Интервално хранене

  • 45 209
  • 750
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 963
Умирам от глад в момента, кисело ми е, боли ме глава, чакам всеки момент МЦ и... честно казано не знам как се удържам още да не изтичам до магазина за кола, шоколад и още нещо  Shocked . Но ще устискам, пък! Явно дългите години, в които твърдях, че няма такова нещо като Сатурнова дупка, ми се връщат тъпкано  #Cussing out

# 256
  • на майната си
  • Мнения: 425
Ако е толкова зле положението няма ли да стане с 1л. мед и някакъв успокояващ чай?

# 257
  • Мнения: 4 806
Джинджи, изглежда, че на всички ни тук ще ни се синхронизират РД (не, не рождените дни, а розовите дни) Simple Smile
И аз съм се записала за утре, па да видим ... Да знаеш, че като се нагухаш с шоко - едва ли ще ти стане по-добре.
Аз ярко ПМС нямам, само дето задържам обикновено по литър вода, но поне знам от какво е. А за сатурновите -
права си, няма ги, измишльотина са. А най-добре намери чай хъни-буш и го пий по-честичко - специално за жени
се препоръчва, балансира баш нашите хормони, а си и много приятен ... пък и апетита може да смъкне. Продава
се по аптеките! И си трябва някое приспособленийце за правене на чай, че е насипно. Стискам ти палци, дръж се.

Ели, различно, в смисъл на по-добре и бодро  Hug И си права за добрия ефект от намаляването на водата.
Някъде по 1.5 л на ден, вкл. чайовете и нямам подуване никак. А имах чувството, че ще ми се сцепят прасците,
такъв тормоз беше. М-да. И още нещо - в събота мъкнах от магазина едни торби. Вчера сутринта ме заболва
гърбът, около бъбреците. Викам си ... айде, отидОха бъбреците. Надвечер обаче нарамвам пак торби и се
сещам, че то туй е от съботните торби ... Мисълта ми е, че голямо парти стегнах снощи, щом имам мускулна
от торбите  Joy

# 258
  • Мнения: 963
А, не, далеч съм от мисълта, че шоколада ще ми помогне, просто изпитвам едни такива свински пориви в момента. Иначе рядко имам проблеми с ПМС, по-скоро първия ден ми е едва поносим, ама ще стискам зъби и това е... Просто комбинацията с лошото настроение и главобола (недоспала и успала се съм днес) не ми понасят...

За чайовете принципно планирам да си потърся някакви, дето да ми харесват и да пия по повече... След малко ще щурмувам офисните запаси, обаче  Grinning

Благодаря за подкрепата, момичета!  Hug

# 259
  • Мнения: 1 843
Аз пък имам бая ярко ПМС,блазе на който няма.Изяждам буквално всичко,което ми попадне пред очите,за предпочитане сладко.Добре че е само 1-2 дни и след това се укротявам.Ще го търся и аз тоз хъни-буш,само него нямам в колекцията,което ме подсеща де си направя едно чайче.Не че толкова ми се пие,ама си казах че ще пуша само с кафето,а сега си казвам и с чая Wink

# 260
  • Мнения: 4 806
A нас GEORGIO що не ни навестява тук, а? Аз малко роптая срещу този игнор. Ако още малко ни пренебрегва
ще му пиша гневно ЛС, ама-ха ...
Днес пак му четох блога. Специално обърнах внимание на времето между 2 и 3 снимка. Поразителна, да не
кажа покъртителна, разлика само за 3! месеца.

http://liftandeat.blogspot.com/

Парси, дано го видиш, че не ми се ще да правя нов пост само заради линка. Иначе за този блог става дума на
втора стр. от нашата тема.

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 14:32 от Асса

# 261
  • на майната си
  • Мнения: 425
Кой е GEORGIO? Сори за неосведомеността  Embarassed. Дайте линк към блога, пуста любознателност...

# 262
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен  Laughing

Виждам, че вече имате резултати, браво  Hug
И аз съм в режима, действа ми добре, намалявам доста бавно, защото имам 1-2 дни седмично с доста широки прозорци съчетани със сладоледи Embarassed но пък имам и ден два на салатки.
Нямам много време за пред компютъра, а и скоро започвам лятната отпуска, тъй че не се сърдете ако не пиша.

Много поздрави и успех ви желая Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 1 280
Добра седмица на всички ! Аз имам намаление ..66.800..то -200 грама,ама пак...нещо кантара ,дето отдавна го подозирам,че не е много в ред си прави шегички,няколко пъти ме измери 66,200 и накрая ме измери 66,800... #Crazy качвах се,слизах....направо като по стълбите ,кой знае колко пъти,ама накрая беше пак на 66,800..така да бъде! За утре да си помисли хубавичко ,какво ще ми показва...Мерси мноог за подкрепата момичета,няма да се давам я...Отивам на работа,на онази гадната работа,дето ходя всеки понеделник...направо ми се рИве...аз като не харесвам нещо или някой ,много тежко го приемам да не му кажа майната ти..ама пусти пари,трябва да се ходи...но няма да е за дълго,надявам се и още един понеделник....Утре пък съм на фризьор...ще се разкрасявам....имам лека мускулна треска,ей такива неща около мен,хайде тръгвам,като се върна ще пиша пак.. Hug

# 264
  • Мнения: 191
Джинджи, аз пък ти препоръчвам да си направиш едно кафе. По възможност - студено!И фрапе да е, няма стряшно от 30мл. мляко! Peace Довечера като се наспиш и утре ще си супер! И друго...почти 15:00ч. е...след малко, ако искаш - отваряй джама да не се мъчиш! Hug
Аз ПМС нямам, бая години след като имах вече цикъл, разбрах какво е това съкращение от едно женско списание Blush...обаче, тъй като споменах, ме МЦ ме изненадА вчера следобед, си обясних нетипичния глад от предните два дни. Не налитам на сладко, или на нещо специално - просто бях по-гладна...ей на, днес тоз проблем го няма. Wink
Ассе и аз мислих за ЛБ до Грегорио, ама не посмях го притеснявам човека...той вероятно не знае за нас още newsm78...Ако искаш - пиши му.
parsy , GREGORIO се появи в темата на Ори първо. Там дава ценни съвети на момичетата, най-вече от типа да не бързат с адаптацията и да не очакват светкавични резултати. Той самия има блог (нали видя линка на Ассето), в който обяснява как с режима на д-р Ори и тренировки е постигнал УАУ - резултати. Peace
Русалунке, радваме се, че наминаваш и, че всичко е Ок при теб! Приятна почивка!  bouquet
Пинке, браво! Радост голяма, че мръднА твоя кантар Crazy...опасявах се да не се откажеш Rolling Eyes.

Отивам да си направя кафенце   food010

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 15:13 от _Ели_

# 265
  • на майната си
  • Мнения: 425
Ааааа, видях, тя го добавила в последствие, а аз не се връщам назад  Wink. Благодарско

# 266
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Аз  наминавам да кажа БЛАГОДАРЯ за руските  линкове за 5 минутните Релакс , Контрол на теглото и другите . С помощта ( и мисълта Simple Smile )  на Контрол на теглото , което си пускам по това време ми минава неусетно времето до 16 часа .
Сега ще гледам блога на  GREGORIO
Ели   bouquet

Докато напиша и Лени се появи  Hug

# 267
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Здравейте, фастички  smile3525

 newsm81 Въодушевявате ме с Вашите резултати, аз не мога да се похваля със същото, но съм далеч от мисълта  да развалям еуфорията в темата  smile3505 и смело продължавам напред  Peace

 Bulb ХЪНИ БУШ (HONEYBUSH) е най-евтин в дрогериите "Лечител", защото те го внасят, също и "Ройбос"-а
кутия 100g/ 40 филтъра     4.90 лв.
 50 гр. насипен    1.25 лв.
100 гр. насипен    2.25 лв.
1 кг насипен    17.90 лв.

Айде, черпя по един и бегам да си направя и за мен

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 15:27 от lenny_pld

# 268
  • Мнения: 4 806
lenny, привет! Извинявай за въпроса - тази чаровница на аватара ти - ти ли си? И съм забравила -
ти не беше ли преди Зоната на още нещо силно рестриктивно като хранене? Струва ми се, че
такова нещо може да повлияе на скоростта на превключване.
Понеже наближава моментът за масово отваряне на прозореца, та искам да разпиша и онова,
което погълнах (това е правилното) в събота вечерта. Огромна салата домати, почти половин
печено пиле, после много кашкавал (понеже с рожбето напазарувахме много видове, та се по-
чувствахме длъжни да ги тестваме всички, а тя не хареса никой и аз ги изядох).  eat После
си похапнах сладко половин черен шоколад. После ядох праскови. Мисля, че имаше и баница.
Ако щете - вярвайте, в неделя заранта, след това ядене, имах още 100гр в минус. Те така ...
като си говорим за "превключване" на режима - осезаемо е, само се надявам да го изчакате и
да го усетите ... 
По принцип вече си имам и виждане как точно ще карам оттук нататък. Понеже ангажиментите
ми свършват в 8 часа вечерта - затова няма да отварям прозореца преди този час. След това -
мисля да я карам по Ори - голяма салата, месо/яйца, мазно (масло, орехи, кашкавал), плодове и
десерти (въглени), ако много ми се иска. След месото и вино/червено, розе/ или бира. Не всяка
вечер, но и без съществени пропуски Simple Smile Единствено, че мисля неделите ще са ми все такива -
ще се отваря на обяд, а ще се затваря - когато му дойде времето  Mr. Green Това са ми плановете.
 

# 269
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз  наминавам да кажа БЛАГОДАРЯ за руските  линкове за 5 минутните Релакс , Контрол на теглото и другите . С помощта ( и мисълта Simple Smile )  на Контрол на теглото , което си пускам по това време ми минава неусетно времето до 16 часа .
Сега ще гледам блога на  GREGORIO
Ели   bouquet

Докато напиша и Лени се появи  Hug


Яя тези линкове съм ги пропуснала.. сигурно съм чела през телефона. На коя страница да ги търся?

Общи условия

Активация на акаунт