Стоматолог във ВМА?

  • 4 530
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 616
Здравейте, проблема е следния племенника ми е на 11години с много тясна челюст е, и се налага да се извадят два здрави зъба (4-тите от горе) за да може да се наредят другите отзад, защото няма място. Проблема се състои в това, че е астматик и до момента с който сме говорили не се наема да го направи. Насочиха ни към Стоматологията във ВМА, ако някой знае добър специалист там към когото да се обърнем моля да сподели.

Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 19:52 от Мармозетка джудже

# 1
  • София
  • Мнения: 576
Мога да Ви изпратя координати на д-р Чешмеджиева, тя е хирург във ВМА и ще свърши работата.

# 2
  • Мнения: 616
Благодаря ви за отговорите!

Зара ще бъда благодарна ако ми датете координати, точно такъв човек ни трябва!   bouquet

# 3
  • Мнения: 8
Здравейте!
Може ли някой да ми изброи имената на стоматолозите, които работят във ВМА гр. София? Или който лекар сте посещавали.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт