За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 715
  • 517
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз съм на принципа, че всеки трябва да си знае мястото. Мъжът и жената - в общо легло, детето - в отделно. Места за секс има достатъчно, ама време в повечето случаи не се намира  Blush
Приятелка на майка ми има син на 15 години. Откакто го е родила спи с него на спалнята. Мъжът й спи отделно. За мен това е извратено, предвид възрастта на момчета в момента  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 174
Дъщеря ми заспива на спалнята и после я местя в нейното легло.
Не мога да си представя аз, или мъжа ми да спим в други стаи, за да мога аз да спя с детето. Детето си е дете, но родителите са си нещо отделно и не залепени за децата (майка-дете).
След като щерката заспи, имаме достатъчно време за други занимания, тъй като тя си спи спокоен и дълъг сън.
Има и случаи, когато се събужда през нощта и я местя при нас, но това е за 3-4часа и не ми пречи.
Не разбирам жените, които спят с децата си, а съпруга е някъде низвергнат на друго легло или в друга стая.


Ти си написала същото като мен. Сина ми заспива на неговото легло или на спалнята, където го приспя. После аз ставам и отивам да погледам някой филм, по някое време детето се буди /около 12ч./ и аз го вземам при мен на спалнята. Само, че при теб детето се буди отвреме навреме, а при мен всяка нощ. По - лесно ми е да го взема при мен през нощта или направо да го приспя там където ще спя и аз. През няколко варианта минахме, докато преценя кое ми е най - малко изтощително, защото така или иначе той не спи цяла нощ. По - лесно е да съм някъде наблизо, когато се разплаче, защото ако е в друга стая, става, разсънва се и ми отнема враме докато го успокоя.
Къде видя да пише, че съм изгонила мъжа ми низвергнат в друга стая  newsm78 Взехме най - удобното и за двама ни решение.
Аз ходя на работа, трябва ми сън, затова гледам да не ставам през нощта, да успокоявам разплакано бебе, щото разбираш ли трябва то да спи в отделна стая.  Мъж ми също работи, трябва му сън, а той като се събуди веднъж и не може да заспи лесно, стои часове пред телевизора и така изкарва нощта, затова се премести да спи в дневната още докато малкия беше малко бебе  и плачеше през нощта. Просто иначе на сутринта е парцал.
Значи все пак и ти спиш с детето, ама само за 3-4 часа  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 174
Аз съм на принципа, че всеки трябва да си знае мястото. Мъжът и жената - в общо легло, детето - в отделно.

Детето ти гледам е малко по - голямо от моето. Буди ли се нощем ?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ей, много ви вълнува къде и кога другите си правят секса.

# 19
  • Мнения: 6
Ей, много ви вълнува къде и кога другите си правят секса.
И на теб какъв ти е проблема? Като не те вълнува секса, заминавай в темата за манджите  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 23 130
rosy_bosy, има нощи, когато малката не се буди изобщо. Друг път се буди по 5 пъти - ако е сънувала нещо лошо и плаче, ако й се пие вода... Като цяло спи добре. Надявам се след някой и друг месец да започваме тестването на нейната стая  Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ей, много ви вълнува къде и кога другите си правят секса.
И на теб какъв ти е проблема? Като не те вълнува секса, заминавай в темата за манджите  Joy

Не ме вълнува чуждият секс. Нито къде спят чуждите деца. Темата е ...странна.

# 22
  • Мнения: 884
При нас изпробвахме всякакви варианти, докато малката не започна да спи непробудно цяла нощ. През първите две години е спала и при мен на спалнята, с баща И до нас, без беща И до нас /разбирайте-в другата стая/,  в количката, в кошарата, на нейното легло-изобщо както доЙде, за да ми е по-удобно на мен. И при всички варианти тя не спеше повече от два часа последователно, нищо че обикновено заспиваше сама, на тъмно и на затворена врата. За щастие разбрах причината, и през август ще стане година , откакто спи непробудно в леглото си, в нашата спалня. Още година-две ще е така вероятно. След всичките експерименти не виждам никой от нас да е с някакви психологически травми от временната реорганизация, нямам и проблеми в брака, така че според мен всеки отделен случай е толкова различен, колкото индивидуално е решението, а и колкото различни са децата.
 Сега като по-голяма , изобщо не желае да спи при мен-баща И отсъства често, и аз много искам да си я гушкам нощем-обаче  Naughty-и да я взема-излазва си на нейното легло, отказвайки да я целувам и да я лигавя по какъвто и да е начин.
 Преди две години спорих в една подобна тема ,че такива деца, дето да не обичат да се гушкат няма, ама ето че не съм била права.

# 23
  • Мнения: 1 174
tonkabonka, а като се събуди 5 пъти през нощта и ти 5 пъти станеш да й дадеш вода, да я гушнеш и 5 пъти заспиш отново, как си на сутринта ? И ако знаеш, че 100 пъти по - спокойно спи детето когато е гушнато в теб и дори да се пробуди, за нула време го успокояваш, даже в просъница, не се налага да ставаш, дали няма да се изкушиш ей тъй да го гушнеш при вас на спалнята ?
Знаеш ли колко е хубаво гушнато в теб бебе  Blush

# 24
  • Мнения: 9 990
Оу, драмата е кога Другите правят секс. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 426
Хм, ние нямаме такъв проблем. Детето си има свое креватче в нашата спалня и от както се е родила си спи в него. Според мен е добре, детето от бебе да се научи да си спи отделно, не в друга стая, но в неговото си легло. А като порастне, защо не и да се отдели в друга стая. Нашето дете си е свикнало и изобщо е невъзможно да спи другаде, освен в нейното си легълце. Вечер заспива къв 21-21.30ч. и цялата нощ ние е на разположение  Grinning. Не се буди изобщо, спи много добре, на 2 годинки е.

# 26
  • Мнения: 613
Ей, много ви вълнува къде и кога другите си правят секса.
Ааааа, не , не къде и не как - само кога и то в определена ситуация. Дори не питам с кой Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Просто според мен , щом детето може само да спи на спалня известно време без да усеща "майчина толина", може да спи и в леглото си. Едва ли има майка , която никога не е спала с детето си и не го е взимала в спалнята - болеси или нещо друго извънредно. Само ми е странно когато това е непрекъснато.

# 27
  • Мнения: 9 990
Когато-тогава. Mr. GreenИскаш точен час ли?
Аз , например, нощем Спя.Имам нужда да спя, а не да правя секс.Мразя да правя нощем секс.В тази връзка е все тая дали децата спят при нас или не.

# 28
  • Мнения: 1 174
При нас изпробвахме всякакви варианти, докато малката не започна да спи непробудно цяла нощ. През първите две години е спала и при мен на спалнята, с баща И до нас, без беща И до нас /разбирайте-в другата стая/,  в количката, в кошарата, на нейното легло-изобщо както доЙде, за да ми е по-удобно на мен. И при всички варианти тя не спеше повече от два часа последователно, нищо че обикновено заспиваше сама, на тъмно и на затворена врата. За щастие разбрах причината, и през август ще стане година , откакто спи непробудно в леглото си, в нашата спалня. Още година-две ще е така вероятно. След всичките експерименти не виждам никой от нас да е с някакви психологически травми от временната реорганизация, нямам и проблеми в брака, така че според мен всеки отделен случай е толкова различен, колкото индивидуално е решението, а и колкото различни са децата.
 Сега като по-голяма , изобщо не желае да спи при мен-баща И отсъства често, и аз много искам да си я гушкам нощем-обаче  Naughty-и да я взема-излазва си на нейното легло, отказвайки да я целувам и да я лигавя по какъвто и да е начин.
 Преди две години спорих в една подобна тема ,че такива деца, дето да не обичат да се гушкат няма, ама ето че не съм била права.

Точно същото минах  и аз, заспива лесно, където и да е, и в палатка съм го приспивала миналата седмица, няма проблем, но буденето през нощта го има, и дотогава просто не може да заспя другаде, а не до малкия, щото докато се събудя от плача /спя тежко/ Марти вече се дере като за световно, няма успокояване, на всичкото отгоре първо се буди баща му, и после и той няма заспиване, просто кошмар. Мъчихме се така 2 седмици, истински кошмар, затова ще си гушкам бебето, мъжа ми ще спи където иска, докато малкия почне да спи цяла нощ.

Shantal-che за мен няма особена разлика дали детето ще е на едно легло с вас или в отделно него легълце, така или иначе няма да можете да си говорите с милото или да гледате ТВ, както по - напред казаха.

# 29
  • Мнения: 613
Когато-тогава. Mr. GreenИскаш точен час ли?
Аз , например, нощем Спя.Имам нужда да спя, а не да правя секс.Мразя да правя нощем секс.В тази връзка е все тая дали децата спят при нас или не.
Ето това вече е отговор, който ме задоволява. Благодаря! Peace

Общи условия

Активация на акаунт