Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 145 856
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 3 285
Да се надяваме някой да ги наснима резултатите тогава.

# 361
  • Мнения: 7 149
te_dda, без да искам да звуча грубо, бъркаш число и цифра: в числото 101, съседната на цифрата 0 цифра отляво е 1 и е различна от 0, съседната й цифра отдясно е 1 и също е различна от 0. Съвсем недвусмислено си е условието, казано е всеки две съседни цифри са различни, а не двете цифри, съседни на всяка цифра, са различни.  Peace
Всъщност, досещането за това е и цялата тънкост на задачата, и за протокола, моят син също не се е сетил и това е една от трите му сбъркани задачи на теста Sad
Подкрепям разсъжденията ти! Peace
Моята девойка е посочила като отговор 888, който съвпада и с официалния отговор на зад.19-та според СМГ.

Тестът действително не е труден, но 20 задачи са си предизвикателство за 60 мин.
Истината е, че тепърва всичко предстои! Whistling

# 362
  • София
  • Мнения: 1 154
Подкрепям разсъжденията ти! Peace
Моята девойка е посочила като отговор 888, който съвпада и с официалния отговор на зад.19-та според СМГ.

Има ли вече някъде публикувани отговорите на пробните тестове от неделя?

# 363
  • Мнения: 7 149
Има ли вече някъде публикувани отговорите на пробните тестове от неделя?
Mогат да се намерят в библиотеката на СМГ.
Аз имам отговорите само за 4-ти клас.

# 364
  • София
  • Мнения: 1 154
Има ли вече някъде публикувани отговорите на пробните тестове от неделя?
Отговорите могат да се намерят в библиотеката на СМГ.
Аз имам тези на 4-ти клас.
От там могат ли да се снимат тестовете и отговорите? Всеки ли има достъп до библиотеката?

# 365
  • Мнения: 7 149
От там могат ли да се снимат тестовете и отговорите? Всеки ли има достъп до библиотеката?
Точно за това говоря. Всеки може да отиде и срещу някакви стотинки да получи ксерокопие на задачите, отговорите и решенията за всички класове.
Аз вече се снабдих с отговорите за 4-ти клас.

# 366
  • София
  • Мнения: 1 154
Благодаря за информацията!  bouquet Аз пък щях да ги търся в книжарницата Laughing

# 367
  • Мнения: 7 149
Аз пък щях да ги търся в книжарницата Laughing
За всеки случай провери първо и в книжарницата. Peace
Ако там ги няма, в библиотеката със сигурност ще ти ги предоставят.

# 368
  • София
  • Мнения: 17 259
Предварително се извинявам, ако някой вече ги е пуснал. Изчистването на написаното не ми се отдаде много, но не е и чак толкова зле. Благодаря на дамата, която любезно ми предостави състезателния лист на дъщеря си. Wink
Пробен изпит СМГ - 05. 12. 2010

Златна, Дидева, златна  Flutter Супер си, благодаря  Peace

Фран, удобно ли е да помоля за отговорите? Ако няма да ти отнеме много време.

# 369
  • Мнения: 306
Предварително се извинявам, ако някой вече ги е пуснал. Изчистването на написаното не ми се отдаде много, но не е и чак толкова зле. Благодаря на дамата, която любезно ми предостави състезателния лист на дъщеря си. Wink
Пробен изпит СМГ - 05. 12. 2010

Дидева и анонимна мама, предоставила задачите, благодаря ви!   bouquet

Госпожицата е болна и пропусна и курса в събота, и пробния изпит в неделя.
Като се възстанови ще може да опита да реши задачите.

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 16:12 от ucu

# 370
  • София
  • Мнения: 320
Отговорите ги има само в библиотеката, не и в книжарницата.

# 371
  • София
  • Мнения: 320
Ето отговорите само за теста, 4 клас:

1-в, 2- б, 3 - б, 4 - г, 5- б, 6 - г, 7- в, 8-б, 9-в, 10 - б, 11-в, 12 -а, 13-б,
14-а, 15 - в, 16 - 8482, 17 - 356, 18 - Мими - 1 подарък, 19 - 888, 20 - 0.

# 372
  • София
  • Мнения: 17 259
Благодаря и за отговорите  Hug
Гледам му грешките, всички са от заплес, дано го преодолее това разсейване. На тази 19 задача си се е сетил чудесно за числата, само че ги е събрал вместо да ги извади. 
Хубаво е, че има такива пробни изпити, за да си видят децата слабите места, пък и ние да ги видим и да ги юркаме повечко там  Laughing

# 373
  • София
  • Мнения: 147
Ако, някой има отговорите за 3 клас от ПИ моля да ги сподели!

# 374
  • Мнения: 538
karamela,  няма проблеми, , място за грубости също...аз просто се втрещих като видях вашето решение, защото в колата нетърпелива като му проверрявах теста след изпита, счетох задачата за вярна и не съм се замисляла много по условието, както направих после, когато видях с ужас,че 2-ма давате друго решение, затова постингът ми беше пуснат с цел  сравнение и запитване, нали затова влизаме тук !...да са ни живи и здрави децата !  вие при кого бяхте на курс ?старая се, но колкото и да ме е срам нещо не се справям да помня на кой детето при кого беше... newsm78 Embarassed
следващата чуденка е какво да правим за събота...това е много глупава работа - всички състезания ли ще съвпадат с школата???? #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт