90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №102

  • 23 692
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки аз се събудих преди 2 4аса и за сега плувам успешно ,току що приклю4их с кафенцето и 2 4аши вода до тук но до края на деня има още мнооооооооооого време ЛЕК И БЕЗАВАРИЕН  ВОДЕН ден на вси4ки плъващи с менmedunka  newsm10 и аз нямам търпение за срещата с кантарев понеделник сутрин Joy дано вси4ки се похвалим с големи минус4ета newsm17

# 691
  • Мнения: 0
Аз за сега съм на литър и половина вода с малко лимон и голяяямо кафе! Мисля и един чай да забъркам след малко с лед. И аз за сега глад не усещам,а готвих ориз и правих сандвичи,брях  hahaha Ама Както Кукулина спомена до довечара мноооогооооо време  Mr. Green Дано има минуси утре Praynig Амин! omm

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 204
Успех на водните!Ще успеете newsm10 като гледам колко сте много утре ще има мнооого минуси.
Аз за сега съм на 4нектарини и диня,друго не съм предвидила за днес и вечерята ще е диня.
helena ,след първия воден имах около две седмици задържане ,но не качих нищо.После изведнъж тръгнах пак надолу и общо за втория цикъл свалих 4кг.След втория воден пак имам задържане ,но на см. намалям.Не си намаляй порциите ,защото така е по-вероятно после ако ги увеличиш да качиш.Аз дори ги поувеличих и не винаги вечерята ми е наполовина .Часовете между храненията обаче спазвам стриктно.Досега не съм се дънила.

# 693
  • Мнения: 0
Маги, Медунка, Кукулина + непризнаващите си плувкини, стискаме ви палци! Насладете се на бонуса, че ви се пада почивен ден.  Wink

Хелена, поздравления за преборения воден и първи цикъл! Много-малко, зависи и колко имаш да сваляш все пак.  Wink В никакъв случай не отивай към  някакви почти анорексични порции, няма да ти донесе нищо добро.  Naughty Яж си нормално според режима, ако го спазваш със сигурност ще сваляш и нататък.

# 694
  • Мнения: 701
Момичета едно бързо въпросче : Ябълковия  щрудел вписва ли се във въглехидратният ден?
Успех на плуващите, на мен ми е много далечен.

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 204
Момичета едно бързо въпросче : Ябълковия  щрудел вписва ли се във въглехидратният ден?
Успех на плуващите, на мен ми е много далечен.
Аз във въглехидратен ям редовно банички от точени кори със ябълка,понякога и с тиква.Мисля ,че и щрудел става.

# 696
  • Мнения: 0
Момичета едно бързо въпросче : Ябълковия  щрудел вписва ли се във въглехидратният ден?
Успех на плуващите, на мен ми е много далечен.

Да,може да се яде даже го има и при рецептите за въглехидратния ден.

# 697
  • София
  • Мнения: 48
Момичета от 6 дни вече съм на тази диета, та даже и мъжа ми се запали и сега и той се мъчи.  Rolling Eyes
Засега много ми харесва и ми е лесно да спазвам режима. А и най- хубавото е, че от начални 71 кг, днес вече видях на кантара 69,6. Супер съм доволна.

Имам един въпрос. Сушените плодове в кои дни са позволени?

мерси и успех на всички!!!

# 698
  • Мнения: 0
Момичета от 6 дни вече съм на тази диета, та даже и мъжа ми се запали и сега и той се мъчи.  Rolling Eyes
Засега много ми харесва и ми е лесно да спазвам режима. А и най- хубавото е, че от начални 71 кг, днес вече видях на кантара 69,6. Супер съм доволна.

Имам един въпрос. Сушените плодове в кои дни са позволени?

мерси и успех на всички!!!

Във всички дни,но само за закуска,а в плодовия съвсем спокойно може да ги ядеш по всяко време.

# 699
  • Мнения: 701
Благодаря ви, радвам се че ви намерих  bouquet

# 700
  • Мнения: 21
soniapro идеално се вписва   Wink

Водните дръжте фронта и утре на отчет  Hug 

Отчет за вчера въглехидрати  О две филии с лютеница, В една филия с лютеница и едно шоколадово квадратче
Днес плодов до сега прасковки, домат и краставица, за по-късно чакам да ми донесат кайсии

Хелена  и аз съм така като Денима, след първия воден задържане 15 дни после до втория воден - 3,5, сега пак се повтаря задържам вече 15 дни, но всеки организъм е различен  Hug
Моят последен воден ще е на 17.07 и приключвам на 22.07. Дали пак ще съм сама?  Peace

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 15:09 от zdravetz_

# 701
  • Мнения: 0
 Здравейте момичета вчера ми беше вторият воден ден,който аз направих втори плодов.Сега да се отчета:
                       
                        НАЧАЛО           ПЪРВИ ЦИКЪЛ        ВТОРИ ЦИКЪЛ                   
тегло              84кг                  75кг                        70.500кг
талия              112см                98см                        92см
ханш               118см                111см                      105см
гръдна об.      112см               107см                       105см
бедра общо горе  107см         100см                       98см
бедро-горе        68см               64см                         61см
прасец               44см               42см                         41см
ръка-горе           35см               33см                         31.5см

Мого съм доволна от постигнатото и продължавам смело напред.Успех на всички Hug

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 16:08 от dapy82

# 702
  • Мнения: 1
Момичета много благодаря за отговорите.

Днес:З-диня, О-1домат и купичка боб, В 1/2 от обяда.С водата имам да наваксвам.

dapy 82- Супер постижение .
Лек следобед на всички!

# 703
  • Мнения: 1 718
dapy82, невероятен резултат!Останах безмълвна! smile3501 Продължавай в същия дух за стимул на всички ни!

# 704
  • Мнения: 37
и АЗ останах безмълвна , като знам че само 3 кила съм свалила през първи цикъл... е имам още 3 дни ама  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт