ДЕКЕМВРИ'09

  • 30 523
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Ава не знам за аномално какво имаш впредвид, но аз по принцип си бях и преди с обилен и сега съм, като сега е повече, и мисля че е нормално.. Два пъти ми е идвало досега, като втория път беше миналата седмица и ми кара 7-8 дена.. Аз не бих се притеснявала, но може би защото съм си свикнала..  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 186
aluin, аз се притеснявам, защото никога до сега не ми е бил толкова обилен..в събота, като ми дойде, си тръгна нормално, но от вчера следобед е страхотия направо... ooooh!

# 17
  • Мнения: 294
Аз пак да подпитам-Давате ли бискити за биберон?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 104
Пепинчето, милото дете, каква диета само Sick Да се оправи възможно най-бързо, стискам палци.

Ава, моите първи 4 цикъла след секциото сега бяха хиперобилни- реки, порои, океани направо Crazy И с много съсиреци също така. Казаха ми, че е нормално, но все пак имай предвид, че при мен това се случи за първи път едва 35 дни след "раждането".

Аз пак да подпитам-Давате ли бискити за биберон?

Не, не давам, в тях има сухо обезмаслено мляко, а аз млечни, с изключение на сирене, още не съм дала и ме е страх от реакции. Но пък от около седмица й давам по една обикновена бисквита или коричка хляб да си ръфа и детето умира от кеф Mr. Green

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 22:31 от Marleen

# 19
# 20
  • Мнения: 2 309
Пепинче, тамън като те видях в злополучната тема, щях да те питам как е Комаркова, ама виждам, че си описала подробно. Нямам грам опит с алергиите, само съчуствам на малката за менюто.

Красони, Джени и да не пропусна още някой, благодаря ви  Hug

Ава, аз пък още нямам цикъл грам. Хем не кърмя особено много. Денем 1-2 пъти за приспиване и нощните изпълнения, които пак са за приспиване.

Мацки, я да ви питам, възстановиха ли ви се коремчетата след раждането? Имам предвид тези, които не правят Бог знае какви упражнения. Аз съм все още като в 4- ти месец бременна  Rolling Eyes предния път без грам усилия след два месеца се събра, но сега - йок.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 121
Пепинче ние сме първо с атопичен дерматит от храната която поемам аз и той приема чрез кърмата. Както е писала Марлийн преди месец Петър  направи алергичен шок да го нарека. За съжаление е още много малък за изследвания и за момента всичко е само на догадки.  
Водих го при алерголог и тя смята, че най - вероятно е от млякото в кашата на Хумана. А и Скрай скоро ми сподели, че и тя така предполага.
Аз за сега с останалото захранване нямам проблем. Вече съм въвела доста неща.
След болницата имах малко намаляване на кърмата и поисках от доки да ми каже мляко ХА ако се наложи да давам. Тя първоначално ми изписа Милумил ХА, но не го намерих никъде и за това ми каза да взема на Хип ХА, че били най - добрите  newsm78 не знам. За щастие след приемането на хомеопатични хапченца пак си имам достатъчно кърма и а това не знам как действа Хипчето. Така си стои в шкафа не отварян.
Дано скоро да се оправите и да си се захранвате по - нормално  Peace

Денерис - коремчето ми е що годе добре. Още е малко по - мекичък, но пък аз съм си мързел пък и имам проблеми с кръста, та не мога да правя коремни преси  Laughing

# 22
  • Мнения: 217
Да за съжаление наистина стана така. За банването на общия акаунт наистина не е лошо решение.

scrye да разбираме ли че поемаш цялата отговорност за обновление на 1-ва стр? Аз лично нямам нищо против само 1 човек да модерира и да допълва инфото, което вече не е никак много, но трябва да се пуска на всеки 50 стр. нова тема, а повярвай ми това си е ангажимент.

Виждам че се ядоса след като не ти пратих паролата и веднага си помолила да заключат темата и даже ако може да баннат общия акаунт...Ето това не го разбрах  #Crazy...но и неискам .

Само една забележка, защо чакаше да се изпишат 4 страници с глупости ,ами не реагира веднага, още в началото newsm78. И не само ти....към всички е въпроса.

Много злоба, много нещо има тук.....Сейр да има!!!!

За 9-те месеца само аз , Шер и още 2,3 момичета оправяхме темата, добавяхме, махахме, модерирахме.....А на другите много не им пукаше......не че не знаят как...просто, така беше по лесно.

А снощи когато смених паса, за да се спре с простотиите ,на Лс получих сума ти писма с молба за парола. За какво ви е, като не искате да правите нищо по темата? Някой да се изгаври с останалите?

Не ми отговаряйте......

И честита Ви Нова Тема!!!!

може би , за да не се чувствате простосмъртни Stop Stop Stop

# 23
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте момичета!
Не съм чела от снощи последните постове и нямам представа защо има нова тема, но се надявам в нея да продължим да обменяме опит, без излишни емоции.
Колибри, благодаря за отговора. И аз по принцип се возя на предната седалка, а той отзад в неговата. Засега не сме имали проблем, но ще видим на дългия път.
Ава, на 6м. след раждането и на мен ми дойде - супер обилен цикъл, със съсиреци, безболезнен. Не съм имала до сега такъв, винаги е бил 3-4 дни, по-обилен първия ден и след това нормално течение. Раждах секцио. И на мен ми казаха, че е нормално. Ще видим следващите как ще са. Дано да нямаш проблеми.
Колибри, когато реших да въведа месото (започнах с пилешко) първия път въобще не го хареса. Изчаках няколко дни и пробвах отново, яде го, но не му е особен фен, но поне не го плюе и не плаче. Иначе зеленчуци много обича, каши също.
Пепинче, дано детенце изживее бързо тези алергии, много му се насъбра. Пожелавам на баткото да стане бърз като зайче.

# 24
  • Мнения: 299
Здравейте .
Пепинче , ама вашите препятствия нямат край  #Cussing out Хайде най после всичко д преминава  Praynig
Денерис , ти зачекна една бооолна тема на много от списващите момичета   Laughing Аз по принцип никога не съм имала корем и сега след раждането доста бързо ми се прибра , но пък да знаеш какъв задник и какви бутчета съм отвъртяла....  ooooh! , мАни -маАни  . Вчера една приятелка ми сподели , че имала някаква диета с която тя успушна свяли 14 кг и сега съм се запалила та ще пробвам. То по -скоро е балансирано хранене с повечко плод-зеленчук . Ще опитам и това . На фитнес /който е най доброто решение/ имам огромно желание да ходя , но за жалост нямам това време.
 Миричка , снощи аз за първи път му сложих 1/2 бишкота на Плазмон в млякото. Не знам дали намери разлика , но не видях и отказ да яде. Сутринта повторих упражнението. В този ред на мисли да питам тези от вас които дават такива бишкоти - по колко да слагам на хранене. Те са мънички и според мен една е достатъчна, на за по отрасналите дечица 1 може и да е малко  newsm78
Ава , на мен първите два пъти когато ми дойде след раждането беше страшен потоп , болки почти като при раждането и продължителност  6 дни . После вече се нормализираха нещата и постепенно всичко се върна в старият си ритъм - никакви болки , слабо течение -3 дни. Тъй , че не бързай , всичко ще се нормализира.Peace
Марлийн , понеже ти каза ,че даваш попара - дай рецепта моля    chef.Сподели колко сухара слагаш , колко масло/ евентуално /  колко сиренце  , какъв чай... Благодаря.   bouquet
Днес за разлика от вчера навън пече чудно слънце , тъй че приятни разходки, а на плажуващите - ей да не се препържите  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 104
udis, аз слагам 3 сухара, масло на върха на ножа (съвсем мъничко), 1 ч.л. захар и обезсолено сирене колкото 2/3 кибритена кутиийка. Чай- шипка или липа Peace

И аз незнам защо се направи поредната нова тема, ама ми е все едно вече, честно казано, кой както го влече в крайна сметка.

# 26
  • Мнения: 299
Марлийн  Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 391
Ава, не се притеснявай - аз от 3ти месец имам цикъл, вече минаха 3. Първите 2 бяха особено обилни - като река. Третия беше една идея по-добре. Мисля, че е обичайно явление - изчакай да минат няколко цикъла и ако продължава да те смущава се консултирай с док.
Аз ходих на преглед, казаха че всичко си е ок.

амбър, мисля че е време да се спре вече окончателно ... първо прочети себе си, после съди другите  Peace

# 28
  • Мнения: 82
Здравейте  и от мен!
Изчетох всичко, не мога да дам съвет за алергиите, не давам бисквитка в млякото, нямам цикъл все още (което ме притеснява, но...), имам си корем, който не мога да сваля  Thinking, изобщоо...
Аз имам следния въпрос: ако не давате или нямате намерение да давате попара на закуска, с какво я замествате? Досега давам каша с плодове, но ако я преместя на следобедното хранене не знам какво да предложа сутринта?
Колибри, честито християнче! Радвай се, че Дамян спи толкова в колата, защото Ани по принцип не обича да спи, и в колата също!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 104
не мога да дам съвет за алергиите, не давам бисквитка в млякото, нямам цикъл все още (което ме притеснява, но...), имам си корем, който не мога да сваля  Thinking, изобщоо...


 Joy Hug

ако не давате или нямате намерение да давате попара на закуска, с какво я замествате? Досега давам каша с плодове, но ако я преместя на следобедното хранене не знам какво да предложа сутринта?

Четох, че може пак каша, но за разнообразие нека да  е друг вид например Peace
Аз понякога давам и шейк вместо каша или попара- 80-90 г пюре с АМ, пийва си го с голям кеф Peace

Към даващите бисквитка в млякото
- каква марка взимате?

Радвай се, че Дамян спи толкова в колата, защото Ани по принцип не обича да спи, и в колата също!

И при нас всяко пътуване с колата е малък кошмар- рев, писъци, за спане и дума не може да става ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт