи като съпротивление на вашата сила..дано ме разбрахте Laughing

# 12
  • Мнения: 0
Здравей, имам информация, че добри резултати за намаляване телесните мазнини и обиколката в отделни части на тялото - корем, талия, ханш, бедра и ръце дава метода ултракавитация, при който се използва ултразвук за въздействие на мястото, което е необходимо.В Гугал този метод е известен и като нехирургична  липосукция, чрез който  се разбиват мастните натрупвания.Метода бил  напълно безболезнен.
Моя близка от 1 седмица прилага на себе си този метод в Медицински център"Нимимед-София" при д-р Ригов, който е диетолог и отскоро има този апарат.След това се правят процедури с друг апарат който стяга кожата.
В Гугала има телефоните на този център.
Дано съм била полезна.

# 13
  • на майната си
  • Мнения: 425
А гиричките от какъв порядък са за начинаещи?

# 14
  • Мнения: 0
E Анита аз искам да те попитам получи ли някакви резултати, защото аз съм същият случаи и много искам да премахна мазнините от ръцете ми. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт