Листопад (Yaprak dökümü) - Юбилейна 40 ТЕМА

  • 60 992
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 410
Мда супер е!Сенки до устата имала..Боже!!!Младо и красиво момиче! Thinking
Аха, добре. Rolling Eyes
А, сега чао от мен до неделя, че ще пътувам. Пишете по-малко, че да ми е лесно да ви изчета. Много целувки на всички.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 19
Аз като го почнах от началото и си запълвам времето,та не ми липсва толкова.Даже вече съм на 21-ва серия  Laughing А и като ви чета комвнтарите се разведрявам .Поздравления за темичката,много е хубава  Hug
И аз почнах да гледам първите серии, още повече че ги бях пропуснала покрай Перла.  Hug

А, сега чао от мен до неделя, че ще пътувам. Пишете по-малко, че да ми е лесно да ви изчета. Много целувки на всички.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Приятен път, не ни забравяй и до скоро!  wavey

# 17
  • Мнения: 8 410
Приятен път, не ни забравяй и до скоро!  wavey
Благодаря. bouquet Бай на всички.

# 18
  • Мнения: 23
Хайде и аз в новата тема   bouquet Браво на всички   bouquet
Снежка лек път и благополучен.

# 19
# 20
  • Мнения: 339
Браво на авторите на темата. Много идейна и креативна е юбилейната тема. Особено с харема на Оуз и мъжете на Ферхунде.  Mr. Green        bouquet
Аз само се записвам и тръгвам по задачи.  Sick
После ще коментирам.  Flutter
Къде в тази горещина Stop

Ами като каже шефа излизаш и в жегата. Няма как да кажеш няма пък, ще си седя тука на сянка и ще си спамя в чата.  Crazy

Аз гласувах друго ... все пак нали трябва да съм наопаки.
Не е зле да го спрат ама когато съм в къщи ми е скучно като не го дават. От друга страна много го разводниха и почна да доскучава. Така е по-добре малко да почне да ми липсва преди да го пуснат пак. Абе с две думи и аз не знам кое е най-добре. БТВ да се съобразят с настроенията ми  и като кажа "пусни серия" да пускат. Като кажа "дур" да спират. Като джина от лампата н аАладин  Joy Joy Joy

алабала&Ники четеш ми мислите.  Hug
Като съм вкъщи и няма какво да правя, съжалявам, че не го дават.
Като съм навън се радвам, че го няма и не се налага после да наваксвам в нета.
Един приятел, ако беше тук сега щеше да каже "вас жените не може да ви разбере човек, и вие не знаете какво искате".  Joy
Снежи пожелавам ти страхотен уикенд и ще те чакаме в неделя.  Hug

# 21
  • Мнения: 6 529
Поздравления за темата   bouquet

Някой ще превежда ли през лятото, да знам дали да продължавам с гледането на турски?

# 22
  • Мнения: 4 594
Аз гласувах с  "Не.Искам да го дават и през лятото". Липсва ми донякъде. Wink
  bouquet за темичката.

soya-fen , много са ти хубави колажите. Hug

Ето началния вид на тройния колаж от първа страница: Crazy



Ето и 3-те колажчета малко по-големи.. И един общ. Thinking Laughing







# 23
  • Мнения: 5
Аз като го почнах от началото и си запълвам времето,та не ми липсва толкова.Даже вече съм на 21-ва серия  Laughing А и като ви чета комвнтарите се разведрявам .Поздравления за темичката,много е хубава  Hug
И аз почнах да гледам първите серии, още повече че ги бях пропуснала покрай Перла.  Hug

Някак си като знам по-напред какво ще се случи и все сравнявам в началото какъв е бил дадения персонаж и какъв е сега  Simple Smile Hug

# 24
  • Мнения: 186
Благодаря за чудесната тема !
Гласувах за това, че трябваше да го спрат.
Тъкмо да наваксам пропуснатото , а както разбирам има и други  като мен.

# 25
  • Мнения: 1
Благодаря за новата темичка, супер е  bouquet
Гласувах с първата опция - в това време ми е трудно да седна в 20h пред ТВ-то, а пък от нета не ми се занимава да тегля.

# 26
  • Мнения: 23
Макар,че стана обяд аз ще ви почерпя с една късна закуска  bouquet

# 27
  • Мнения: 1
аз гласувах че съм съгласна с решението на бтв. сериалчето трябва да признаем леко се разводни пък и по добре да ни домъчнее за него за да ни е по сладко на есен

# 28
  • Мнения: 360
Колко серии е Листопад?!?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт