ВИДИНското хлапе е щастливо дете!

  • 27 369
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Видин
  • Мнения: 685
Честит рожден ден на Стела. Най-обичаната майка и съпруга, да бъдеш  bouquet
Аз пък съм вече на Синаговци smile3534
Ена, уикенда нямате ли път насам Mr. Green Пък и всеки запътил се към Божурица е добре дошъл, дори и само да скокне до Синаговци bowuu
Лепотица, аз питах, но ти не отговори Crossing Arms Mr. Green Къде си учила, кой набор си? А за поканата благодарим. Може да се изсипем всички майки с деца и баба с внуче и да ти поотъпкат райграса hahaha Ако имаш желание за ремонт на къщата, поне от страна на Мартин ти е гарантиран Whistling

# 706
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Честит рожден ден на Стела   bouquet
За ортопеда питах, защото най-голямото ми дете криви едно краче като ходи. В София са я водили преди години - единият доц. казал операция, другият казал, че нищо няма. И сестра ми, естествено, се доверила на по-лесния вариант - че нищо й няма  ooooh! Та да видим и нашите светила какво ще кажат  Laughing Laughing
За къщичка с двор, куче и цветя си мечтаем и ние с мъжото. Може някой ден да се осъществи тази наша мечта  Mr. Green
Лепотица, споко, те децата са като кучетата - колкото и да им говориш - не разбират и правят каквото са решили  Twisted Evil Joy Но определено не си заслужила да те сподели такова природно бедствие като моите хлапета  hahaha Hug
Айде верно да се съберем на среща някой ден, ама всички да дойдат!!!!

# 707
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
АМАНИТА, въобще не се занимавай с нашите светила за този проблем. само в софия в клиниката в горна баня има специалисти, ние там водим Валето вече два пъти заради същия проблем, и сега пак трябва, вече да се изкаже лекаря за операция ли е или може и така да си маа крачоли  Crazy
ако се интересуваш на лични мога да ти кажа кой е лекаря, ква му е титлата и т.н.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СТЕЛА!   bouquet

# 708
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами тя точно в Горна Баня е водена. Драганов е казал операция, а Алексиев, че нищо й нямало  Crazy

# 709
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
егати разнобоя, направо е плашещ  Thinking
все пак на ония по- бих се доверила, в сравнение с някой от наш'те герои  Crazy

# 710
  • Видин
  • Мнения: 29
   Добро утро, мацки! Laughing Как изкарахте уикенда? С този ужасен вятър Close сигурно и на плаж не сте ходили.

   Доби /внука ни/ се адаптира учудващо бързо на родна земя! Laughing Събота и неделя си намери една камара приятелчета в махалата на село и са беснели като луди. Не като в Англия,където за да отиде да си играе с някое приятелче, задължително майка му трябва да го заведе. Там дете до 12 год. няма право да излиза само от дома си. Да не говорим,че трябва предварително да се обади на приятелите си дали имат възможност да го приемат у тях!  #Crazy А бе, луда работа английска!

   Kushi , по това време,когато си работила във "Водстрой", в офиса беше голямата ми дъщеря. Тъй че, сигурно тя го познава.

   Що се отнася до Горна баня и аз съм с две ръце за там! Зари /голямата ми дъщеря/ я водихме там още като беше на 3 год.,че беше дюстабан горкото и я оправиха.

    Айде стига толкоз и вземете се стегнете в кръста и пишете,че новата тема ни зове! Останаха някакви си мижави две страници!

# 711
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
аа то вятъра е перфектен за плаж, хем не е горещо, хем как брутално се изгаря  hahaha Joy

# 712
  • Видин
  • Мнения: 685
аа то вятъра е перфектен за плаж, хем не е горещо, хем как брутално се изгаря  hahaha Joy
Аз пък не изгарям, направо почернявам smile3534

# 713
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
аа то вятъра е перфектен за плаж, хем не е горещо, хем как брутално се изгаря  hahaha Joy
Аз пък не изгарям, направо почернявам smile3534

дуу ти си като сестра ми, имате 3 слънчеви бани по рождение, мулатки  Flutter

# 714
  • Видин
  • Мнения: 4 921
И аз съм цигане по рождение  hahaha Joy

# 715
  • Мнения: 318
Честит Рожден Ден Ренкаааа  Hug

# 716
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Честит Рожден Ден Рени! Бъди жива и здрава, много късмет и любош!  bouquet Hug

Мацки търся къща в близките села- 1-2 стаи с дворче за не много пари! Ако някой чуе нещо да свирка Rolling Eyes

# 717
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро  bouquet
Рени, и тук да ти честитя рождения ден. Пожелавам ти всичко най-хубаво Hug
Диди, мога да поразпитам в Синаговци, но мисля, че там не са много ниски цените. Кажи за колко горе долу newsm78

# 718
  • Видин
  • Мнения: 29
   Рени,ЧРД и от мен!!!  bouquet Hug  bouquet Да си жива и здрава,много щастлива и обичана!!!

    Диди, къщичка с дворче в близките села и за малко пари - мисия невъзможна! Cry В Капитановци има една къща на главния път,която се продава вече 1 година. Явно искат за нея "майка си и баща си",щото и досега не е продадена. Иначе е малка , с дворче,но като знам,че там къщите вървят към 20-30 000 евро.... Ако искаш мога да ти препиша телефона,който е даден на обявата.

# 719
  • Мнения: 0
Ха здравейте и от мен.
Първо Честит Рожден Ден на Рени, да е жива и здрава,усмихната и много обичана.Здраве на цялото семейство й пожелавам.
Niya_Petrova   чак сега видях въпросите ти. Отговарям :83 набор съм, учих в математическата гимназия, завършила съм икономика и бизнес администрация. Със Стелли бяхме в един клас   bouquet
Хайде давайте да изписваме темата  Rolling Eyes
Добре,че ми оправиха интернета,че бях започнала да ставам зла  Mr. GreenНе могат така да ми отнемат разнообразието. #2gunfireНе ви давам за нищо на света.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт