Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 102

  • 119 473
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ох, Ивейн, останаха ми очите по твоите торти!

Извинявам се, че не коментирам останалите торти, всичко което видях страшно ми харесва.

Исках само да се оплача, че забърках медовик и вместо канела изсипах маса кимион в него. Уж го изгребах, сега отивам да проверя резултата.

# 16
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Отидох на почивка..а вие, не се спряхте! Невероятни трти видях! На всички!


Сега да ви потормозя! Ако някой някъде е мяркал как се правят героите от Играта на играчките ще съм м благодарна. Имало е тема в кейк централ но са я затрили Cry

# 17
  • Мнения: 1 461
леле колко много и красиви торти

Миша ето тук имам снимки  стъпка по стъпка на торта кола
http://darkssyget.multiply.com/photos/album/19/19

# 18
  • Мнения: 3
Ивейн имам въпрос- Какви са тези боичкиSchwartau гелови ли, на прах ли и къде ги има, каква разфасофка и цени?
Благдаря предварително за отговора- Колко съм сигурна, че ще ми отговориш Joy

# 19
  • Мнения: 1 965
Ето ги двете клипчета девойки. Качеството е ужасно както винаги и не се вижда много добре, но половината неща ги правех "на сляпо", защото девойката ми беше завряла апарата в дясното ухо и не даваше да се помръдна. Каквото-такова!!! Не показвам нищо особенно, но това е начина по който рисувам очички. Иначе лицата ги правя с една и съща отливка, просто леко променям физиономиите после. Точно на тези трите, нарочно не направих силен отпечатък от отливката, за да мога да направя огромните им очи. Иначе са малки очичките и съвсем нямаше да приличат на това което трябва. То, затова и си нямат носове горките!  hahaha
http://van444eto.multiply.com/video/item/35/DSCN7417.avi
http://van444eto.multiply.com/video/item/34/34

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
Албенче, barcela , чудесни русалки!

Ето и една морска тортичка от мен. Докато бях на морето, моята приятелка, за чието дете беше тортата, ми се обади да ми каже, че искат торта с делфин(имаха друга идея първоначално). Хиляди благодарности на Ванчето, че ми услужи с нейните отливки за мидички и рапанчета, защото аз намях време да си направя, а нямаше да се справя сама с толкова много. Много ти благодаря пак!  Hug Имах друга идея за декорацията, но тортата не ми стана достатъчно висока и се спрях на това подреждане. Делфина ме измъчи много, преправях го няколко пъти и явно апликацията не е за мен. Накрая го оставих само с контур и това е. Отвътре е Червено кадифе(без боята) с ганаш. Чакам отзиви, защото не можахме да дочакаме тортата. Искаха да е с кафявия на Династия, както я бях правила за рождения ден на дъщеря ми, но в тия жеги не посмях да рискувам с яйца.





# 21
  • Мнения: 157
малееее колко нещо съм изпуснала ooooh!много торти,много красоти
поздравления за вси4ки.В понеделник ще седна коментирам,4е бягам с моя по лекари Sad
Добре си по4инах тая седмица,днес имам 2 торти .с  китките е 45см на 37см (много трудни  китките бееее,за сега се оправдавам ,4е е от Варната Embarassed...една тел съм пора4ала,тя  тънка като конец...в листата сложих кле4ки за зъби Embarassed...стига оправдания,толкова мога Mr. Green)Все пове4е завиждам на Шеметка,Райка,Сиси7510 и вси4ки майсторки на китки

за мотора ми донесоха снимка,мом4ето утре има състезание
ще ка4а снимка  в албума на мотора преди да го покрия

# 22
  • Мнения: 634
Барчела ,русалките са много хубави  Hug и ти си на вълна Н20 Laughing
Петя тая,много интересна торта HugАранжиравкото много ми допадна  bouquet
Патрияни ,китките са страшни Hug, а за мотара думи нямам,много е реалистичен Hug Hug Hug
Ванче  bouquet сърдечно благодаря.
Я вижте ,какво направих преди малко .
.Повече снимки имам в албума.
.Тук показвам от къде съм гледала.
Ивейн ,за рамката на картинката гледах от твоята  Wink

# 23
  • Мнения: 186
Какви са тези боичкиSchwartau гелови ли, на прах ли и къде ги има, каква разфасофка и цени?

Ето това са, гелови, около 3 лв комплекта, в Мертоги има; гледах, че са ги пуснали и в кварталния ни магазин вече; на ул."Три уши" също ги има

Албенка Hug, много се радвам ! Станала е супер и е по-лесно така,нали? Wink

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 057
Патрияни, какво не им харесваш на цветята, много са красиви! А за мотора нямам думи просто...
Албена, и Уинкс и русалките са много хубави, явно не само със сметаната и шоколада си много добра Wink
Петя и твоята торта се е получила страхотно! Цветовете са супер, както  и миди, рапани и корали, на делфинчето муцунката само не е както трябва, но не се забелязва много.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 671
Пепи,   bouquet

...! Ако някой някъде е мяркал как се правят героите от Играта на играчките ще съм м благодарна. Имало е тема в кейк централ но са я затрили Cry
Tandoori беше правила такава торта, ако не греша филмчето, виж в блога й. Редактирам се - това имах предвид: http://www.flickr.com/photos/26588310@N04/2522778061/in/set-72157605087938484/


Момичета, с тия русалки, делфинчета и мотори се размечтах за коктейли на плажа, страхотни торти!!!

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 00:15 от Rumya

# 26
  • Мнения: 634
Ивейн ,благодаря за похвалта EmbarassedДа наистина така е много по лесно понеже имам опора на ръката ,а когато рисувам върху торта загладена със сметана е адски трудно ,лакътя ми е във въздуха

# 27
  • Мнения: 154
Здравейте, момичета! Аз тихичко се примъкнах във вашата тема преди няколко месеца и от тогава чета ли чета. Всеки ден влизам и не мога да се нарадвам на красивите творения, които създавате. И така днес реших да покажа какво направих, благодарение на всичко, което изчетох до сега. Защото заслугата е изцяло ваша. Повода е първото представление на театрална сцена на моята дъщеря. От сърце желая успех на моето пораснало момиче! По тортата има още много какво да се желае, но все пак съм абсолютно начинаеща. Важното е, че е направена с много желание и любов. А на вички вас БЛАГОДАРЯ за споделения опит! Удоволствие е да ви чета! Hug
П.С. Извинете за огромната снимка. Не мога да я смаля.

# 28
  • Мнения: 616
Привет, дами Simple Smile

Аз се записвам в новата тема с моя опит за бебешка тортичка - малкият Крум става на цяла седмица днес  Mr. Green


Не ми се получи надписа хич, дори шоколадът, който използвах остана много блед след като засъхна. От другото съм общо взето доволна, макар че допунах някои изключително глупави грешки, но поне се научих на нещо!

Jenik, страхотна е тортата с пеперудите! Какви са тези формички, които се ползват за изрязване?
Останаха ми очите тук по страниците на темата!

Поздрави!

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Малеее, супер торти, супер красоти. Не мога да не отбележа красотите на Буболинката, то за нея думи нямам вече, на Женик, на Петя, на Ванчето, на Албенка... просто сигурно пропускам някой, но всички се стараят много и виждам огромен напредък сред вас момичета.

Аз не съм от често пишещите, но пък съм от често четящите  Mr. Green И имам да ви покажа две тортички за две пораснали хлапенца.

Днес нашата Невунка има рожден ден и ви черпя по този повод:

Това е тя! Порасналата ни Нева!



Повече снимки на тортата тук

Тази седмица правих още една торта за едно пораснало наборче. В големите жеги както ми беше загладена супер тортата преди чаршафа се нагъна и нацелулити. Много ме беше яд, ама не мога да се боря със слънцето и напечените панели.
Ето я и нея:


повече снимки в албума тук

Общи условия

Активация на акаунт