ТОЧКОВА ДИЕТА 8

  • 66 359
  • 777
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 520
Момичета,аз от утре започвам,като имам намерение до Коледа да не прекъсвам!Ще се радвам ако си имам компания.... Simple Smile

# 61
  • Мнения: 276
Аз мисля и по празниците да не прекъсвам, пък да видим.  Blush

# 62
  • Мнения: 0
Хей точици къде сте? Какво става с вас? Аз постепенно помашко свалям. Гледайте само напред и успех. GrinningВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ  Joy  bouquet И СТИСКАМ палци за изкушенията Praynig които ни престоят  bouquet

# 63
  • Мнения: 11
Здравейте от мен! На диетата съм от 2 дни и съм много надъхана, ще се радвам да точкуваме заедно!
Моля ви пишете!

# 64
  • Мнения: 68
Май сме само двечките...........Аз бях прекъснала за малко точките,но съм решена от утре пак да почна,така,че ще сме двечките..... Hug

# 65
  • Мнения: 11
Много се радвам, че имам съмишленик и то с опит. Да се представя тогава Казвам се лили, родих преди 5 месееца и след раждането бях 72.00кг, за съжаление след 5 месеца съм си все толкова, нооооооооо, диетата много ми допада. Сподели от твоя опит и да те питам: Ти теглиш ли всичко по грамове или караш на око?????

# 66
  • Мнения: 11
ААААААА исках и да питам има ли книга по тази диета и къде да я намеря? Сподели и  твоя опит?

# 67
  • Мнения: 68
Здравей,имам опит в тази диета,просто защото само нея успявам да спазвам.  Mr. Green В началото мерех и следях точките за всяко нещо,но вече съм свикнала до такава степен,че знам какво и по колко да ям ,за да си набавя 40 точки,макар,че ми е мн трудно.Даже ми е невъзможно да ги набавя,но компенсирам с плод. Колкото за книгата не съм сигурна,но като напишеш в гугъл Точкова диета и има да четеш до припадък. Peace Това е от мен засега,желая ти успех!

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Спазвам диетата 10 дни (днес ми е 11 даже).Резултатите варират около 2,5 - 3 кг.Преди време свалих доста с тази диетка и то само за 3 седмици.Сега се надявам да постигна същото и да преборя още 3 кг  Blush

# 69
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен!Спазвам диетата 10 дни (днес ми е 11 даже).Резултатите варират около 2,5 - 3 кг.Преди време свалих доста с тази диетка и то само за 3 седмици.Сега се надявам да постигна същото и да преборя още 3 кг  Blush
Стискаме ти палци  Peace

# 70
  • Мнения: 11
И аз стискам палци и да кажа: след 4 дни резултата ми е минус 2 кг. Много ми допада диетата. Само ме притеснява, че във всички форуми в нета точките са различни, най-точна опаковката ли е??????// И да питам това в таблицата на сурово ли е или ен например зеленчуците?
Сега съм се навила да си купя кухненски кантара и да си тегля нещата. Моля публикувайте и дневни менюта, за да си даваме идеи. Днес си направих зеленчукова супа и много добре ми се отрази, направо ми залипсваха супичките.
Чао и до скоро!

# 71
  • Мнения: 0
Моето меню е почти едно и също всеки ден - кренвирши,рядко бъркани яйца,понякога кашкавал и това е.От онзи ден намерих едни шоколади за диабетици с малко въглехидрати и ги хапвам тях от вчера.Имат 7,8 г/100 г въглехидрати,а самите шоколади са по 80 г.На парче ми се пада около 0,25 г,така че мога да ям доста от тях Simple Smile Лошото е ,че при мен няма разбообразие,но за момента нямам никакво време да готвя,а дори ще бъда и по-заета до края на месеца.Кренвиршите са ми спасението  Wink

# 72
  • Мнения: 11
Знаеш ли, аз преди време спазвах протеиновата диета и там протеини и зеленчуци абсолютно отговарят н а точковата диета, ще се поразровяи ще дам малко идеи за по-разнообразно хранене.

# 73
  • Мнения: 11
Tелешка кайма за кюфтета, овкусена с черен и червен пипер, сол, магданоз, чубрица, лук. Малко на скарата, после в гювечето с едно яйце и се пекат на фурна.



Овкусих пилешките пържолки със сол, черен, червен пипер, лимон, магданоз. Зеленчуците са гъби и зелен лук, като се опече всичко позгъстих с една лъжичка царевично нишесте.

Сложих на дъното телешка кайма, върху нея редувах кръгчета тиквички, извара, домат, тел.кайма и пак като най-oтгоре, в/у домата сложих извара и две яйца. Подправки на вкус.
Каймата може да се замени с пуешко филе.


Дроб, чушка, гъби, лук, домати, моркови, сол, черен пипер, червен пипер, чубрица, магданоз и малко водичка.

Запекох тиквичките, после залях с кисело мляко, две яйца, чесън, сол и копър. Отново се запича.

Ето малко рецепти, не съм сметнала точките, ама за разнообразие стават

# 74
  • Мнения: 0
Здравейте!  bouquet

Май няма точкуващи, но аз след като доста четох за този режим, реших да се включа. И ето на вече втори ден броя точиците. За сега мисля, че се справям добре. Ето какво си хапнах:

Ден първи: 1 ябълка- 10т, 2 кебапчета- 4т, 300мл доматен сок- 12т, 1 домат- 4т, пилешка пържола-0т ОБЩО: 30т

Ден втори: 100гр. извара- 4т, 300гр обезмаслено кисело мляко- 15т, плешко бутче- 0т, 100мл червено вино- 2т, 2 малки свински пържоли- 0т, 1 домат- 4т, 200гр краве сирене- 4т ОБЩО: 29т

Моля, ветеранитите в режима, да сигнализират своевременно ако нещо съм сгафила.

В момента тежа 91кг, при височина 172см. На първо време съм решена да разкарам 10кг  #2gunfire , пък после още. Стискайте палци да не се проваля  Embarassed. Писна ми да приличам на бъчва.

Успех на всички борещи се с килограмите и поздрави за тези, които вече са ги преборили!!!

Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт