Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 1 870
темата е страхотна както винаги Heart Eyes
аз съм +4 кг newsm45 smile3511 за два месеца +7 smile3516 smile3516 направо съм за пребиване, а не мушкам много Crazy вече първо ще ми мерят кръвното и после кг, че иначе вдигам кръвно като си чуя първо кг Mr. Green
иначе бебето е добре и като се прибирах купих две комплектчета за новородено да ми олекне на душицата Joy

# 16
  • Мнения: 33
темата е страхотна както винаги Heart Eyes
аз съм +4 кг newsm45 smile3511 за два месеца +7 smile3516 smile3516 направо съм за пребиване, а не мушкам много Crazy вече първо ще ми мерят кръвното и после кг, че иначе вдигам кръвно като си чуя първо кг Mr. Green
иначе бебето е добре и като се прибирах купих две комплектчета за новородено да ми олекне на душицата Joy
  smile3532 Аз бях +4 за 2 седмици. Сега в понеделник не ми се мисли колко ли съм станала. А иначе и аз не ям много, даже сравнение с нормалното ми темпо на ядене - ям много малко. Но по принцип се движа много, а сега съм се застояла в нас и нищо не правя.

# 17
  • Мнения: 177
Момичета,благоаря ви! Hug

Илик123,честита рожденничка и на теб!И наистина за пръв път откакто съм родила е хладно,винаги досега е адска жега на 8 юли!

Даниелка,благодаря за страхотната тема!

# 18
  • Мнения: 9
ей аз уж вече съм в къщи а съсвсем не мога да се включа и хайдееее докато се усетя нова тема  bouquet
Надявам се с Димяни всичко да е наред Praynig
Ние най накрая обзаведохме бебчо с първите покупки,има си комплект за  изписване Heart Eyes чисто бял е ,за момченца се оказа много скромен избора,повечето е в розово,аз не че имам нещо против да го облека и с розово де,нали е бебче,  Blush  ама нашият татко не та не нищо розово да няма нали бил мъж hahaha
Та така с нас,а то не останало вече съсвсем,нямам търпение да гушна бебо Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 4 562
Хайде и аз тук Simple Smile

Kirra, супер си е бялото.
Аз много обличам моята в бяло и като бебе, и сега продължавам.


NKl, Tommelise
, и аз към вашия отбор - покрай жегите определно не ме гони такъв глад като в началото, а и доста наблягам на плодовете и кво - още 3 отгоре за месец, общо 19 от началото  #Crazy
Предния път качих 14,  но ги разкарах преди годинката на детето. Сега ще поживеем и ще видим какво ще стане.

# 20
  • Мнения: 413
Ей, ама сте бързи!
Втора страница... Simple Smile

Danielkka,   Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 340
Хайде и аз бързо да се запиша  Mr. Green !
За оформлението на новата темичка това е най-точно: 
Цитат на: gala9
това е най -сладурското оформление до сега.  Peace Даниелке, ставаш все по-добра!  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 922
Да се разпиша и аз   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 308
Привет мами!  Grinning
Сега прочетох за Димяни и от цялото си сърце се моля всичко с нея и бебките да бъде наред!!!  Praynig Praynig Praynig
E.L., взела си количката направо за без пари, а на снимките изглежда направо като нова.
За цветовете наистина е въпрос на личен вкус, аз май си падам по по-ярките за количка. Crazy Другата ми е оранжева.  И да споделя, че и на мен много ми хареса детската ви стая.  Heart Eyes
Да си изкажа и аз за бейбифоните и оставянето на децата сами. С Ивана не ми се е налагало да ползвам бейбифон, че жилището ни е малко, а и тя толкова силно плачеше, че нямаше как да не я чуя и през 10 врати. А зъ пътувания изобщо не можех да си представя да я оставя сама в хотелската стая и да ходя да купонясвам. Но всеки сам си решава, как ще си гледа детето. 
С тези нощнички направо ме зарибихе и мен. При първа възмжност отивам да си купя. Няма де се цепя от колектива я. Grinning
bubbast, ilik123, честити ви рожденнички! Да растат умни, красиви, весели и чаровни! И много да ви помагат!   bouquet
grix и аз трябваше днес да ходя да давам кръв, но снощи празнувахме РД на половинката и нещо тази сутрин ме посмързя.
В тази връзка се сетих да ви питам - доктора при който ще раждам много държи да се изследват нивата на магнезия, за да се прецени как да се дозира Магнерота, докато другия каза, че това било излишно. Не че ме бърка дали ще ме боцкат или не, така или иначе и хемоглобина ще видим как е, просто ми беше интересно как е при тези, които пият магнезиеви хапченца.

# 24
  • Мнения: 0
лелеле, от вчера сутринта не съм ви чела и хайде 10 страници и какви новини само Shocked Shocked Shocked

Димяни Praynig Praynig Praynig Нека Господ да пази теб и двете принцеси, моля се с цялото си сърце и вярвам, че всичко ще бъде наред Praynig бъди силна, всички сме с теб Hug

Момичета много ви благодаря за хубавите думи и пожелания Hug много, много сте мили Heart Eyes

Честити празник на всички дребосъци  bouquet да растат здрави, послушни и умни деца и мноооого да ви радват Tada

Даниелка, този път надмина и себе си newsm20 страхотна темичка Hug

Момичета да ви се оплача, вчера по случай годишнината като ме засвяткаха едни контракции и няма спиране до сега ooooh! пия си хаповете, но ефекта е минимален. Дори само да стана да отида до WC и ме хващат, лошото е, че сега са доста по-болезнени и сякаш нещо ме пробожда ниско долу, не знам дали бебка се бута надолу или е нещо друго newsm78 другата седмица в четвъртък съм на преглед, ама не знам дали ще устискам до тогава Praynig

Хайде лягам,  Hug на всички и само хубави новини Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 35
  bouquet Даниелка  Hug страхотна си
  Онзи ден като бях на преглед не ми мери кг, реши сега на 13 / вторник/  тогава да ме мери . А за сега съм + 4 кг за 1 месец . Не знам ,но от 2 дни съм със страшен апетит . Лошото е че си ям тестено,сладко и все такива калорични храни. Та мисълта ми е ,че ако продължа така до 13-ти ще наддам още и тоя пак ще ми мрънка. Моя доки е много смешен- 40 кг. с мокри дрехи и 1.50 м висок. Аз до него като застана се чувствам като горила   Crazy

 Като ви гледам снимките на нито една не забелязх стрии по корема . Имате ли си такива екстри? Аз ДА.
 И от предишната бременност и от тази , абе нямам думи. Хем се мацотя с кремчета. Даже имам и горе на ръката до мишницата , само на лявата ръка.

# 26
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Отново идеална и супер сладурска темичка Simple Smile
Аз днес обикалях и си харесах страхотна кошарка /на това се спряхме според мястото/. Розова ,с 2 нива и се люлее.Тази седмица ще я купим и съм много доволна Simple Smile Накупих още няколко камизолки и комплекчета...така че напредвам.
Тук е супер студ и започна да вали.Ако и септември е така не ми се мисли

# 27
  • Мнения: 1 427
Толкова обичам хладно лято, иска ми се да живея в някоя северна страна. Днес ми е супер направо. Аз почти си стегнах багажчето. Остава ми само прането и гладенето, но ми се иска да го оставя за началото на август, че като седят 2 месеца пак ще са за пране.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 6 639
Привет Simple Smile

Даниелка
, темата е повече от прекрасна  bouquet  Hug
Ако може - и мен ме пишета кандидат вестителка Simple Smile Ще се радвам, да съм от първите, които разбират прекрасните новини Party Mr. Green

bubbast, ilik123, да са Ви живи и здрави рожденничките. Много да Ви слушкат и много да помагат с новите членове на семейството Hug

# 29
  • у нас
  • Мнения: 1 870
предлагам вече да сме цуцуланки 2010 Mr. Green

леле аз много трудно го преживявам Crossing Arms може би защото наистина не виждам от какво толкова ги качвам Crazy
след кантара слушаха тоновете на бебето и докторката се смее и вика до сега вдигаше кръвно- сега да не започнат контракции hahaha вече и за смях станах Crazy Whistling


nansi_21 по коремчето нямам, но по дупИто Laughing мноого Confused

мъжо само ме наобикаля и вика- туз стрии ще се махнат , нали? върти, върти и каже - тоз целулит няма да го има после, нали? Confused след малко .... ти ще отслабнеш нали  ooooh! ooooh! ooooh!

а аз го обикалям кат пчеличка и питам за секс- еми няма да има Crossing Arms как ще има като той не вижда нищо хубаво в мен, освен едни биберони baby_neutral Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт