Цигов чарк

  • 39 995
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 292
Не мога да отворя линка, но ще се разтърся из сайтовете, че много ми хареса мястото. Само един въпрос има ли интернет, че тийнейджърите ще изпаднат в ужас ако няма  Grinning

# 61
  • Мнения: 1 756
Изпратих линк на лично съобщение. Има и интернет  Joy Даже и дискотека видяхме, ама явно работи само в горещия сезон Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 292
Благодаря , а това с дискотека грабна тийновете веднага  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 756
За нищо, само имай предвид, че не се ангажирам със сто процентова сигурност. Така ни се стори с мъжа ми, не знам реално дали е действаща. Предполагам ако потърсиш инфо, ще има в нета за наличност на каквото и да е заведение. Ние ходихме и за риба, макар, че риболовът в момента е забранен. Споменавам го като идея за развлечение на тинейджърите Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1
Здравейте и аз да се включа с едно запитване newsm78 обмисляме и ние с мм фамилна почивка през август. Спряхме се на вили Св.Георги Победоносец. Никога не сме ги посещавали. Има ли някой отзиви? Интересува ме дали е чисто и дали това на снимките е реално. Вилите близо ли са една до друга?

# 65
  • Варна
  • Мнения: 615
На предната страница имаш отзив директно от мястото  Laughing. Върни се малко по-назад

# 66
  • Мнения: 1 756
Св. Георги Победоносец са други вили, Милица Simple Smile Аз съм го написала и в поста си от предната страница.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 615
Уф да извинявам се  ooooh! Сега се върнах на скобите, въобще не бях им обърнала внимание, щото си ме интересуваха точно тези къщи тогава.

# 68
  • Мнения: 3
Вила Мария разбрах ,  че е до Почивната станция на ВМИ Пловдив .
А за Вили Уют мнения има ли ?
http://www.uiut-cigov-chark.hit.bg/stai.html


да измъкна темата на пред Laughing
никой ли не е посещавал тези вили? мненията са противоположни в нета, искам актуални моля ви се Praynig

Бяхме резервирали за две вечери във вили Уют, Цигов чарк. Но името им е само за примамка! Няма нищо уютно вътре в къщичките, освен големия хубав двор отвън. Баните са с мухъл, прозорците са заковани, а кърпи има само ако попитате и то няколко пъти. Диваните вътре са окаляни целите отгоре. За барбекютата в двора няма никакви дърва или въглища, които ви се предоставят в това планинско място. Така не се прави селски и планински туризъм. Собственикът е леко нагъл и ни обвини, че сме крадци след като вечерта в 23ч на 10° нямахме никакви дърва и си позволихме да вземем две малки части от греди, оставени отзад зад къщичките. Цирк пълен направи и развали настроението на групата! Никакво отношение към клиентите си! Един голям варел на входа на вилите, гореше цял ден и ни опушваше стабилно, понеже сигурно не си плащат да им изхвърлят боклуците! Много грубо и нагло отношение от страна на собственика! Поне бяха разбрани, че ще вдигаме шум до никое време, но не бяхме и единствените де.

# 69
  • Мнения: 1 015
Препоръчвам вили "Веселина".Намират се близо до хотел "Етерно".Просторни,удобни с добре обурудвана кухня с всичко необходимо.Всяка вила има малка веранда с гледка към язовира.Интернетът е добър.Към всяка вила има също чадър или тента с градински мебели и барбекю.

# 70
  • Мнения: 6
Вила Мария разбрах ,  че е до Почивната станция на ВМИ Пловдив .
А за Вили Уют мнения има ли ?
http://www.uiut-cigov-chark.hit.bg/stai.html


да измъкна темата на пред Laughing
никой ли не е посещавал тези вили? мненията са противоположни в нета, искам актуални моля ви се Praynig

Бяхме резервирали за две вечери във вили Уют, Цигов чарк. Но името им е само за примамка! Няма нищо уютно вътре в къщичките, освен големия хубав двор отвън. Баните са с мухъл, прозорците са заковани, а кърпи има само ако попитате и то няколко пъти. Диваните вътре са окаляни целите отгоре. За барбекютата в двора няма никакви дърва или въглища, които ви се предоставят в това планинско място. Така не се прави селски и планински туризъм. Собственикът е леко нагъл и ни обвини, че сме крадци след като вечерта в 23ч на 10° нямахме никакви дърва и си позволихме да вземем две малки части от греди, оставени отзад зад къщичките. Цирк пълен направи и развали настроението на групата! Никакво отношение към клиентите си! Един голям варел на входа на вилите, гореше цял ден и ни опушваше стабилно, понеже сигурно не си плащат да им изхвърлят боклуците! Много грубо и нагло отношение от страна на собственика! Поне бяха разбрани, че ще вдигаме шум до никое време, но не бяхме и единствените де.

Миналото лято бяхме за 4 нощувки във вили Уют и смея да кажа,че си изкарахме страхотно!Бях наел къща и всичко си имаше.За бунгалата не знам условията как са,но за мен къщите са супер.Пред къщата има барбекю,вътре е много просторно,на 2етажа е.Долу е хол с кухня(оборудвана) и баня с тоалетна.Горе са две спални с тераса.Бяхме с куче (немска овчарка)-нямаше никакви проблеми.

# 71
  • Мнения: 1
Здравейте,
Бих искала да споделя впечатленията си за булгала Рос-Мари.

Бунгалото, в което бяхме настанени беше изключително мръсно, не съм сигурна дали беше почистено преди да се настаним, защото при влизането ни имаше обелки от слънчоглед по пода.
И малкото посуда вътре беше в изключително лоши състояние – изпочупена, мазна и мръсна.
Собственика – груб и силно не приветлив!
Когато пристигнахме не ни дадоха да се настаним с обяснението, че може да влезем в бунгалото след 14:00 часа, а когато се върнахме обратно след този час, собственика ни се разкрещя, че трябвало да сме пристигнели, тогава когато той ни кажел, а не той да ни чакал.
Няма интернет, в обявата пише, че има телевизия, но телевизора им не работи.
Не препоръчвам!
Да, мястото е чудесно, като природа, но собствениците и обслужването е безобразно!

# 72
  • Монтана
  • Мнения: 499
Здравейте,
За първи път ще посетим Цигов чарк, моля да ми препоръчате какво да видим, къде да отидем в района

# 73
  • Мнения: 1 069
Крепост Цепина, музея в Дорково, пещерите Снежанка и Лепеница(дано да не бъркам името), Фотински водопади, музея в Батак, Соц музея в Пещера и задължително пещерска татлия да хапнете !!!

# 74
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Здравейте,
За първи път ще посетим Цигов чарк, моля да ми препоръчате какво да видим, къде да отидем в района
Зависи колко дни имате. Във Велинград е приятен градския музей, от гарата на града може да вземете теснолинейката до с. Аврамово и след около 40 мин престой да се върнете. Относно Лепеница преди беше с предварително записване и не допускаха деца под 10г. В Ракитово имаше въжен парк, ако имате деца, може да им хареса. В Пещера е хубава и крепостта Перистера.

Общи условия

Активация на акаунт