Движение на българските майки - ПЛОВДИВ работна тема 26

  • 27 287
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
mom4i ако срещата е дневна или стартира от 16ч, ще мога да дода поне за първото изслушване  Mr. Green но да си кажат и другите желаещи / макар че нещо малко ми се сториха и така и не писаха за удобно време  newsm78/

# 16
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
давайте сутринта 10.3 - 11 - май като гледам повечето ще могат през деня
давайте предложения

# 17
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
За мен предложеното време е супер, само кажи място  Peace
Ако времето е така топло като днес може да е кафене с детска прощадка наоколо че да могат да дойдат и мамчета с деца  newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вече съм на линия за среща. И аз мога сутринта Peace Мястото на което бяхме последния път, на мен ми хареса. Ако искате може пак там да бъдем. Уточнявам за тези които не присъстваха - сладоледения бар на център. В случай че сте съгласни, предлагам вторник 11ч. да се видим там Hug

# 19
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Аз съм на линия

# 20
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
и аз в  11 съм на линия, само да ме светнете кой е сладоледения бар  Embarassed
този до пощата  newsm78

# 21
  • Мнения: 321
И аз съм там!
Само до уточнете кое е "сладоледния бар"...  Laughing

# 22
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
До поща

# 23
  • Мнения: 786
Отново калъчка.Надявам се никой да не води отсъствията,че тогава я втасах Mr. Green

# 24
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Пловдив,  Peace  "Получихме" децата и възпитателката ! Те пък ни донесоха дъждддддддд-кво беше това бе, откъде го пратихте?
С бърз положителен вот решихме палатковия лагер на децата да се пренесе на хотел, за да не подгизнат! повече опдробности от утре-започват истинската програма и ще бъде якоооооо

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Опааа, забравих си паролата за форума и съм на чужд компютър и за малко да изпусна да се изкажа. Ще направя всичко възможно да дойда утре, но може малко да закъснея. Да ме чакате, ей  Laughing
Сладоледеният бар е до пощата, да.

# 26
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Пловдив,  Peace  "Получихме" децата и възпитателката ! Те пък ни донесоха дъждддддддд-кво беше това бе, откъде го пратихте?
С бърз положителен вот решихме палатковия лагер на децата да се пренесе на хотел, за да не подгизнат! повече опдробности от утре-започват истинската програма и ще бъде якоооооо

Не се съмняваме че ще е якооооо, но да не забравите да ни пуснете снимков материал и ние да се порадваме  Wink
Скорпи  Heart Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Ще се опитам да дойда и аз, но съм с малкия и не съм сигурна Mr. Green

# 28
  • Мнения: 59
ще се опитам да дойда, макар че съм и с двата броя, до скоро Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Съжалявам че не успях да дойда, но ни оперираха кученцето.
Надявам се срещата да е била ползотворна. Ще чакам резюме Hug

Общи условия

Активация на акаунт