ТОЧКОВА ДИЕТА 8

  • 69 847
  • 777
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 247
Да, в сайта гледах, че пуешко филе на фирма "Браво" е 1 точка на 100 грама, аз все пак им слагам по 2 точки на 100 грама, че не знам какво има Simple Smile Всъщност 0 т. слагам само на пилешките филенца на скара, които ядох преди 2 дни Simple Smile

# 601
  • Мнения: 7
Аз на всякакъв вид месо свинско,пилешко на скара или в тавичка пилешки бутчета и крилца печени Simple Smile

# 602
  • София
  • Мнения: 1 434
Здравейте момичета!
Аз съм прясна, прясна в диетата. Започнах я вчера. Имам да свалям 5 килца. Уж са малко, но са ми абсолютно невъзможни за сваляне вече две години. Структората ми е такава, че 5кг. тотално ми развалят фигурата, не ми става целия гигантски гардероб, а след 20 дни съм на море.
Понеже сезонът е такъв, много приятели се прибират от чужбина и предстоят срещи на маса искам да ви питам, правите ли разлика в отслабването, когато пиете алкохол? Видях, че някои неща са 0т., но все пак ми се струва малко кауза предута да пиеш и да отслабваш!Говоря за вино, ракийка, водка, ром. Всъщност някой има ли инфо за точките на ракията?
Май малко като алкохоличка прозвучах.. Laughing Но просто се знам, че няма начин да излезна на заведение и да мина само с чаша бяло вино ConfusedОбикновено на диета не излизам, но сега е невъзможно!
Същевременно банският ми седи потресаващо, а това ми се ще поне малко да се промени за 20 дни Praynig

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 1 196
Bolle, ако искаш да има ефект диетата не пий ракия... не знам дали ще намериш някъде колко точки е, но със сигурност са си много... Аз лично смятам, че преспокойно може да се пийва сухо вино /бяло или червено, все едно/, дори и в по-големи количества или ако искаш концентрат - водка.

# 604
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Аз съм прясна, прясна в диетата. Започнах я вчера. Имам да свалям 5 килца. Уж са малко, но са ми абсолютно невъзможни за сваляне вече две години. Структората ми е такава, че 5кг. тотално ми развалят фигурата, не ми става целия гигантски гардероб, а след 20 дни съм на море.
Понеже сезонът е такъв, много приятели се прибират от чужбина и предстоят срещи на маса искам да ви питам, правите ли разлика в отслабването, когато пиете алкохол? Видях, че някои неща са 0т., но все пак ми се струва малко кауза предута да пиеш и да отслабваш!Говоря за вино, ракийка, водка, ром. Всъщност някой има ли инфо за точките на ракията?
Май малко като алкохоличка прозвучах.. Laughing Но просто се знам, че няма начин да излезна на заведение и да мина само с чаша бяло вино ConfusedОбикновено на диета не излизам, но сега е невъзможно!
Същевременно банският ми седи потресаващо, а това ми се ще поне малко да се промени за 20 дни Praynig

Eto 1 link v koito nai-otdolu ima informacija i za vidovete alkohol s kolko vuglehidrati sa Simple Smile 
http://spidersport.com/calories.php 
 Specialno za rakia ne pishe, no tia mai e s povechko tochki, zashtoto ima zahar! Uspeh!

# 605
  • София
  • Мнения: 1 434
Благодаря момичета за бързите отговори!
И аз си мислех, че има захар в ракийката. От друга страна то и в ромът би трябвало да има..знам ли.
Няма да я пия и това е или в някоя почивчица. Лошото е, че от всички бели вина получавам киселини и това не ми е вариант. Просто компанията ми е такава и ще е проблем да седя на вода по няколко часа на маса. Днес е едва втори ден, а вече ми е адски скучно на този режим. Ще трябва да си измисля някакви интересни менюта по режима и да си нося на работа. Днес цял ден съм на малко кис. мляко на закуска и останалото време кашкавал Булгарея(поне май е истински) и пил. филе на конвектомат от Пикадили.
Филето така са го нафраскали с вегета, че е супер солено. Вчера ядох шунка и пак беше адски солена хем от най-скъпата взех. Блъскат ги със сол да задържат вода и да тежат, както и за консервант. На каймата не разчитам също макар, че бих могла да си купя някъде, където да ми я смелят пред очите. На омлети и яйца като цяло не съм фен. Ям ги ама с неудоволствие..та така. явно ще трябва да се постарая с менюто, за да не се проваля.

# 606
  • София
  • Мнения: 1 434

Ракия (100 мл) – 20 точки
 Simple SmileНамерих. Нещо друго да питам..как така можеш да си пиеш на корем доматен сок?!
Аз и друг път съм правила подобна диета Дюкан и подобни и също съм следяла въглехидрати.
На доматите, соковете, консервите и т.н. винаги е пишело, че има доста  въглехидрати.
Сега даже на едно място прочетох: Доматен сок, варени домати – 0 точки.
Малко съм озадачена. Ама явно е най-добре да си чета етикетите по ваш съвет и така да смятам за най-сигурно. Сега много се зарадвах, че камембер, бри и пармезан са 0т. Heart Eyes

# 607
  • Мнения: 0
Момичета, ето и моята вечеря Simple Smile 2 сухара намазани с масло - 11т., 1 ред моцарела - 1,9т., резани домат - 4т., и отгоре ред гауда - 0т.! Общо: 16,9 т.
Много вкусно, малко мазничко, но нали броим въглехидратите

Последна редакция: ср, 27 юни 2012, 18:48 от Stefaniya Malkoc

# 608
  • Мнения: 0
Ааа... Забравих да напиша, че са препечени на скаричка Simple Smile

# 609
  • Мнения: 1
Стеф, завиждам ти за зъбите, да знаеш.... с тези сухари, че и препечени на скара...много твърдо ми се струва.  Wink

Така, аз съм -2кг за около 20 дни някъде, но пак е нещо.
Тия дни правя такива прегрешения, че не е истина. Уж се стремя да не превишавам точките, ама не ми се получава. Ама карай, поне се движа повечко, пия си дисциплинирано лекарствата и гледам да не се отпускам много. Сега съм в месечното си неразположение и ставам като мечка гладница - ям де що ми се изпречи на пътя.  Joy

# 610
  • Мнения: 0
Стеф, завиждам ти за зъбите, да знаеш.... с тези сухари, че и препечени на скара...много твърдо ми се струва.  Wink

Така, аз съм -2кг за около 20 дни някъде, но пак е нещо.
Тия дни правя такива прегрешения, че не е истина. Уж се стремя да не превишавам точките, ама не ми се получава. Ама карай, поне се движа повечко, пия си дисциплинирано лекарствата и гледам да не се отпускам много. Сега съм в месечното си неразположение и ставам като мечка гладница - ям де що ми се изпречи на пътя.  Joy
Grinning razsmia me! Suharite sa ot tunkite i pri prepichaneto omekvat ot mozzarelata i ne chupat zubite!

# 611
  • Мнения: 247
Добро утро, влизам да се оплача, минаха 6 дни от диетата, а аз си стоя на -1,100...
Странното е, че аз усещам да съм свалила, според мъжа ми също съм отслабнала малко, но защо си стоя на едни и същи кг. Надявам се да е от това, че чакам да ми дойде...
Иначе като см навсякъде съм свалила по 1 см - талия, ханш, бедро, може би като сваля 5 кг, ще съм свалила по 5 см навсякъде хихихихи

Успешен точков ден ви желая и да падат тези гадни килограми  Hug

# 612
  • Мнения: 60
jenny_bs , браво за сваленото  1,100  Hug Вече 5ти ден, а все още не съм мръднала и с килце Sad Снощи си убух едни дънки и ми се стори, че ми стоят по-свободно от миналата седмица, но знам ли...

Освен точките, вие гледате ли нивото на протеините и мазнините, моето е доста високо...
На някои места четох, че при такъв тип ниско въглехидратна дета е ок да бъде така, но знам ли.

Успешно точкуване на всички и още по 1 килце на долу тази седмица Wink

# 613
  • София
  • Мнения: 1 434
Как си мериш нивото на протеини и мазнини?
То трябва да се ходи някъде специално на апарат или кръвно изследване ли се взима?
Оххх, не ме демотивирайте такаа! Какви са тези 2кг. за 20 дни!Аз се надявам на 2 на седмица примерно..де да знам не мисля, че очакванията ми са нереалистични Thinking

# 614
  • Мнения: 60
Bolle , направила съм си регистрация в един сайт и там си въвеждам какво ям през деня /www.myfitnesspal.com
Другият вариант е да си смяташ по таблиците, примерно по тази http://spidersport.com/calories.php

Общи условия

Активация на акаунт