Плодове и зеленчуци хапвай, мила мамо, до ОКТОМВРИ да порасна бебенце голямо!

  • 25 769
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13
Марис - да, при този Марков  Wink Нямаш никакви проблеми да звънна утре да ти запиша час, но имай предвид, че се записват за месец-месец и малко напред  Peace Даваш ми имена, телефонче и си готова - нали нямаш претенции за час ( сутрин или следобед)? Дай за всеки случай и дата на последна менструация ако питат нещо и съм те записала!  Hug

Димяни  Praynig  Praynig  Praynig Аз съм за което заглавие изберете, важното е всичко да е успешно  Praynig

Хубава вечер мамчета, на нас сега ни остъкляват балкона и надали ще пиша повече, че после съм и на лекции...Към 22:00 ще проверя само дали има новини...

# 691
  • София
  • Мнения: 1 880
Стискам палци за Димяни  Hug

pashic аз ги имам малко са широки в крачола, а на коремчето по-стегнати, нося ги и са летни и много лекички.

записах се за лекцията на 9месеца утре ако няма кой да гледа малкия змей ще съм с него ако не сама.

# 692
  • У дома
  • Мнения: 59
Димяни, стискай още малко, миличка. Praynig И аз вярвам, че всичко ще е наред.

Много са хубави всички заглавия, май ще се пуска анкетка да си избираме.

Момичета, да ви се оплача, много закъсах с хемороидите, не мога да седна направо и единия май прокърви. Утре съм на консултация и ще питам доки с какво мога да се мажа, че е адски гадно.

Ще влизам да се къпя и трябва и прическата да си оправя, ама как ще стане това не ми е ясно много, че и мъжлето го няма да ми помогне. Ще действам по интуиция  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 433
Моля се за Димяни и нейните рожби!!!  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig
Аз също съм се насочила към МД, без екип, за сега де  Thinking

# 694
  • Мнения: 790
Нямам опция за нова анкета  Thinking Нали вече имаше една и сега не ми дава нова да пусна. Ако някой знае как да каже и ще пусна.

# 695
  • Мнения: 36
 Hug Дамяни стискам палци дано сте добре с бебките Hug

# 696
  • Мнения: X
Браво момичета, страхотни заглавия измислихте  Hug.

Аз понеже съм с ниска плацента и с тея болки в корема и все мрънкам на моята докторка колко ме е страх, как ще стигна до края и тя ми каза да гледам да изкарам и 27-ма седмица и после нямало проблем, вече се спасявали такива бебчета. Така че много се надявам за Димяни и двете принцески.

За моят камък, доктора обясни, че бременноста предразполагала за образуването на такива, защото имало голямо притискане на каналите на жлъчката. За щастие изследванията и ехографа показват, че за сега няма нарушение и само се моля да си седи кротко това камъче поне още 2-3 месеца  Praynig пък после ако искат да ме режат.

Аз май утре ще пропусна лекцията, че да се консултирам с още един доктор за всеки случай.

# 697
  • Мнения: 2 286
Здравейте, момичета!

Дано с Димяни всичко мине! Днес лекторката, която също работи в МД каза, че бебчовци над 600гр се смятали за раждане. А също и ако тръгнеш да раждаш по-рано от 35 седмица, направо в МД да отиваме, щото и без това после там те пращат. А ако отидеш на време могат да овалдеят раждането с медикаменти.

Позитив, весело изкарване на празника  bouquet

# 698
  • Мнения: 3 500
Аз предлагам:
ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!

# 699
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз предлагам:
ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!


Супер!  Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 483
Момичета, да ви се оплача, много закъсах с хемороидите, не мога да седна направо и единия май прокърви. Утре съм на консултация и ще питам доки с какво мога да се мажа, че е адски гадно.
TROXEVAZIN - за мазане. Предписват го за бременни.
Успех, дано се оправиш.

# 701
  • Мнения: 1 599
Аз предлагам:
ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!


Супер!  Peace

Super!

Ради, мерси, мила. Писах ти на ЛС.

# 702
  • Сливен
  • Мнения: 140
Аз предлагам:
ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!

 
ТОВА Е ДОБРО,ХАРЕСВА МИ
димяни  Hug Praynig Praynig Praynig
сестра ми се е родила в седмия месец,тежала е 900 гр,5 дни не са я записвали и са изчаквали,но сега е жива и здрава 40 годишна жена с две дечица,пожелавам същото и на принцеските на димяни  Praynig Praynig Praynig
POZITIV ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,НЕКА ОТ СЕГА НАТАТЪК ЖИВОТА ТИ ПОДНЕСЕ ВСИЧКО КАКВОТО СИ ПОЖЕЛАЕШ,А ОТ МЕН МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ.  Gift nbirthday
RANTORA ДОБРЕ ДОШЛА,ЖЕЛАЯ ТИ ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ И ОЩЕ ПО-ЛЕКО РАЖДАНЕ.
 welcome

# 703
  • Мнения: 0
Ние се върнахме от консултация и се оказа,че имам калциране на плацентата, но не ми предписаха нищо,а ми казаха да следя движенията на бебето ако паднат под 10 пъти за 12 часа да бягам на лекар.

# 704
  • Мнения: 1 599
Ние се върнахме от консултация и се оказа,че имам калциране на плацентата, но не ми предписаха нищо,а ми казаха да следя движенията на бебето ако паднат под 10 пъти за 12 часа да бягам на лекар.

Еее, това пък от какво!? и от обикновен ехограф ли се разбира? Силна прегръдка! Всичко ще е наред!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт