Шоколадови топчета с овесени ядки

  • 31 396
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Станаха чудесни, благодаря за рецептата!   bouquet И аз замених маргарина, че вече като чуя за хидрогенирани растителни мазнини и ... Sick

# 16
  • Мнения: 413
labrex мерси  bouquet
Липсваше ми твоята помощ в последно време Hug

# 17
  • Мнения: 428
Айдеееее,почвам ги и аз.Ще гледам да ги снимам преди да съм ги ИЗЛАПАЛА.

# 18
  • Мнения: 428
От цялата работа станаха едни невероятни печени бисквитки.
Разбърках сместта по рецептата,ама дали щото овеса беше цял,нищо не стана.Никакви топчета не можах да завъртя.Чудех се,чудех се и с помощта на една съфорумка спретнах следните бисквити:Добавих още малко захар,чукнах 2 яйца,после брашно до мекичко тесто.Овалях топчетата в кристална захар и опекох.Страаашно вкусни станаха.При това 53 бройки.Ако имам време утре ще кача снимки.И на вид станаха и на вкус.Аз май-май ще ги излапам още тази вечер.Благодаря за рецептата.От несполуката се родиха бисквитки.
  bouquet

# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ri4ko, сега ако дадеш и пропорциите на бисквитките ще е добре Hug
Иначе от моите топчета не остана нищо за сниманер но да си кажа че , сложих цялото пакетче масло и добавих 1 с.л. вода. Не ми стигнаха и пръчиците и кокоса за овалване , но днес като ги правя ще си взема повече Grinning

# 20
  • Мнения: 428
Ri4ko, сега ако дадеш и пропорциите на бисквитките ще е добре Hug
Иначе от моите топчета не остана нищо за сниманер но да си кажа че , сложих цялото пакетче масло и добавих 1 с.л. вода. Не ми стигнаха и пръчиците и кокоса за овалване , но днес като ги правя ще си взема повече Grinning


1пак.масло,половин чаша чаена захар и лъжица вода ре разбиват с миксера.Добавих две л. какао на доктора.Като се разби до крем сместта сложих овесени ядки-едри около 1 ч.чаша,че и повече май.Добавих две яйца и брашно с бакпулвер до меко тесто.Овалвах топчета във кристална захар и наредих в тава.Страхотни са.Ще си ги правя често.
Ще гледам да кача до довечера снимки,че сега малкия има гости,става на 13г.днес и щракат с апарата.Неговите приятели също ги харесаха.Едното дете ме извика навън и ме помоли за рецептата на бисквитките и на сладкиша с майонеза на сладка-хапка.Да му ги напиша,каза на листче и да му ги мушна в джоба,че и майка му да направи.

 newsm44 newsm44 newsm44

# 21
  • Мнения: 428
Ето  бисквитките дето се получиха от цялата работа.
Почерпете се,да ви е сладко.

# 22
  • под тепетата
  • Мнения: 9 467
 Хванах синузит с тия сладки  Wink да бъркам все в хладилника!  Чудесни се получиха, аз си уважавам много овесените ядки под всякаква форма. Направих ги с мед и масло, а отгоре с кокосови стърготини, шок. пръчици и смлени орехи. Най-ми харесаха с орехите и се чудя дали и вътре да не добавя следващия път някакви ядки и ванилия  newsm78  На мен ми излезнаха 25 броя.
 Благодаря за рецептата   bouquet

# 23
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Моите деца и двете са на диета заради здравословни проблеми, но откакто направих тази рецепта няма спиране. Вече не знам в каква доза да я забърквам защото винаги свършва и е недостатъчно.
Иначе правих и варианта със сладките на Ri4ko, обаче не успях много да ги докарам по форма. Днес вече няма и помен от тези сладки а утре искат десерт топчета с овесени ядки Mr. Green

# 24
  • Мнения: 24
Ядките предварително накисвате ли ги?  Thinking или направо всичко в купата!  newsm78

# 25
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
   Момичета,много се радвам,че рецептата ви харесва. Grinning Heart Eyes
Аз правя топчетата почти през ден,все още не сме им се наситили. Peace

Ето  бисквитките дето се получиха от цялата работа.
Почерпете се,да ви е сладко.


  Много апетитно изглеждат бисквитките,ще се пробват непременно!  Hug

Ядките предварително накисвате ли ги?  Thinking или направо всичко в купата!  newsm78

  Не,направо в купата и омесваш  Peace,използвам фини овесени ядки! Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 614
И аз да докладвам.Топчетата отлежават в хладилника.Станаха много бързо и лесно,утре ще  докладвам за вкус Sunglasses

# 27
  • Мнения: 24
lina kaz  newsm51
страхотни са топчетата, за жалост не успях да снимам. Но ще се повторя с правенето, всички ги харесаха в къщи  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 3 614
Моите дечковци и те бъркат час по час в хладилника Laughing Харесаха им много,но аз ги овалях в шок.пръчици и орехи,че забравих да купя кокос,а с орехите нещо не им харесаха и нападат само с шок.пръчици Wink
lina kaz ,благодаря за вкусната и лесна рецепта  bouquet

# 29
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ау, мечтая си за нещо такова от много време! Ще пробвам задължително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт