Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 510 216
  • 961
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 725
Здравейте,
Искам да ви помоля да ми препоръчате зъболекар в Пловдив, при когото да отида за премахване на зъбен камък, тъй като не съм от Пловдив и не знам при кой да отида.
Също ме интересува колко ще ми струва процедурата.
Благоевград ви предварително, дами.

# 841
  • София
  • Мнения: 144
Привет,

Аз също имам нужда от препоръка за направа на импланти, подмяна на мостове, доста пломби и оказа се и бруксизъм. Както е видно имам да походя по зъболекари стотина години.

Параметрите в които е питането ми:

- София, Център
- цялостно обслужване (затова търся клиника, от бруксизъм до импланти)
- приемливи цени (не търся най-евтиното, но и не желая да ми мажат ските)


Благодаря!

# 842
  • Мнения: 50
Просто да похваля доц. Деливерска.Вие си я знаете, че е виртуоз, но сега от личен опит гарантирам. Simple Smile

# 843
  • Мнения: 164
И аз да си похваля зъболекарката - д-р Анелия Боянова, 20-то ДКЦ.

# 844
  • гр. София
  • Мнения: 81
мнение за д-р Павловски, кабинета му се намира зад Галакси център (кв. Гео Милев, София) ? На моята и падна пломба, доктора й е казал, че трябва да бърка по каналите и да й вади нерв и й иска 250лв?


Подкрепям мнението за д-р Павловски. Не ходете при него. Кабинетът му се намира зад Галакси и много рядко е отворено.
И на мен ми прецака един зъб. Отидох за слагане на пломба, т.к. старата беше паднала. Той дълба, дълба с бормашинката и след това каза, че много надълбоко трябвало да се изчиства и ми проби пулпата. Корените ми били по-повърхностни...Искаше да се умъртвяват нервите.
Аз си тръгнах и отидох при друг стоматолог за второ мнение. Тя потвърди съмненията ми. Нарочно ми е прецакал зъба, за да може да получи повече пари за това. Плюс това новата зъболекарка ми каза, че нито нервите ми са по-повърхностни, нито той е дълбал където трябва с машинката, а в съседство. Тя се изуми от направеното от този човек!

# 845
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
мнение за д-р Павловски, кабинета му се намира зад Галакси център (кв. Гео Милев, София) ? На моята и падна пломба, доктора й е казал, че трябва да бърка по каналите и да й вади нерв и й иска 250лв?


Подкрепям мнението за д-р Павловски. Не ходете при него. Кабинетът му се намира зад Галакси и много рядко е отворено.
И на мен ми прецака един зъб. Отидох за слагане на пломба, т.к. старата беше паднала. Той дълба, дълба с бормашинката и след това каза, че много надълбоко трябвало да се изчиства и ми проби пулпата. Корените ми били по-повърхностни...Искаше да се умъртвяват нервите.
Аз си тръгнах и отидох при друг стоматолог за второ мнение. Тя потвърди съмненията ми. Нарочно ми е прецакал зъба, за да може да получи повече пари за това. Плюс това новата зъболекарка ми каза, че нито нервите ми са по-повърхностни, нито той е дълбал където трябва с машинката, а в съседство. Тя се изуми от направеното от този човек!
Тази тема е да хвалим зъболекарите си. Има и черен списък. Моля да си прехвърлите мнението там

# 846
  • Перник
  • Мнения: 22
Здравейте!... Моля, бихте ли ми препоръчали добър стоматолог в Перник, работещ по време извънредното положение? Горещо съм благодарна предварително!...

# 847
  • Мнения: 1 104
Добър ден, търся добра дентална клника в Пловдив моля за препоръки

# 848
  • Мнения: 16
Привет,

Аз също имам нужда от препоръка за направа на импланти, подмяна на мостове, доста пломби и оказа се и бруксизъм. Както е видно имам да походя по зъболекари стотина години.

Параметрите в които е питането ми:

- София, Център
- цялостно обслужване (затова търся клиника, от бруксизъм до импланти)
- приемливи цени (не търся най-евтиното, но и не желая да ми мажат ските)


Благодаря!

Здравейте,

Намерихте ли добър зъболекар. И аз съм в търсене и бих се радвала ако сте намерили такъв и споделите.

# 849
  • Мнения: 1 270
Аз препоръчвам доктор Любомир Богомилов от BB Dental Clinic. До мол София на Стамболийски. С него работим от 7 месеца заедно по моята уста. Прави ми цялостно смяна на металокерамика с изграждания, лечения, поставяне на коронки от цирконии. Много е откровен и не лъже само за да взима пари. Винаги ми дава правилните съвети. Цените са доста добри сравнение с други. И най - важното за мен беше, че е млад и има много нова  и модерна техника в кабинета. Заботехниците с които работи също са много добри. Обича и да изпипва нещата и по някога се бави малко или закъснява за следващия час, но знам че е изпипал нещата а не е така просто да те зареже и айде.

# 850
  • Мнения: 1
Нищо не рекламирам. Темата е за хвалби, след като съм безкрайно доволна, защо да не го препоръчам ?! Предупреждавам, че услугите са високоплатени, не разбирам какъв ви е проблема. Човекът е супер способен, факир е в професията си, колкото си иска толкова ще взима. Когато вие достигнете това ниво на специализация, тогава можете да бъдете така категорични. Сега мнението ви стои леко, гледам го как се издига в облаците и не оставя следа.

За кой стоматолог става въпрос?

# 851
  • Мнения: 774
Много моля да ми препоръчате добър зъболекар с добър зъботехник.,за да ми направи горна цяла протеза и долна цяла протеза.Не само зъболекарят да е добър,но и зъботехника също.Благодаря предварително.

# 852
  • Мнения: 29
Здравейте, някой може ли да изкаже мнението си от качеството на работа на д-р. Маргарита Даракчиева(в Мотописта) и Петя Иванова(Манастирски ливади)... може и други да ми препоръчате! Благодаря!

# 853
  • Мнения: 774
Бихте ли споделили мнението си за д-рЦанков.Намира се в София на Стамболийски и Одрин?

# 854
  • Мнения: 27
Здравейте! Моля за мнение за д-р Стоян Маринов стоматолог,кабинета му се намира в София кв. Стрелбище ул.Хай душа гора -141.Имам запазен час при него и бих искала да знам  какво да очаквам. Трябва да подменя 2 моста,затова ме интересува дали мога да му се доверя. Също така дали прави бондинг,защото и това ми се налага да направя на един зъб.Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт