Бременни майки в чужбина - 28 тема

  • 25 587
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 686
Добро утро  Simple Smile Днес да видим какви ще ги вършиме. Довечера сме на ресторант, изнудих мъжът ми и едни приятели да идем. Че освен на китайски рядко ходиме някъде вечер. Но пък китайския ни е уникален, да се похваля малко  Laughing Сега ще видим и новия как е.
gerchy честито за резултатите, скоро и на скан ще се видите, нали  newsm78 Дадоха ли ти дата, ще ти пусна после на лични как се прави лентичка, че все те изпускам, нали знаеш-русичка съм  Laughing
jenny28 малко остава, спокойно, наслаждавай се на почивката, колкото и да си изнервена вече  Hug
November Rain и sipirumi добре дошли и леко бременеене   bouquet Надявам се да сте често сред нас  Simple Smile Мъжът ми и той е на 2 януари роден, да видим дали ще има коледно новогодишни бебоци  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 7 914
November Rain, sipirumi
 добре дошли!  bouquet



tsvelichkova

 откакто съм бременна китайско не ми се помирисва и.... мъжът ми е безкрайно нещастен. Joy

# 707
  • Мнения: 24
Не съм чела назад, но от първа страничка видях, че повечето очаквани бебета през август са се появили. Честито на мамите! Много щастливи моменти с малките човечета!

На очакващите – търпение, и вашият час ще дойде  Simple Smile !

Да се отчета и аз съвсем на бързо - нашата бебка се роди на 4-ти август, 3240 г, 55 см. Раждането беше доста дълго, започна на 1-ви рано сутринта, накрая мислех че няма да издържа и ще се наложи да моля за упойка. Но имах късмет да ми се падне страхотна акушерка и благодарение на нея се сбъдна желанието ми за натурално раждане с минимум медицински интервенции – една система в началото (оказа се, че съм се обезводнила) и един шев накрая за разкош.

# 708
  • Мнения: 7 914
Sorceress
 да ти е здрава и усмихната малката принцеса!   Hug

3 дена ли ражда? Ох, горката! Hug

# 709
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Честит син на мама Мики  bouquet Heart Eyes - хиляди щастливи моменти заедно ви пожелавам. Hug
Сокрес - Честита бебка и на вас, точно те мислех тия дни, че още не си писала. Hug
Добре дошли и на новите мами. Hug
При нас  отчетче - преди малко се връщам от акушерката - беба се е обърнала с главата надолу newsm44 newsm10, дано си остане така до края! Peace Кръвното ми е идеално, 120-/80, взе ми пак кръв защото с предната нещо лабораторията имала проблеми...хич и да не ми се обаждат де, само според днешната акушерка(те са 4 в практиката) бебка вървяла по малка, та иска да пуснем едно ехо  и утре ще звъня да си правя уговорка, но не ми се вярва да има чак толкова голяма отклонение, според нейните изчисления върви с около 3 седмици назад Thinking Naughty, докато за другите си е нормална и дори малко напред, ще видим. Иначе вече я усещам доста долу беба, почва да ми тежи и като вървя, да минат 2-3 седмици още и да идва вече когато иска. Heart Eyes
Лек ден на всички. Hug

# 710
  • Мнения: 7 914
Ама, sterretje(Дида), ти верно напредна със седмиците Hug

# 711
  • Мнения: 2 369
честито на Sorceress и поздравления за успешното и натурално раждане,па макар и било то много дълго!

# 712
  • Мнения: X
Ооооооооо, имаме си нови бебета. Heart Eyes

mickey_82, Sorceress, Честито! Много щастие и радост с малките съкровища.  bouquet

November Rain, sipirumi, добре дошли!

sterretje(Дида), браво на бебка. Simple Smile

Уффф, на мен тези контракции и истории ми провалиха плановете за масажи на перинеума, за чай от малини и т.н. Сега ме е страх да правя каквото и да е.  Sad Другата седмица имам среща и с акушерка и с лекарката и ще питам дали може, че на своя глава не смея.

Мммм, китайско викате. На мен всичко ми се яде както винаги. Mr. Green Как пък не ми се появи поне едно странно желанийце или промяна във вкуса. Само с шоколада спекулирам  ..., т.е. намирам си оправдание да си хапвам повечко. Laughing

# 713
  • Мнения: 63
Sorceress, честита ви малка Sorceress  Laughing ! Да ви е жива и здрава, да е послушно и добро дете, много радост да ви носи!
Как се казва малката принцеса, ако не е тайна?

 welcome на всички нови мами! Леко бременеене и здрави бебоци на финала!

# 714
  • Мнения: 176
Journey , благодаря мила   bouquet Hug
И аз да се похваля.., днес беше денят ми за strech and sweep..., но явно малкия се уплаши и реши доброволно да излиза Mr. Green. Сутринта в тоалетната забелязах някакво слузесто безцветно течение, след това цял ден имах безболезнени, но регулярни контракции през около 15 мин. Следобяд бях на преглед при акушерката и тя предложи да ме провери за разкритие и се оказа, че имам 2-3 см.  Grinning Grinning Grinning и ми се размина sweep-a Grinning Grinning Grinning, а след прегледа ми падна и тапата и имам вече контракции по-често и съвсем леко болезнени. Много съм доволна, че всичко започва естествено и нормално, без индукция и си стискам палци така да продължи.  Party
На всички очакващи мами пожелавам леко бременеене и пухкави бебчета на края. Hug

# 715
  • Мнения: 63
bebolinka82 много, много се радвам, че всичко е започнало съвсем естествено. Бързо и леко раждане ти пожелавам и ще те чакаме скоро с хубави новини!  :hug

Джени, стискам палци и на теб, само бъди спокойна!

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 22:05 от Journey

# 716
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Честито на madame, sorceress и на mickey  bouquet Да са ви здрави и щастливи бебоците!  Grinning Много ви се радвам, момичета  Hug
Много се радвам и на това, че има нови попълнения  Heart Eyes Hug Лека и приятна бременност!

МимкисHug за кърменето от типат халав (това е аналогът на детската консултация, нали така и казват в БГ?) ми предложиха някаква лекция, но накрая не я проведоха, защото аз съм била единствената желаеща  Laughing но и аз нямах време, защото мишокът тъкмо беше заспал след като му взимаха мерки... В болницата инструктажът беше ужасен  Crazy Най-много ми помогнаха от Ла Лече (и на среща ходих, още когато бях бременна; а след раждането им се обадихме по телефона) - но те не правят посещения по домовете, т.е. за посещение на консултант по лактация си платихме на частно.
Дано не те объркам с това количество информация  Crazy

Момичета, може да си свалите запис на уебинара от 7 август - на мен много ми хареса!
http://lalechebg.com/2010/07/webinaraugust/

# 717
  • Мнения: 24
Благодаря, момичета!

Journey, името й е Ада. Ако беше момченце щеше да е Дамян  Heart Eyes  - Звездичка, моля не слагай името на 1-ва стр. , предпочитам да не го използвам много във форума.

bebolinka82, стискам палци за леко и безпроблемно раждане!

Mentha, благодаря за линка, точно каквото ми е необходимо в момента.

# 718
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Страхотно име, поздравления за избора!   bouquet Ние също го обмисляхме за момичето, което бяхме планували... (т.е. преди да ни кажат, че съм бременна с момченце)  Grinning

Изобщо - гледах онзи ден списъка с имената на бебетата и си мислих, че са се събрали много красиви имена  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 7 914

bebolinka82

 хайде стискаме ти палци! Hug


Синьо
 аз имам огромно желание за сладко, ако не ям, пощурявам! А никога не съм била зависима от него! Crossing Arms

 Sorceress
 усетих,ч е има нещо подобно и затова ти написах само момиченце. Hug





Общи условия

Активация на акаунт