Движение на българските майки - ПЛОВДИВ работна тема 26

  • 27 277
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
mili.m при мен има малко бебешки дрехи, за съжаление втора седмица колата е в ремонт  Twisted Evil ако искаш може да се разберем да минеш да ги видиш и да прецениш кои стават
Започнаха отпуските на персонала и смените ми са изненада дори за мен  Mr. Green но ако организирате срещичка обещавам да си призная дали мога да участвам  Peace

# 46
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Ето моите данни

макар че бягствата ми от Пловдив стават все по трудни  smile3515
но пък надеждата умира последна  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 16:35 от antom

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ани, ще ти звъна и ще дойда за дрешките Peace

Детето е на 10 месеца, момиченце. Нямат почти нищо, освен количка и малко дрехи. Смесено семейство са. Живеят много хора в един апартамент. Бащата работи и издържа всички, което прави нещата много трудни. Съседи са на братовчетка ми. Тези дни ще отида да ги посетя на място. Ако има желаещ да дойде с мен, нека ми пише Hug

# 48
  • Мнения: 321
Мили, аз вече почти нищо нямам за толкова малко бебче, но ще поразровя да видя какво ще излезе, евентуално играчки. Казвай кога ще ходиш.

  bouquet

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Казвай кога ще ходиш.
Най-вероятно през почивните дни.

# 50
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Миленка, мога да оранизирам дрешки, ще ги пусна утре сутринта с куриер, че няма да ме има до края на седмицата. За родителите трябва ли нещо?

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
ФЕЙщица, благодаря ти много  bouquet Като отида на място ще попитам и за родителите и ще знам повече подробности.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Миленка, аз също ще разровя за останали неща от Нели, със сигурност ще има все още нещо изостанало, само да си съвпадат сезоните. А имам и малко дрешки дарени от една добра мама, ще погледна и там за нещо подходящо за това момиченце.
Ще гледам днес да преровя кашоните и ще пиша допълнително.
Но и аз нямам възможност да ти ги донеса.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Еми, ще чакам да пишеш и ако имаш нещо подходящо утре ще дойда да го взема.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Момичета, и при мен май останаха някви дрешки. Ще погледна има ли нещо подходящо за това бебче.

# 55
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Миленка, събрах една торба с дрешки, малко козметика и играчки. Имам обувки - сандалки и есенни, но не знам номер. Като отидеш на място, измери крачето, а и виж, дали дрешките, които съм пратила стават.  newsm78    Утре ще ти звънна, като ги пусна. Peace

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Бенджи, ако има нещо подходящо ще го взема при мен.
И аз отделих една хавлийка, завивка и възглавничка, малко летни дрешки за сега и малко по-големи за есента.  Миленче, само звънни 10-15мин преди да дойдеш, за да се придвижа към нас ако сме излезли на разходка из квартала.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Еми, ще изчакам и Бенджи да пише и ще дойда до вас да взема нещата. Ще ти се обадя преди да тръгна Peace

ФЕЙщица Hug

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Довечера след работа ще видя кво има по торбите и ще пиша.  Wink

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 79
И още нещо, братовчетка ми се обади с молба за нейни съседи, които са в голямо затруднение. Имат бебе на 10 месеца/момиче/. Нямат почти нищо за детето. Имат нужда от кошара, дрехи, обувчици и др. Ако някой има нещо подходящо, ще го помоля да ми пише. Предварително ви благодаря. Също ако има желаещ да отидем на място  Hug

И накрая, ако има желаещи за срещичка, аз съм на среща Hug

Миленка, имам почти нова дървена кошара с прилежащи атрибути - чаршафчета, обиколник и т.н. Обаче е на вилата. Mr. Green
Аз ще накарам мъжо да я разглоби, само кажи къде да я докара, че нямам място за прибиране у нас.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт