"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 318
  • 729
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 930


Ех, Дрино, Дриноууууууу
Да си жива и здрава,
много щастлива
Чаровна и чревоугодна!
Да си бохем по душа, да раздаваш красота!
Пожелавам ти Ники да те дарява с цялата си любов
и да остареете заедно като най-добрите приятели!

Весел празник мила моя!

# 406
  • Мнения: 378
Дринка,Манди,

много лубофф, много късмет и това което много ви се иска - да се сбъдне!


А пък ние отиваме да си видим дечковците днес и да си ги приберем Simple Smile!

цалуфки

# 407
  • София
  • Мнения: 4 576
Адинцееее, ЧРД!!! ПОжелавам ти много здраве и винаги да бъдеш себе си. Мъжете ти много да те обичат!

# 408
  • Мнения: 439
Честит Рожден Ден Ади! baloni
от празничното настроение днес  да има по малко за всеки ден!
това да е пътеката на живота ти...


Пожелавам ти много здраве, безкрайно щастие, истински приятели и много любов!

Весел и незабравим купон и наздраве!


Последна редакция: пт, 06 авг 2010, 10:37 от bella_

# 409
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ади Честит Рожден Ден!
Много здраве - за теб и близките ти хора!
Любов - с който да я споделиш!
и от късмет да не се оттървеш!

# 410
  • Мнения: 2 494
Честит Рожден Ден,  Ади!

# 411
  • Мнения: 1 187
Ехеее... тъкмо на време идвам... за тортояденето.  eat

Мандарински с много любов и приключения да е посипан живота ти,
да се смееш, да дивееш и една сестричка на Иво да си направите  Mr. Green
че да ви е още по-весела къщата. Я как ще му ходи на Иван и една дъщеричка.  Grinning

Ади пожелавам ти ЗДРАВЕ. За теб и за всички около теб. Много късмет, във всичко с което се захванеш, вдъхновение, любов и слънчево настроение. Весел празник днес.   bouquet

... ще пиша по-късно, че съм затрупана с работа. Това горното го пиша от 8 сутринта с 99999 прекъсвания... ooooh!

# 412
  • Мнения: 439
... ще пиша по-късно, че съм затрупана с работа. Това горното го пиша от 8 сутринта с 99999 прекъсвания... ooooh!
м,туй сме го чували и преди...дано не се налага да чакаме,като предния път около три седмици... Outta Joint

# 413
  • Варна, България
  • Мнения: 730


Ади, желая ти от сърце любов, добри приятели, пари и още много, много рождени дни!
Весел празник, мила приятелко!

Ще чакаме във Варна да почерпиш  Wink

Ех, днес е последният ми работен ден. Следващите 2 седмици мисля да се размажа, ако ще и да се разчуе.
Довечера замисляме с приятели пикник на плажа+нощно къпане. Не ми се е случвало от години...
 Heart Eyes

# 414
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
eiii OBICHAM VI BE MOMICHETA!!!!!!!!!!!!!   Hug Hug Hug (sorry za latinicata)

# 415
  • Мнения: 439
Боги,желая ти запомнящо се и пълно с + емоции нощно къпане и докато се размазваш през следващите 2 седмици да не ни забравиш ей! Wink

# 416
  • Мнения: 1 187
... ще пиша по-късно, че съм затрупана с работа. Това горното го пиша от 8 сутринта с 99999 прекъсвания... ooooh!
м,туй сме го чували и преди...дано не се налага да чакаме,като предния път около три седмици... Outta Joint

 kiss

Да ви кажа, добре сме. Не много здрави, но като цяло добре.
Вики е с гнойна ангина, но пие антибиотик и вече започнахме да спим вечер и двете,
че преди това по 39 +++ и нагоре температури, бълнувания, знаете как е...  Crazy
Преди това пък мъничето беше за един ден с рекордните 39,9 но мисля че я прегрях на
плажа... нали знаете бяхме на палатки, пак  Mr. Green .... е няма такова удоволствие, няма.
Пълен релакс, наблизо вълнички, нагоре звездички...  newsm41 family Crazy
А каката я разболях в морската градина, като реших да й угодя на мераците и да й позволя да ходи с голямата топка по езерото /знаете ги от тези големите пълни с въздух/. Вътре кой кихал, кой кашлял, кой пръцкал... и ето... цъфна.
Ноооо се подобрява вече и събота и неделя се чудя какво забавление да им спретна.  newsm78
Освен чистенето на цялата къща  Twisted Evil, че е някакъв ад... от както икономката избяга  Mr. Green
Аз да не ви лъжа че много работя, ама си е факт  Wink тази седмица... ме затрупаха с бумаги.... гнусотия до шия, но петък е... има надежда... ще живея.  Drunk
Чудя се на път за вкъщи какво питие да взема ... джин с тоник, метна с кола...?!? Ей на това аз му казвам сериозни проблеми, съгласни сте нали?
Незнам защо ама ми е мъчно за Грейпрутчето... някой да знае как е, на къде е. Малката прелест и ангелско русата й кака сигурно вече са голееееми, засмени. Няма да е лошо да се разпише мама им.  Hug
Дилянски, довечера в пет часа ... срещичка едно друго... скайпче, лафче.
Но може и да ме няма де... че да не забравяме, както споменах и по-нагоре - ПЕТЪК е...
знае ли човек къде ще му излезе късмета.  Grinning

Ето кака ви Блажка вече се е уредила... искам и аз така   grinning039

На всички дружна прегръдка и умната ей... събота и неделя са си за купон, да не вземете да ги пропилеете в почивка  Hug

# 417
  • Мнения: 439
Готова съм...винаги готов за теб...за 5 часа няма да сколасам,но по-късно ще ти чукна Mr. Green,а пък ако си се отдала на купон ша са опитам да го преглътна някак си!

# 418
  • София
  • Мнения: 4 576
Кламерче, Гери си е в София, чухме се на рождения ми ден. Оправят багажи, мисля, че този месец заминават за Франция. Ще я чувам тия дни, ще й кажа да пише.

# 419
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добрю ютро приятелки!
Кафе нещете да сервирате - нека аз тогава



Кламерче направо ме разби - ангини, температури  #Crazy Дано се оправят дечковците бързо. Ама духом както винаги непадаш  Peace Евала за всичко...

Боги дано сте изкарали хубаво и като изтрезнееш да се отчетеш как беше  Hug

Аз па да ви разкажа в какви филми се хвърлих. В събота разчиствахме малинака и нещо явно ме ухапа по ръката - ама ситни пъпчици 3-4. Викам нема проблем намазах с фенистил и хукнахме по детски РД. Зачерви се понаду се ама тъпа работа неходих на лекар кат се знам каква съм алергична. Вечерта се прибрахме с децата на село, а мъжо го оставихме в София да се напие с приятели. Цялата рака е наду, пръстите си ги нечувствах 39,8Т. Викам , а са накъде... Урбазон не съм заредила от последното ужилване  ooooh! Е спавих се де свалих Т с бабешки компреси и щуротии и вчера ходих до Пирогов да ми мушнат инжекциика добре, ама нощес същата работа  #Crazy Днес пак и се чувствам кат парцал... но пък ми е кеф сама вкъщи... Mr. Green имам нужда и от почивка, а само за море си мисля  Thinking

Айде хубав ден от мен

Общи условия

Активация на акаунт