ВИДИНското хлапе е щастливо дете!

  • 27 348
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
АДАШ, а вие защо хванахте на Паола светец, какво й се е случило толко сериозно? извинявай, ако някъде назад си написала, ама не можах да открия  newsm78
и мойто мъж има хванат светец, ама неговото преживяване си е било на живот и смърт направо, да не чуе дявола  Stop дребния засега не е имал инциденти  Praynig

# 736
  • Видин
  • Мнения: 29
   Малка чаровница!!! Hug Ама как въобще не може да позира!!!! Wink Hug А за трапезата и разните му там обичаи- не се притеснявай! Важното е още дълги години  да се събирате всички на този празник! Praynig

   Мислех и още да попиша, обаче възлюбления ми внук ме дърпа да отиваме някъде,че му доскуча в офиса! Засега-чао!

# 737
  • Мнения: 318
Благодаря ви  Hug

Адаш ми нали миналата година направи гърч юни месец,тази година пак юни така се задави,че направо не можеше да си поеме дъх и се наложи да и бръкна в устата да повърне  Confused ужас ( по назад бях писала) и за това решихме да и правим светец,пък и нали има и имен ден и така да ми е здравичка,че е много палава   и хич не слуша като и се говори нещо  ooooh! Mr. Green

Ние в събота сме на дамско парти една приятелка има РД  Whistling

Писна ми от това време искам да е топличко и да ходи на плажжжж  Crazy

# 738
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Честито на Паола  Hug Чудна е!
Рони, ти си писала във ФБ, ама ме питай дали съм била на компа. Аз не си затварям страниците и съответно съм си спала блажено...  Wink
Валюша, говорих днес с мъжа ти. Утре ще ми слагат дограмата и ще видя какво ще се разбера с майсторите, че нали трябва да измажат. Така че допълнително ще се уточним кога точно ще се слагат щорите  Peace
Лепотице, къде се губиш, мари  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 318
Мерси Зори  Hug
И аз така си помислих,че си спинкаш и си си оставила включен компа,но все пак писах  Grinning

Мацки ще пуска ли някой нова тема?

# 740
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
мен пък ме чака тежка нощ, или поне не много спокойна... искам, не искам, ще трябва да посрещна джулай морнинг с безделниците на плажа  Crossing Arms
някакви рокаджии крякат в момента, после цяла нощ ще има ууу-ааа и накрая сутринта ще разбера и кога е изгряло слънцето  ooooh!
дано ги вали цяла нощ, барем са по-мирни тая година  hahaha Joy

# 741
  • Видин
  • Мнения: 29
    Зори, значи на мен не ми вдигаш, а ме чЕкаш да ида за кафе и да си говориш с мъжО,а! Mr. Green Той може да е над 50-те ,ама е запазен! Joy Шегувам се ,разбира се! Не се притеснявай!Когато станете готови - тогава! Щората е на отговорно пазене в офиса под мое наблюдение!

   Днес в офиса идваха Дани и Рая.Рая е невероятен сладур! Hug През цялото време правеше едни намръщени муцки, които бяха толкова сладки,че ми идваше да я изям!Държа се като непристъпна млада дама! Само дето баткото не й обърна никакво "впечатление", Nintedo-то беше по- интересно! 

   Kushi, аз също бих се изнервила! #Cussing out #2gunfire Още повече,че не понасям безмозъчното copy-paste на "чуждоземските"порядки!

     Айде, наистина, някой да пусне новата тема! Пу, не съм аз!

# 742
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Бих пуснала нова тема, но раждалият ми мозък не може да измисли заглавие  Mr. Green
Вале, добрем  Laughing ще кажа тогава като приключиме тук. Сутринта изобщо не знам как не съм чула телефона (той е само на вибрация заради децата) при положение, че бях в стаята  Rolling Eyes Така е трябвало да стане  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 743
  • Мнения: 318
Мацки мога да пусна темичка,ще понаправя нещо за заглавната страница,но и моя мозък въпреки,че са минали 3 години,не може да измисли нещо ориДЖнал  Mr. Green
ако искате да пусна нова със заглави Видин  пък като някой от поетите ни измъдри нещо ще сменим заглавието  Wink

# 744
  • Мнения: 318
Добро утро  Hug
Снощи направих на бързо една заглавна страничка,за новата тема,но нещо пак ми се прецака форума и не се отваряше,за това я пускам днес Peace
Давайте предложения за заглавие и ако имате забележки,казвайте,тя не,че е нещо кой знае колко различно от старата де  Mr. Green

Welcome

Общи условия

Активация на акаунт