За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 662
  • 517
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 174
Мъж и бебе взаимноизключващи се понятия  newsm78

Защо тогава се произвеждат отделни легла за бебета   Thinking Да си купим едно легло 4 на 4 метра и да се натръшкаме цялата фамилия отгоре.
А ако имам нужда да остана сама с мъжа си, и единственото време, в което е възможно да се случи това, е нощем, когато сме си легнали в леглото? И изобщо не говоря за секс.

Сега забелязах, че говориш за отделно легло за бебето, не за стая  newsm78 Правилно ли съм разбрала, че си насаме с мъжа си докато детето спи в същата стая, но на отделно легло ? Колко насаме е това ? Как си говорите, без да събудите детето  newsm78
Аз тук разлика не виждам между спане на детето при вас или на отделно легло в същата стая.

А ето Shantal-che е писала.

# 46
  • Мнения: 1 907

Сега забелязах, че говориш за отделно легло за бебето, не за стая  newsm78 Правилно ли съм разбрала, че си насаме с мъжа си докато детето спи в същата стая, но на отделно легло ? Колко насаме е това ? Как си говорите, без да събудите детето  newsm78
Аз тук разлика не виждам между спане на детето при вас или на отделно легло в същата стая.

А ето Shantal-che е писала.

Моето дете е голямо и много отдавна спи в самостоятелна стая. Всъщност, голямо, голямо, колко да е голямо  Mr. Green - на 9 е. По-напред в темата прочетох за 15 годишен младеж, спящ с майка си. Убедена съм, че неговата майка и тя си има причина за това.

Иначе, да. Докато беше бебе спеше в нашата стая, в отделно легло. Не са и пречили разговорите, нито телевизора. Аз виждам разлика, затова и не е спала на нашето легло.

# 47
  • Мнения: 6

А като знаеш колко е хубаво, що не си се гушкате ?
Защото гушкането с мъжа и бебето на едно легло не може да бъде сравнявано с гушкането на мъжа ми и аз, когато сме сами.
Само аз ли усещам разликата  newsm78
За да съм подробна - обичам да бъда докосвана, галена, да чувствам мъжа до себе си. С детето между нас, това ми се струва ненормално и леко перверзно. ОСобено ако детето вече не е бебе  newsm78

# 48
  • Мнения: 2 161
20-21 - вечерен тоалет и общуване с таткото, който е бил на работа и после в леглата.
Аз не разбирам това какво е.

# 49
  • Мнения: 132
Спим в една стая с децата защото апартамента  е малък.Всеки обаче си има легло NaughtyМоже да не съм права но не съм и съгласна мъжа ми да спи в друга стая NaughtyНо пък всеки си решава сам за него си.Не мога да спя с децата на едно легло ритат ме, въртят се ужас хахахах

# 50
  • Мнения: 1 907
Спим в една стая с децата защото апартамента  е малък.Всеки обаче си има легло NaughtyМоже да не съм права но не съм и съгласна мъжа ми да спи в друга стая NaughtyНо пък всеки си решава сам за него си.Не мога да спя с децата на едно легло ритат ме, въртят се ужас хахахах

Да, сега, като се замисля, и аз не бих могла, дори и да искам. Нито на нея би и било комфортно, нито на мен- тя ужасно много се върти, раздава ритници, събира чаршафи  Crazy Мерси!

# 51
  • Мнения: 426
Ние пък изобщо нямаме телевизор в спалнята. Там спи детето, а то вечер не гледа телевизия, не мисля да слагаме скоро.

# 52
  • Мнения: 46 526
Дори и детето да го няма, пак се "забавляваме" в хола, така че за мен няма никакво значение дали детето ни ще спи в детската или спалнята конкретно за този въпрос.

Ние си лягаме към 1 ч., а тя в 22 ч.
Преди да тръгне на градина си лягаше в 24 ч.
Т.е. време за нас се намира.

Единствено се измъчихме за около 1 година, когато лягаше в 24 и ставаше в 6, с няколко будения нощем, тогава с мъжа ми се редувахме на смени с нея, за да може да спим поне няколко часа, но като правиш дете, очакваш и такива работи.

# 53
  • Мнения: 1 174

А като знаеш колко е хубаво, що не си се гушкате ?
Защото гушкането с мъжа и бебето на едно легло не може да бъде сравнявано с гушкането на мъжа ми и аз, когато сме сами.
Само аз ли усещам разликата  newsm78
За да съм подробна - обичам да бъда докосвана, галена, да чувствам мъжа до себе си. С детето между нас, това ми се струва ненормално и леко перверзно. ОСобено ако детето вече не е бебе  newsm78

И аз разбирам разликата, ама ти я започна тая работа със сравняването на гушкане от мъж и от бебе.
И аз си гушкам мъжа на диванчето в дневната докато малкия спи, долу горе от 9ч. вечер докъм 11-12ч. сме си двамата. Знам какво е преди да се роди малкия гушкането нощем и т.н. обаче твърдя, че нещата са други не защото спя заедно с детето, а защото просто имаме дете, което се буди нощем.

Искам да уточня, че май разногласията идват от това, че едни сме с малки деца докъм 3-4 години, другите с по - големи. Аз смятам да преместя малкия в стаята му /то той си е там де, ама аз трябва да се изнеса  Grinning/ когато 2-3 нощи подред не се буди.
После си връщам гушкащия мъж /и хъркащ/ на спалнята до мен  Laughing

gery_roz и ако мъжа ти не може да спи спокойно когато детето е в спалнята, ти кво правиш ? Ще го вържеш ли или какво ? Въй не била съгласна ..

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 306
20-21 - вечерен тоалет и общуване с таткото, който е бил на работа и после в леглата.
Аз не разбирам това какво е.

Това значи, че се подмиват преди секса.

# 55
  • Мнения: 46 526
...
gery_roz и ако мъжа ти не може да спи спокойно когато детето е в спалнята, ти кво правиш ? Ще го вържеш ли или какво ? Въй не била съгласна ..



Не можел да спи спокойно, ми аз мога ли?
Много неща не ми изнасят, откакто имам дете, но да съм мислила, преди да дойде, същото и с мъжете. Да, има неудобства, недоспиване, стрес и т.н., никой не е казал, че е рай. Това е част от радостта и отговорността да си родител. Ако не щеш да я поемаш, хвърляш детето на жена си, бабите или детегледачка, щом има кой друг да поеме тежкото, екстра, най-лесното е да си поиграеш малко, а друг да се грижи за децата ти, лошо няма, ако всички са доволни. Аз като гледам авторката, 30 мин. за вечерен тоалет И игра с таткото, ето, 15-тина мин. на ден, явно на детето му стигат контакт с баща му.

# 56
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
20-21 - вечерен тоалет и общуване с таткото, който е бил на работа и после в леглата.
Аз не разбирам това какво е.

Това значи, че се подмиват преди секса.

То имаше и такива теми. Кога се подмивате-преди или след секса. Или само след. Joy

# 57
  • Мнения: 73
Дете в семейното ложе- това винаги съм го смятала за убийство на семейните отношения.

Меко казано отвратително. Sick Никога не бих го допуснала и винаги са ми били странни двойки които го правят. За мен в такова семейство не може да има нормален секс. Представям си сутрешната ерекция на съпруга и малко дете край него. ooooh! Sick

# 58
  • Мнения: 817
20-21 - вечерен тоалет и общуване с таткото, който е бил на работа и после в леглата.
Аз не разбирам това какво е.

Това значи, че се подмиват преди секса.

 Joy Joy Joy

Аз го разбрах, че децата се къпят и след това "общуват" тоест  си играят с таткото. Явно си имат час за тази работа. Или просто е искала образно да постави в рамки деня на децата по часове /горе-долу/
Та мисълта ми е, че явно през това време, след банята децата общуват с баща си, който до тогава е бил на работа.

# 59
  • Мнения: 884
Стигат- не стигат ,Човече, има някои професии, при които понякога се налага  и такъв ритъм.
По-важното е , че е само понякога...
 И за спането така-май е по-важно да разграничим дали това спане в семейното легло се е налагало по една или друга причина от време на време, или това е определения от родителите начин за сън на детето. защото има разлика, и то голяма...

Общи условия

Активация на акаунт