Тръпне мамино сърце, през АВГУСТ да е с бебче на ръце! №13

  • 28 802
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 676
burbu6on -  Praynig
Моля се за вас! Всичко да е наред!

Не мога да ви опиша колко положително ми действате, момичета. Безкрайно съм ви благодарна за подкрепата.
Днес цял ден не мога да си намеря място - вече съм вкъщи, сестра ми си дойде от Испания и донесе цял куп бебешки неща, невероятни. Гледах ги и се радвах, вярвайки че всичко ще е наред и ще ги ползваме, следващата минута точно обратното ме обземаше чувство на безпомощност и започвах да плача... И така.... Труден ден, но се моля с цялото си сърце всичко да е наред и вярвам, че с толкова положителна енергия изпратена от вас това ще се случи.


# 691
  • Мнения: 565
Либи, Кога ще ти дадат бебка миличка? В коя болница е? Съжалявам , ако задавам тъпи въпроси. Ще се моля за малката София.
Ако имаш нужда да споделиш, разкажи ни повече. Какво казват докторите?
Бъди силна, всички сме с теб.

# 692
  • София
  • Мнения: 63
Вярвай, че всичко ще е наред-бебето не е толкова мъничко, ще го оправят-ние сме с теб, а ти ни информирай, всички се вълнуваме.

# 693
  • Мнения: 676
Кога ще ми го дадат .... това е божа работа. В Окръжна болница в Сливен е, наистина специалистите там са много добри и вярвам безрезервно в тях. А иначе проблемът не е толкова в теглото, колкото в това да се развият белите дробчета.
Аз много не разбирам от терминологията, с която ми обясняват състоянието й - всичко ми е много непознато и чуждо, но общо взето това е. Нещата са наистина сериозни...
 Praynig Praynig Praynig

# 694
  • Мнения: 0
с теб сме.Всичко ще бъде наред Hug

# 695
  • Мнения: 1 243

burbu6on, чакаме да ни зарадваш с добри новини!!  Hug

(ех, ама наистина не остана... колко бързо мина това време!!!)

# 696
  • Miami
  • Мнения: 416
Добро утро  Simple Smile

Либи  Hug Дано в най-скоро време гушнеш малката София, такова прекрасно име сте избрали  Heart Eyes

И аз мисля, че нагласата е много важна за раждането. Колкото повече се страхуваме, толкова по-трудно ще бъде. Опитвам се да мисля положително, макара, че има моменти на страх. С първото ми раждане отидох една ухилена, страх не съм изпитвала, само леко притеснение. Сега е малко по-различно.

И като сме заговорили за раждането да кажа, че е време да си сложим на първа страничка вестителки, че те бебоците започнаха да излизат вече  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 78
Добро утро,момичета!Либи,мила,наистина всички ви мислим с малката София и се молим за вас!Няма да се отчайваш,мисли само хубави неща,скоро ще си я гушнеш и всичко ще бъде наред!
Burbu6on,стиснати силно палци и от мен!Чакаме с нетърпение да се похвалиш! Hug

# 698
  • Мнения: 10
Burbu6on,стискам силно палци и аз!Надявам се всичко ще си мине,както трябва и ще се радваш на малките сладурчета! Praynig
Либи радвам се ,че и сестра ти е вече при вас и ще чакате заедно момента,в който София ще се прибере.Наистина много хубаво име сте избрали последно.То май беше в началния списък още Simple Smile)))
maya22 да ти кажа и аз имам доста силни киселини и когато пиех Ферро-фолгаммата мисля,че се засилваха.Може и да си въобразявам,но и аз имах такива усещания.Е ти все пак си на друг препарат.Кофти тръпка,но не остана Hug
Vchavdarova много благодаря за успокоението!И аз така разбрах,ама като Тома неверни пак да си сверя часовника  Wink Страхотни са покупките със здраве и любов да ги ползвате! Hug

# 699
  • Мнения: 473
Burbu6on, късмет!

Либи, аз твърдо вярвам, че при вас всичко ще е ок.  Hug

Кори, аз се чувства по същия начин - един ден съм наперена и уверена, на другия - в долната граница на скалата. Точно това обсъждахме и снощи с мъжа ми - каза ми колко съм била сигурна в началото на бремеността, а сега съм била леко умърлушена. Но все пак са си нормални тези състояния -то даже по-скоро е комплексно - тежи, топло, и т.н. фактори. А пък и нали знаеш, че второто раждане е по-леко, така че - горе главата и смело напред. Hug
Междудругото аз все си мисля, че си ходя с някакво разкритие и имам леки контракции,но смятам твърдо да издържа до началото на август/аз съм родена на 26,07 и искам да си запазя празника  Laughing/
И другата седмица ми е последна на работа - просто как чакам 9.07 не е истина....

# 700
  • Мнения: 50
Burbu6on, късмет мила! Hug
За раждането- аз също ще съм секцио,но не съм спокойна.Борис се роди 18  дена по-рано и беше 3850гр., а казват че вторите деца са по-големи.Доктора ми каза,че правил секцио една седмица преди термина и мен ме е страх,че бебка ще тръгне по-рано и не се знае по кое време на денонощието.Което значи,че пак няма нищо сигурно кога и как ще стане раждането.

# 701
  • Мнения: 49
burbu6on, и ние стискаме палчета  Praynig и с нетърпение ще чакаме раждането на бебоците!
Либи, много  Hug за теб и бебка София. Бъди спокойна и изпълнена с вяра, че всичко ще е наред и ще видиш, че така ще бъде!
IR, количката я взехме от магазин от А до Я в София. Във Варна хич не се сещам къде ги имаше  Thinking Тази, за която говориш я гледах тук преди няколко месеца, но нещо хич не ми хареса...малка ми се струва, но важното е на теб да ти харесва. Аз те уверявам, че няма да съжаляваш ако вземете X-lander!
maya22, аз също мисля да ида на лекцията в ЦУМ на 09-ти. Някой знае ли дали е необходимо предварително записване?

Ох, коремчета...някой сеща ли се, че днес е петък?! Честит петък на всички  Hug Аз имам чувството, че по-скоро живея за петъците, отколкото за уикенда  Laughing
Хубав и слънчев петък от мен  Hug Тичам на йога!

# 702
  • София
  • Мнения: 1 219
Либи, със сигурност ще ползвате всички прекрасни дрешки и още колко много ще купувате. Hug Вярвай, мила че всичко ще бъде наред. Прекарвай доколкото е възможно повече време с бебчето. Тя знае, че мама е с нея и я обича. Ще се пребори, ще видиш.
Burbu6on, стискам силно палци и на теб.
Наистина се размърдаха нашите августовски бебоци и тръгнаха да излизат. newsm78
Аз ви бях споделила, че се притеснявам от раждането този път. Знам, че всичко ще е наред и въпреки всичко...
Не мисля за това сега, а съм се отдала на шопинг манията си. Действа ми ободряващо. Вчера каква обиколка направих. ooooh! Мъжът ми като разбра какво разстояние съм обходидила ми се скара. Днес ще почивам цял ден.  

# 703
  • Мнения: 776
  Burbu6on, всичко ще мине нормално. Стискам палци скоро да ни се похвалиш Hug Praynig
  Либи, и на вас Ви пращам много  Hug-ки и съм сигурна, че скоро и малката София ще си е в къщи. Heart Eyes
   Тези, които мислят да раждат нормално- кога мислите да си приготвите багажа?

# 704
  • Варна
  • Мнения: 29
Рядко се включвам в темичката, но при този бейби бум не се сдържах Simple Smile
Либи, всичко ще е наред и скоро ще гушкаш прекрасната София.  Мисли положително и вярвай, че така помагаш на малката сладурана.
burbu6on, стиснати палци и за теб. Предполагам, че вече се радваш на двете бебчета и ги гушкаш. Пиши как сте, как мина раждането...
Хубав ден на всички и слънчево настроение от нас Wink Simple Smile Wink

Общи условия

Активация на акаунт