ВИДИНското хлапе е щастливо дете!

  • 27 371
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Видин
  • Мнения: 685
Ооооо ти си навор на мъжО Mr. Green ама той е учил в ТМТ. Я дай твоя снимка или прати покана във фейса, може и да се знаем. То Видин малък.
Валя, ти като си с внук и ни забрави  Crossing Arms Mr. Green

# 721
  • Мнения: 318
Привет мацки  Hug
преди малко се прибрах,но на вън такъв вятър  ooooh!ужас ...
утре сме на църква,нали ще правим светец на Паола,ще имаме и малко гости така,че утре ще се включа по-късно  Peace

Вале (лепотица) че как ще ни даваш,ние не сме за изпускане  Hug

Хайде бонбони чао за сега,че моята глезла дава зор да "гримира и облича" едни кукли от една игра на лаптопа ми  Crazy ей не ми се мисли от 3 годишни и разбират вече от игри на компа  ooooh! въпреки,че гледам да я ограничавам на макс да не стой пред него,но може ли да се разбера с нея  Mr. Green

# 722
  • Видин
  • Мнения: 685
Рони, и ние сме така. Но ние караме едни мотори, и то доста добре успява да нацели пътя със обратни завои и т.н. Утре чакаме снимкииииииииии bowuu

# 723
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
  bouquet ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РЕНИ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!   bouquet
аз не му давам на Валето да припари до компютъра още, всяка жаба да си знае гьола! освен тодлър кийс - да цъка и да се показват картинки, други игри не разрешавам, той не се и натиска засега де  Wink

# 724
  • Видин
  • Мнения: 159
Честит рожден ден на РЕНИ! Много любов, късмет и здраве! 
Аз също не давам на Рая да пипа лаптопа, и съм на мнение че за всяко нещо си има време, така ми беше блокирала лаптопа един път че даже и аз където се занимавам с това  се мъчих цял следобед да го оправя. Вале утре ще мина при теб за една консултация за щори.

# 725
  • Видин
  • Мнения: 159
Честит Рожден Ден Рени! Бъди жива и здрава, много късмет и любош!  bouquet Hug

Мацки търся къща в близките села- 1-2 стаи с дворче за не много пари! Ако някой чуе нещо да свирка Rolling Eyes

Диди мой комшия преди две седмици си продаде къща в Слана бара с дворче за 10000лв ако искаш поразпитай там ако още някой продава. Ние пък си търсиме апартамент в калето, ако някой нещо знае да каже.

# 726
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Ние пък си търсиме апартамент в калето, ако някой нещо знае да каже.

в кооперацията срещу 4 основно в калето на 3 етаж мисля, се продава апартамент, тухлен е, 2- или 3-стаен като гледам, утре мога да ти дам телефон ако се интересуваш. аз само като минавам оттам си мечтая да е тристаен и да е без пари  Crazy

# 727
  • Видин
  • Мнения: 159
Куши за новите кооперации зад 4тото ли говориш, ние ходихме там да гледаме един но е на последен 4 етаж , тристаен но много малък/65кв/ и му искат 65000лв.

# 728
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
не, срещу училището, през улицата, в по-новата кооперация, не ония малките стари блокчета

# 729
  • Видин
  • Мнения: 159
За този до стария куклен театър ли става на въпрос където има сложен телефона на прозореца на втори висок етаж. Наш познат живее одолу и каза че този собственика иска много пари.

# 730
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
същия! ами искат... тухла в калето на хубав етаж са си цифромания... ние за нашия колко сме обикаляли, и накрая станаха какви ли не съвпадения и шашави обстоятелства та ни излезе що годе евтин за тогавашните цени  Whistling

# 731
  • Видин
  • Мнения: 29
Вале утре ще мина при теб за една консултация за щори.

   BubaD, днес съм "селска" Laughing Останахме с Доби на село да си поиграе с децата,че иначе цял ден в офиса му доскучава. Утре,обаче,съм на линия ,щото е на зъбар.

   Като говорите за новите кооперации зад 4-тото, аз имам позната ,която живее там. Апартамента не е малък като площ,но разпределението никак не ми хареса.Огромен коридор, една дълга и тясна стая,която те са направили детска. Кухнята и трапезарията са били на едно,но те са ги разделили със стена, за да си направят спалня. И са се получили едни "кутинки".... И мисля,че и те са го взели за 65 000лв. Но май са хвърлили още толкова за довършителните работи и обзавеждане!Луда работа! #Crazy
    Аз така свикнах да си живеем на село, че ,когато се наложи да преспим в апартамента във Видин, все едно съм на хотел! Имам чувството,че съм в затвор!Пътуването не ни тежи- за 20 мин. сме в града,ама пуста "златна" нафта ! #Cussing out #2gunfire

# 732
  • Мнения: 318
Едно късно добър вечер  Hug
Днес цял ден напред на зад,приготвяне,пости,после миене на 1000 чинии  Crazy и то станало 12  Mr. Green

Днес нали правихме светец на Паола,то и е и имен ден  Hug сутринта омесих питка,мъжто изпържи риба,че  днес било пост и ни казаха от църквата да занесем питка,риба и вино и ходихме до църквата да и четат за здраве,купихме си и една икона на Св.Петър и Св. Павел,после на обяд хапнахме пийнахме и така  Grinning
Еми това е в общи линии за днес,ето една снимчица от днес,не ни беше много постно менюто,но попа каза,че вкъщи може да има месо,слагала съм нещата които прочетох,че трябва да присъстват на петровската трапеза,да година живот и здраве,ще знам повече и ще го направя по-добре  Simple Smile




Лека нощ  Hug

# 733
  • Мнения: 318
еййй най-после 1 час,не мога да вляза във форума,даже писах на Зори във фейс  ooooh! не знам какво стана с тоя форум,въобще не ми зареждаше страницата  Rolling Eyes
е хайде вече сериозно лека нощ,че станаха много постове (по-старичките съфорумнички,знаят,че става опасно като се впусна в постове  Laughing )

# 734
  • Видин
  • Мнения: 685
Рони, приказна е Паола. Да ви е жива и здрава. И по повод светеца, да ви кажа моя изцепка. След като ми хванаха свете 1995 г., аз съответно не престанах да падам Mr. Green и питам баба ми: "Е добре де, като ми хванахте светец, аз защо продължавам да падам newsm78" hahaha

Общи условия

Активация на акаунт