като гледам тук какви поетични заглавия,възпяващи диети,има,направо ми е неудобно да пускам тази тема,но все пак.....
аз не вярвам на никоя диета и никои хапчета за отслабване-чела съм,пробвала съм и както се казва се боря с килограмите,откакто съм в пубертета-тогава се закръглих,самочувствието ми падна и се чувствах вечно дебела
но като гледам тук какви маниачки има,колко много диети има,колко много продукти за отслабване,си мисля,че този,коийто измисли траен начин за слабеене,ще получи Нобелова награда 
когато забременях,качих нормалните 12кг-първите в първия триместър и после наддавах постепено,а в 9 месец свалих от само себе си 2 кг. родих и почти веднага си върнах килограмите.кърмих почти 2 години и не се усетих кога съм почнала пак да пълнея.не съм спирала НИКОГА да внимавам какво ям и не съм спирала да се движа.аз не съм изобщо от мързеливите и дори работат ми е свързана с много движения.все пак имам сигурно 7-8 кила за сваляне,качила съм един размер дрехи и в магазините често чувам "Големи номера имаме от тези и тези модели"
....иначе съм висока 167 см и по принцип не съм дребничка 
не съм се теглила скоро,но хора,които не са ме виждали отдавна,ми казват,че съм понапълняла.......,
иначе се чувствам добре,не ми тежи дупето и мъжът ми ме харесва
имам някои дрешки,в които все още не мога да се напъхам,обаче 
заболяване нямам,изследванията ми са винаги в норма, с изключение на ниския хемоглобин,понеже има таласемия.
сега се замисляме за второ дете,първото е на 3 години,но ме е страх да не се задълбочи проблемът с килограмите
има приятелки,които си бяха пухкавки и шишкавки,но след като родиха,сякаш телата им се промениха и станаха слаби и стройни,без особени усилия.при мен нещо не се случи така и сякаш съм отново в пубертета 
мои познати,които имат две деца,ме убеждават,че при втора бременност не се дебелее толкова,освен това,когато имаш 2 хлапета,грижите и тичането са толкова много,че няма как да напълнееш

не очаквам нещо да ме посъветвате,просто искаха да си споделя размислите и страстите!благодаря за търпението на тези,които са ме изчели
)