Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 102

  • 119 478
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Малеее, вчера толкова празнуващи, все повече и повече хора започвам да познавам родени на тази дата. Още веднъж да им е честито порастването, помъдряването! Ванче, като видях бодливата тел и се сетих за първите ти торти в темата, ако не се лъжа беше пуснала една такава с бодлива тел, толкова ме беше впечатлила. Тогава си казах, тая мацка много нестандартно действа и не съм се излъгала.

Благодаря ви момичета и от името на нашата дундичка, оф олекна ми, че свършиха месечинките  Mr. Green Искам да споделя, че тортата, която направих открих в нета и се оказа доста сполучлива. Исках да е нещо с маскарпоне, ама не тирамису, така като се разрових попаднах на този блог Много ми допаднаха блатовете, които имат вкус на котешко езиче. Аз лично не си падам по пандишпанови истории, но този пандишпанов блат с масло е разкошен - ароматен, вкусен. Кремчето с черешки е също много приятно, жалко че им мина сезонът. Замислям да го тествам с кайсии. Такава беше тортата на Неви, по точно тялото, а лицето беше от смес за скалички.

Кате, честита годишнина! Още дълги години да сте заедно, да се обичате и уважавате.

Бетина, тоя братчед има страхотна торта, много автентична. Страшно ми допадна.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 658
Честит рожден ден Рая! Да си жива и здрава и да постигаш всичко, към което се стремиш!

Честито на "патерица" на blueeye, Нева, сладките малки мъже на Ванчето и bubolinkata!


Албена, sunny, marulka, betina, raya, didocia, благодаря за отзивите! Като изключим делфина и аз си я харесвам.  Laughing А муцуната стана така, защото по картинка е от детски пъзел, ухилен делфин, но както казах с апликация не ми хареса, пробвах да го нарисувам и налрая го оставих така, защото нямах време за трети с по-добра муцуна.

patriyani, много хубави торти, а мотора е страхотен!
Албена, страхотно си нарисувала Уинкс!  Peace
r.i.angelova, много театрални успехи на дъщеря ти!
offioly, да ти е живо и здраво бебчето, много сладка тортичка си му направила!
marulka, калинката е страхотна, личицето и е като на детенце, а малката принцеса и чудесна!
betina и питието и мезетата са както трябва, направо да си налееш.  Laughing
Иринка, ох как ми залипсваха шоколадовите торти при вида на твоите вкуснотии........ Но с малката ламя сега, не смея да правя.
Катя, честита ви годишнина! Още дълги години любов и разбирателство! Много нежна торта!
blueeye, страхотна жълта торта, много ми хареса!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 97
Честит рожден ден Рая , желая ти много здраве и сбъднати мечти.Аз съм една от многото момичета във форума на които изпраща колети. Благодаря ти още веднъж за твоята всеотдайност  и весело посрещане на празника  newsm59 Чакаме торта  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 1 965
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯ И ОТ МЕН!
Желая ти здраве, усмивки, късмет и милион сбъднати мечти.

Марулче - Да ти е жива и здрава сладуранката. Тортата и е уникално и най-безобразно я копирах и ще си я сложа в албума с красиви чужди торти. Считай я за открадната.
Блю - искам и аз жълта торта!!! Страхотна е!!! Гледам, релефа влязъл в действие най-после.  baby_neutral
Кате - Честита Ви годишнина! Бъдете щастливи още дълги години заедно! Страхотна торта.
Иринка - Къде изчезна бре човече??? И докога с тази сметана???? Шегувам се. Знам че не сте фенове на чаршафите.
Colova - Невероятна гъба видях в края на предишната тема. И нея ще я открадна, да знаеш.
Петя - много добре е станала тортата. Хубав си е делфина, жалко само че те е измъчил.
Патриянкееей!!! - Мотора е жесток.  Ама, много окалян, бе!!! Една пароструйка да му беше минала. И лилиумите са супер.
offioly - Бебчето се появи, а??? Да ти е жив и здрав малкия Крум!!! Страхотна торта си му направила. Браво за ентусиазма толкова скоро след раждането.
Бетина - супер композиция. Някаква такава бира ще правя и аз другата седмица, но още не съм избистрила идеята.
Благодаря на всички които поздравиха малкия дивак. Да ви се връщат двойно и тройно хубавите пожелания. И само да ви кажа, че си отглеждам клонинг между Дарвин и Айнщайн, та отвчера вкъщи има вече микроскоп и телескоп. Мислету му как ще ви разглеждам тортите вече!!!! До молекула ще ги следя!!!  Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 57

Рая, Честит Рожден Ден!   bouquet
Весел празник и много успехи!

  remybussi



# 50
  • Бургас
  • Мнения: 2 058
Рая, бъди много щастлива, заобиколена от верни приятели и вкусни торти! Wink  :bouquet:newsm67
Блу, страхотна торта, много нежна ... и какви равни блатове... Какъв е крема? А тортата подарък от две различни половини ли е или само украсата е различна? Много вкусна изглежда newsm10

# 51
  • Мнения: 24
Леле момичета направили сте невероятни красоти отново   bouquet
Влизам за да пожелая на всички празнуващи от вчера здраве и много късмет!
Марулка да расте щастлива и усмихната Нева   bouquet извинявам се за закъснението: ЧРД на Денис на Буболинка newsm59 ЧРД на Ради на Ванчето nbirthday ЧРД blueeye   ura
 Кате /Сливен/ да се обичате дълги години  1dating
Офйоли честита рожба!
ЧРД Рая  newsm67

# 52
  • Мнения: 137
Здравейте момичета!
Възхищавам се на нещата които творите !Невероятни сте всички!

Искам да благодаря на Буболниката за тортата с мечето;) Бубе отново ще кажа, че имаш златни талантливи ръце Laughing Laughing
Тортата беше прекрасна и впечатляваща;) с мъка на сърцето я разрязах;( и тук да спомена, че торти се снимат трудно;( и не можах да се справя с това;(надявам се, че от тук натакък ти ще бъдеш семейната ни майсторка на торти и искрено се надявам да продължаваш в този дух и да не се спираш пред нищо;) ти си прекрасен човек и страхотна майка;)лично аз бих се гордяла с нещата което твориш;) и най вече за това, че правиш хората щастливи в най- прекрасните им дни;) Hug Hug


Поздрави на всички! Продължавайте да ни радвате  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Варна
  • Мнения: 616
Малеееее, 4 дена нямах достъп до нет и то не мога да ви изчета - че и нова тема сте почнали. Страхотни тортички има пак, ако някой си види тортата копирана (или поне опит за копиране) да не се сърди, ама наистина много си набелязах  Mr. Green
Имам аз обаче 2 питанки - 1. Как пишете с хранителните фулмастри? Предполагам има някакъв чалъм, който не съм открила  Thinking Линиите ми стават едни такива бледи - като тръсна флумастера избива мастило, но за съвсем кратко и после пак същото  Rolling Eyes / 2. Предложете ми рецепта за блатове и крем без яйца  Praynig Имам поръчка за РД на едно приятелско дете, но те са вегетарианци и не трябва да има яйчица вътре, пък в същото време да е пухкава и сочна  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 20








срам ме е да сложа моите снимки до вашите красоти но ето няколко тортички от мен лилаво-жълтата трябваше да е с пандела но 3 направих всички се строшиха използвах РМ2 и готова ММ но не съм  доволна не че съм използвала други комбинации това ми е за пръв път в тоя ред на мисли Вие какво тесто използвате за пандели

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 14:05 от tina.21

# 55
  • София
  • Мнения: 1 354
Рая-ЧРД-много здраве и семейно щастие ти пожелавам.И мерси за всичко отново.Да си все така услужлива и отзивчива,то ще ти се върне. Hug
Ванче-свалих куик тайм плеъра,ама пак неми тръгват клиповете ти-не знам защо-преди ги гледах. Sick

# 56
  • Мнения: 156
Това етортата за кръщенето на дъщеря ми



Честит празник на всички празнуващи!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 2 058
Цолова, аз се чудя за каква гъба те поздравяват, а ти си я пуснала във старата тема Laughing Много е хубава, супер направо! Кажи как направи шапката отгоре, а самата торта какви блатове и крем е? И покритието много гладко е станало, аз като правих РМ ужасно ми се ронеше Sad

# 58
  • Мнения: X
Честито първо на всички ,имали повод:На малката дундичка на Марулка,на послушните синове на Ванчето и Бубето,на Блуийв,и на Райчето!    nbirthday   Празниците ви да са все така щастливи и украсени с най-прекрасните торти! 
Кате,честита годишнина!С пожелание за повече и повече любов!    bouquet


Торти не знам как да изброя от ...поне 15 страници...но повечето отидоха в папката "за правене"   Mr. Green   с авторство,без авторство,това е положението!

И за да не е само думи...една тортичка

# 59
  • Мнения: 79
Рая , честит рожден ден и от мен!Много здраве и щастливи моменти с любимите хора ти пожелавам!
Честито и на вчерашните рожденници - Blueeye , Ванче на твоя син , Бубе на твоето момченце също , Марулка и на твоята сладуранка!
Честито и на всички останали които са имали повод за празник - Pavi , tina.21, Кате , Offioly.

Аз след нервите които изхабих за тортата с емблемата на Ман.Юнайтед , за вкъщи успях да спретна само това:

 

Вътре е медовик.За първи път правя този с многото блатове.Голямо печене падна - излязоха ми цели 9 броя  Crazy Но пък беше много вкусна.Обаче имам въпрос към Албенка - кажи моля те как ги заглаждаш тия торти с оцветена кристалина.Моята отгоре що-годе стана , но отстрани стана на петна.Понеже затоплих леко кристалината да се втечни , а като намазах тортата със сметана я метнах в хладилника.Може ли да е от разликата в температурата.Или просто се изискват умения за да загладиш равномерно.
Докато пиша и Краси е пуснала страхотна торта.

Общи условия

Активация на акаунт