Бъдещи Осмокласници......епизод 21

  • 46 996
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 266
Има една доста банална причина за некласиране с бал над 35 - просто са изпуснали срока на записване. И това се случва. Виждала съм го два пъти в последните две години.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 948
Чипоноска, баловете за чуждоезиков и природоматематически профил са различни. Не се знае въпросното момиче какъв бал е имало за чуждоезиков профил. То не участва в ЕГ с този бал, с който се състезава за МГ, с още по-различен за НПМГ.

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 22:11 от Sash

# 287
  • Мнения: 1 879
Чипоноска друга паралека в НПМГ, но за нея тя може да има друг бал, да участвува с друга оценка. И НПМГ бала се изчислява по друг начин.

Да, мерси Дороти.
Това е единственото обяснение. Друга паралелка в НПМГ. Никъде другаде.

Балът за тази паралелка се образува от сбора на: 3хБиология(изпит НПМГ) + оценка по биология от диплома + Бел (тест) + мат (тест)

Ако предположим, че момичето има 6 по биология от олимпиада и 6 по биология от дипломата, по начина, по който се образува бала за тази паралелка, то има вече 24 до 35,107 остават 11,107 - а това е сборът от БЕЛ и мат. Мисля, че на доста места има шанс с този БЕЛ и мат. Ако няма 6 по биология от олимпиада, а малко по-ниска оценка, тогава сборът от БЕЛ и мат трябва да е повече от 11,107 - шансовете за други училища се увеличават. Така че първото жалание на детето може да е било друга паралелка в НПМГ или друга паралелка някъде другаде.

# 288
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 148
Черна станция 0.9 единица я делят от макс бал, ако тя има 6 по биология. Според мен няма проблем с СМГ и НЕГ. Едното дори да се утрои  и ако е получила 5.1 по математика - за СМГ няма да и стигне бал до 36 - 2.7 май - е май и стига във всички случаи за СМГ. А желанието и е по паралелки, тя нама да пише 1 паралелка за СМГ, а ще бъде да речем 5 или 6 желание, ако е писала друго училище.

За НЕГ май разсъжденията са подобни.  

# 289
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 349
Чипоноска друга паралека в НПМГ, но за нея тя може да има друг бал, да участвува с друга оценка. И НПМГ бала се изчислява по друг начин.

Да, мерси Дороти.
Това е единственото обяснение. Друга паралелка в НПМГ. Никъде другаде.

Балът за тази паралелка се образува от сбора на: 3хБиология(изпит НПМГ) + оценка по биология от диплома + Бел (тест) + мат (тест)

Ако предположим, че момичето има 6 по биология от олимпиада и 6 по биология от дипломата, по начина, по който се образува бала за тази паралелка, то има вече 24 до 35,107 остават 11,107 - а това е сборът от БЕЛ и мат. Мисля, че на доста места има шанс с този БЕЛ и мат. Ако няма 6 по биология от олимпиада, а малко по-ниска оценка, тогава сборът от БЕЛ и мат трябва да е повече от 11,107 - шансовете за други училища се увеличават. Така че първото жалание на детето може да е било друга паралелка в НПМГ или друга паралелка някъде другаде.


 Peace

Точно така.
Тази сметка и аз правех.
Да, както Дороти каза - друга паралелка в НПМГе единственото обяснение.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 948
Абе изядохме го с кокалите туй дете, колко ли му горят ушите Joy

# 291
  • Мнения: 1 879
Аз пък си мисля, че момичето може точно НЕГ да е писало на първо място - при Бел+мат - 11,107, тя за там има бал 34,214 Минималният за момичета в НЕГ е 34,39 Затова не са приели детото там.

# 292
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 349
Абе изядохме го с кокалите туй дете, колко ли му горят ушите Joy

Права си.
Я стига сме го говорили.
Пожелавам му весела ваканция на детенцето.

# 293
  • София
  • Мнения: 20 515
Не сте прави, според мен. Peace 6-ца от олимпиадата  сформира подобен бал за НПМГ при изчисления от Белмекенска сбор от 11,107 от оценките по БЕЛ и мат.Тоест балът за езикова е
11,107.2+12=34,214.При първа позиция НЕГ той не стига нито за първо, нито за второ класиране.
Сори, Белмекенска вече го е написала.
Одри, мерси за милите думи! Hug Ше се постарая с всички сили периодично да се разписвам, тъй като  и на мен вие, форумните мами, ще ми липсвате.. Hug

# 294
  • Мнения: 21
може би, по-голяма яснота щеше да има, ако от РИО бяха обявили и броя на местата, след І-во класиране, за които се борят децата???

# 295
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 148
може би, по-голяма яснота щеше да има, ако от РИО бяха обявили и броя на местата, след І-во класиране, за които се борят децата???

Еее това сега не може да се каже, нали всеки си пази мястото. Чак на трето може да се каже за свободните места.

# 296
  • Мнения: 21
 Не съм съгласна, че всеки си пази мястото, но това многократно е обсъждано.  Визирам незаетите места, а не свободните.

# 297
  • Мнения: 263
Не съм дочела предишната тема - имаше ли среща с децата в събота?
Някой наснима ли ви?  Thinking

Паролка?  Mr. Green
Лейди, събрахме се. borisemi , снима и се надявам да качи снимките.
И аз се замислих дали не съм пила там кафе, но беше отдавна и не съм сигурна. Те малко са и подобни кафенетата и столчетата с масичките пред тях. А за квартала - там е. Wink

Момичета, за съжаление нямаме снимки от събота Sad CryОказа се, че на едиствената снимка, която аз им направих, моята хубавица не се е харесала и я е изтрила  Embarassed, а след това  не са благоволили да се снимат Sick
Остава ни само споменът от гледката на няколко изпитателно гледащи се и мъдро мълчащи тийнове.  Embarassed Embarassed

# 298
  • София
  • Мнения: 20 515
Не съм дочела предишната тема - имаше ли среща с децата в събота?
Някой наснима ли ви?  Thinking

Паролка?  Mr. Green
Лейди, събрахме се. borisemi , снима и се надявам да качи снимките.
И аз се замислих дали не съм пила там кафе, но беше отдавна и не съм сигурна. Те малко са и подобни кафенетата и столчетата с масичките пред тях. А за квартала - там е. Wink


Момичета, за съжаление нямаме снимки от събота Sad CryОказа се, че на едиствената снимка, която аз им направих, моята хубавица не се е харесала и я е изтрила  Embarassed, а след това  не са благоволили да се снимат Sick
Остава ни само споменът от гледката на няколко изпитателно гледащи се и мъдро мълчащи тийнове.  Embarassed Embarassed
А, моля, моля..Борисеми снима в боулинга, снимчици оттам сигурно  ще има.. WinkА и децата там вече се отпуснаха и даже се разговориха... hahaha

# 299
  • Мнения: 10 470
Не съм дочела предишната тема - имаше ли среща с децата в събота?
Някой наснима ли ви?  Thinking

Паролка?  Mr. Green
Лейди, събрахме се. borisemi , снима и се надявам да качи снимките.
И аз се замислих дали не съм пила там кафе, но беше отдавна и не съм сигурна. Те малко са и подобни кафенетата и столчетата с масичките пред тях. А за квартала - там е. Wink

Момичета, за съжаление нямаме снимки от събота Sad CryОказа се, че на едиствената снимка, която аз им направих, моята хубавица не се е харесала и я е изтрила  Embarassed, а след това  не са благоволили да се снимат Sick
Остава ни само споменът от гледката на няколко изпитателно гледащи се и мъдро мълчащи тийнове.  Embarassed Embarassed

мъдро мълчащи тийнове...   Mr. Greenзаписвам си го Laughing Не съм виждала такова животно още, но човек се учи, докато е жив Laughing Laughing Wink

Общи условия

Активация на акаунт