Движение на българските майки - ПЛОВДИВ работна тема 26

  • 27 275
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
skorpion , много целувки и благодарности за всичко което правите  Hug Heart Eyes  bouquet

# 32
  • Мнения: 5
Привет на всички от мен! Казвам се Надежда и съм от Пловдив, видях, че има звено на ДБМ и в Пловдив, затова реших да ви предложа помощта си. Мога да помогна с храни, дрехи или каквото се наложи друго, ще се радвам ако мога да бъда полезна с нещо   Simple Smile

# 33
# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ехааа, добре си прекарват децата Peace Още веднъж благодаря  ви момичета   bouquet

Благодаря и на момичетата участвали на базарите, благодарение на които имаме средства да осъществим подобни занимания на децата  bouquet  bouquet  bouquet

За участието на 4 деца и 1 възпитател от Асеновград на фестивала във Видин, бяха изразходени 675лв. от базара.

# 35
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Peace  Пловдив! Голяма жега, а? Изпратихме децата сутринта, направихме пакети със закуска, че много дребнички бе... Grinning
 Надявам се като се върнат да разказват подробно и да им е харесала срещата с другите деца! Чакам техните снимки тук.

# 36
  • Мнения: 786
Дружки Stop Хиляди благодарности за всичко което направихте за децата  bouquet
А сега шефката да почерпи за имениците си и да не се скатава. Mr. Green
Мили ,да са ти живи и здрави и много да те слушат Mr. Green

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ще почерпя, как няма да почерпя Laughing Организирайте срещичка Hug

# 38
# 39
  • Мнения: 335
Браво!!!  bouquet
Много се радвам, че децата така се забавляват!

# 40
  • Мнения: 321
Чудесно!
Как ми се прииска да бях там, с тях, сред тях...
Много се радвам че са си прекарали толкова добре.
Вярвам, че това за тях е било едно незабравимо изживяване!

Благодарности на всички "добри сърца" взели участие в която и да е част от тази голяма организация    bouquet

# 41
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
След овациите да кажа мнението си /както винаги, де/-децата, които растат в "институциите" из цялата ни мила татковина се оказват с много трудни комуникативни способности. вярно е, че на този летен лагер по изкуствата другите бяха по-големшки, но някак си емоциите са доста забавени. Като че ли липсва интерес към каквото и да е ..Това е характерно и за децата, от домовете, на които помагаме..впечатленията са ми на база почти 4 годишни наблюзения...Колкото и да искаме положителните чувства и средата да грабне децата, това се получава часове, дори дни след началото на което и да е събитие. Със сигурност пиша разпокъсано, но звая, че ме разбирате. Надявам се да можем често да поставяме децата от различните обществени "състояния" в еднакви условия, за да могат да синхронизират емоции, чувства и всичко, за което се сетите...Много са полезни такива срещи, колкото и далеч да се налага да пращаме и посрещаме децата...

# 42
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
.... Със сигурност пиша разпокъсано, но зная, че ме разбирате. Надявам се да можем често да поставяме децата от различните обществени "състояния" в еднакви условия, за да могат да синхронизират емоции, чувства и всичко, за което се сетите...Много са полезни такива срещи, колкото и далеч да се налага да пращаме и посрещаме децата...

Не знам за другите, но аз със сигурност те разбирам Скорпи и затова особенно се радвам когато се организират такива срещи и мероприятия. За съжаление във вечно бедната ни Родина парите все са малко и приоритета все е за материалните нужди. Колкото и голямо желание да имат и директорите и персонала в "институциите" силите стигат да нахранят децата, да ги облекат, специална екстра е да се намерят пари за ремонт и кажи речи късмет и добри сърца да спонсорират почивка на децата. Това, че миналата година децата от Асеновград бяха заведени на пикник, на кино, че им се организира празнуване на рожденни дни с дисководещ, това,че в Наречен беше организиран празник с аниматор, че в двора на Зелениково вече има красива катерушка с пързалка, това, че и сега няколко деца имаха възможността да се докоснат до страхотното преживяване, което организирахте  Hug Hug Heart Eyes, всичко това ме вълнува.  Може да изглежда малко, но като знам колко труд, колко открадното време, понякога и косене на нерви е вложено.... не мога /колкото и нескромно да прозвучи/ да не се гордея и да не съм благодарна, че ми бе предоставена възможност и аз да помогна според възможностите си да се случват и такива неща  Heart Eyes
Благодаря и на момичетата участвали на базарите, благодарение на които имаме средства да осъществим подобни занимания на децата  ...
Мили, дали да не поправиш глагола в сегашно време, защото средата на годината мина и наближава старта за творене на тазгодишния базар  Mr. Green

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ани, забележката е уместна Hug Спокойно вече можем да стартираме подготовката за базара Peace

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Привет момичета Hug Трябват ми трите имена и егенето на тези от вас които ще посещават домовете през престоящата година от името на ДБМ. Ще ви помоля за ЛС до края на седмицата.

И още нещо, братовчетка ми се обади с молба за нейни съседи, които са в голямо затруднение. Имат бебе на 10 месеца/момиче/. Нямат почти нищо за детето. Имат нужда от кошара, дрехи, обувчици и др. Ако някой има нещо подходящо, ще го помоля да ми пише. Предварително ви благодаря. Също ако има желаещ да отидем на място  Hug

И накрая, ако има желаещи за срещичка, аз съм на среща Hug

Общи условия

Активация на акаунт