АВГУСТинската ни чета, е от шопинг мания обзета №14

  • 22 834
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
meganzii благодаря ти   bouquet  bouquet  bouquet

# 721
  • Мнения: 45
Мерси за линковете за посредници!

# 722
  • Мнения: 10
tolinka съжалявам,мила!Боли,когато губим близки хора,но за жалост такъв е кръговрата на живота! Hug Hug Hug
Марго,разби ме с това бебе 8,7кг. Shocked А за форуми и сайтове-свиркай си.В крайна сметка няма ли го прекия контакт не винаги може да разбереш отсрещния.То "очи в очи" понякога ни идва сложно,какво ли остава,когато общуваме виртуално!

# 723
  • София
  • Мнения: 533
Лунен сън какво беше твоето предложение за заглавие което предложи в миналата тема?

# 724
  • Мнения: 156
Лунен сън какво беше твоето предложение за заглавие което предложи в миналата тема?

Ади, заповядай:

Август близичко е вече ,бърза малкото човече  за срещата с мама вече

# 725
  • Мнения: 10
"Август чука на вратата,бърза малкото човече за срещата си с мама вече" Малко го измених;) Не мога да се разбера с нета в момента-ще ло работи или не -моля му се:)
Валинка и Ади благодаря за уважението към моето настроение и заглавие!:)  Hug

# 726
  • Мнения: 10
Хаха,докато се преборя и Валинка се справила:) Hug

# 727
  • Мнения: 202
мале.. може ли в 23 часа да продължава да е толкова горещо -полудявам направо.. Simple Smile цял ден се търкалям в леглото и гледам тв.. а вие колко много сте изписали.
съжалявам за баба ти толинка, моята прабаба е починала в деня , в който аз се раждам - и всички който я познават обясняват как се е преродила част от нея в мен , защото много сме си приличали Simple Smile
целувки  и лека вечер на всички Simple Smile

# 728
  • Мнения: 565
Момичета, кога последно е началото на 9ти месец?Аз обикновено си ги броя в календарни и като знам ,че термина ми е 24.08 си смятам за начало на 9тия 24 юли  newsm78

# 729
  • Мнения: 10
Момичета, кога последно е началото на 9ти месец?Аз обикновено си ги броя в календарни и като знам ,че термина ми е 24.08 си смятам за начало на 9тия 24 юли  newsm78
И аз така си броя.Мисля,че е така.То нали има разлика м/у лунарни и календарни месеци.... както и при седмиците.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 775
Момичета, кога последно е началото на 9ти месец?Аз обикновено си ги броя в календарни и като знам ,че термина ми е 24.08 си смятам за начало на 9тия 24 юли  newsm78
Накрая и аз така почнах да броя,че се обърквам.
Аз да се оплача от съседите си,надуват всяка вечер Слави Трифонов и за да заспим трябва да затваряме прозорците,а то не се диша.Как може да има толкова несъобразителни хора  ooooh!.

# 731
  • Мнения: 160
Момичета, кога последно е началото на 9ти месец?Аз обикновено си ги броя в календарни и като знам ,че термина ми е 24.08 си смятам за начало на 9тия 24 юли  newsm78

Аз лично се водя от таблицата на 1-ва стр. и от влизането в 36 г.с. ще си броя 9-ти месец т.е. от 35 г.с.+ 1 д.

# 732
  • София
  • Мнения: 533
Момичета, кога последно е началото на 9ти месец?Аз обикновено си ги броя в календарни и като знам ,че термина ми е 24.08 си смятам за начало на 9тия 24 юли  newsm78

Аз лично се водя от таблицата на 1-ва стр. и от влизането в 36 г.с. ще си броя 9-ти месец т.е. от 35 г.с.+ 1 д.
И аз така смятам  от 35 г.с +1д почва 9 месец. Винаги съм се водела по тази табличка

# 733
  • Мнения: 78
Момичета,добро утро!От сърце благодаря на всички ви за подкрепата,много сте мили!Наистина вярвам,че баба е на по-добро място и ще ме пази оттам!Ако Лунен съм няма нищо против,да предложа и аз едно заглавие:
"И багажа стегна мама,че до август време няма!"или "И багажа стегна мама,че до август не остана!"
Лек ден и гушки на всички! Hug

# 734
  • Miami
  • Мнения: 413
Добро утро!
Аз тази сутрин съм ужасно недоспала. Като сомнамбул ходих цяла нощ, заспала съм чак към 5:30 и преди малко детето се събуди и айде  Tired Оф, направо нямам търпение да раждам вече, омръзна ми да съм бременна  Crossing Arms То не, че след това ще спя и няма да има други проблеми, ама поне няма да съм като хипопотам и да пръхтя само. Айде оплаках се...

толинка, моите съболезнования за загубата  Hug
Много хубави заглавия си предложила. И на Лунен сън ми харесват също, та за мен няма значение кое ще сложите: )

Аз си броих влизането в 9-ти месец от 36 навършени седмици, обаче то беше три дни след датата на термина ми(т.е. влизах в девети на 9-ти юли, а дата на термина ми е 6-ти) та мисълта ми е, че може да се брои от датата на термина. Уф, малко нескопосано го обясних, обаче мозъка ми е недоспал  Tired

Лек ден от мен, доклокто може да е лек вече за нас  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт