GC tooth mousse

  • 40 677
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Здравейте, дъщеря ми има проблем с предните зъби( падна и емайла) и ни казаха да мажем с тази паста и наистина има ефект, защото зъбите и вече не са така чувствителни и пожълтели. Да ви питам от къде си взехте пастата за 20 лева, че ние преди време платихме 40лв. Shocked
zdraveite da vi pitam moga li na dete na 1g i 5m da maja s tazi pasta

na moeto dete na prednite zabki se poqviha 4erni to4ki i sled vreme stanaha kato galti petna i mi kazaha za pastata ama malko me e strah da q polzvam 4e e mn malka

# 31
  • София
  • Мнения: 18
По отношение на пастата няма от какво да се страхувате, тя е изключително безвредна и единствентата контраиндикация е при алергия към млечни протеини и/или хидробензоати, тъй като в пастата се съдържа извлек от млечния казеин. При съвсем малките пациенти се препоръчва Tooth mousse/ вариантът без флуор/. И внимавате да де го напипа да си го хапне целия крем, че е доста вкусен за хлапетата  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 162
аз имам много бели петна след брекетите и се мажа от около месец , след още 2 ще споделя дали има ефект. купувам го за 29 лв

# 33
  • Мнения: 2
аз имам много бели петна след брекетите и се мажа от около месец , след още 2 ще споделя дали има ефект. купувам го за 29 лв



А откъде го купуваш? На мен ми се появиха малки бели петна от силно хоризонтално четкане, но зъболекарката ми като я питах за профилактика и лечение и каза, че нямало... Та мисля с тоя мус да пробвам, но откъде? Ако е от зъболекар кой? В София ми трябва.

# 34
  • Мнения: 37
Здравейте от къде си купувате термоформиращите шини? Simple Smile

# 35
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
И аз мажа от един месец малкия с това чудо. Не знам дали помага, защото все още правиме кариесчета... Laughing...Казаха ми да мажа със сух пръст, но имам чувстовото , че не влиза по всички дупчици на задните зъбки. С четка не може ли? newsm78 И на листовката пише да не се прилага вечер при деца, аз забравих да питам само сутрин ли да ги мажа. Вие как го прилагате при малчовците? newsm78

# 36
  • Мнения: 32
И аз мажа от един месец малкия с това чудо. Не знам дали помага, защото все още правиме кариесчета... Laughing...Казаха ми да мажа със сух пръст, но имам чувстовото , че не влиза по всички дупчици на задните зъбки. С четка не може ли? newsm78 И на листовката пише да не се прилага вечер при деца, аз забравих да питам само сутрин ли да ги мажа. Вие как го прилагате при малчовците? newsm78

На нас стоматоложката ни каза да мажем вечер преди лягане и без изплакване. За нанасяне ползваме от клечките за уши и обилно мажем зъбите и от вътрешната , и от външната страна.
Ще проверя дали не съм изхвърлила листовката от нашата паста, за да проверя дали няма отговор на твоите въпроси директно от производителя.

# 37
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Ами аз точно в листовката четох, че за деца не се препоръчва вечер да се мажат и се зачудих защо? newsm78

# 38
  • Мнения: 75
Ще бъде хубаво да прочетем отзивите и мненията за резултатите след няколко месечна употреба.Ние мазахме 3 месеца и белите петна се увеличиха #Crazyсамо при нас ли е така или има и други недоволни от цялата процедура newsm78

# 39
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Ние вече сме към края на третия месец ... Нямам нито отрицателни, нито положителни отзиви, освен това, че малкия имаше две кафяви петънца на предните зъбки от както стана на годинка и те изчезнаха  Simple Smile... Всъщност прилагаме гелчето за да не ни се развалят зъбите, но явно е  още рано да се каже, дали действа в тази насока...

# 40
  • Мнения: 80
Основно за какво служи това чудо.  И само на деца ли се използва, а става ли и за възрастни.
Имам леки бели петна на долните зъби и това ме плаши.

# 41
# 42
# 43
  • Мнения: 80
А само да попитам това нещо може ли да се закупи от аптеките.

# 44
  • Мнения: 32
Минавам да се отчета, че след 3 флакона при нас нещата са без промяна. Белите петна стоят и това си е. Може и да има някакъв положителен ефект, който аз не мога да забележа. Сега ни предлагат да изчакаме и по-нататък се прилагал някакъв нов метод за избелване на зъбите.
Притеснява ме това, че тези бели петънца може да станат кариеси, а алтернативното лечение може да остане без ефект.

Общи условия

Активация на акаунт