За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 694
  • 517
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Знаеш ли колко е хубаво гушнато в теб бебе  Blush
А ти знаеш ли колко е хубаво да си гушната в мъж  Blush

# 31
  • Мнения: 9 990
На всеки потребностите са различни, също и периода, в който изпитват дадена потребност не пасва с твоя.Това мисля ви е ясно“Или май не.

# 32
  • Мнения: 884
Цитат
Знаеш ли колко е хубаво гушнато в теб бебе  Blush
А ти знаеш ли колко е хубаво да си гушната в мъж  Blush

Всички знаем за мъжовете, но изглежда не всички знаете как е при ревящите по цели нощи  бебета  Peace.

# 33
  • Мнения: 1 174
Знаеш ли колко е хубаво гушнато в теб бебе  Blush
А ти знаеш ли колко е хубаво да си гушната в мъж  Blush

А знаеш ли колко е хубаво да си гушната в мъж, и до вас да е гушнато вашето бебе  Laughing
Мъж и бебе взаимноизключващи се понятия  newsm78

# 34
  • Мнения: 6
Всички знаем за мъжовете, но изгледа не всички знаете как е при ревящите по цели нощи  бебета  Peace.
Оууу Ай ем соу сори  Blush
че не се уточних де......
Трябваше да спомена, че имам дете ......., но от'де да знам аз  Mr. Green

А знаеш ли колко е хубаво да си гушната в мъж, и до вас да е гушнато вашето бебе  Laughing
По някака случайност знам  Wink

# 35
  • Мнения: 1 910
Мъж и бебе взаимноизключващи се понятия  newsm78

Защо тогава се произвеждат отделни легла за бебета   Thinking Да си купим едно легло 4 на 4 метра и да се натръшкаме цялата фамилия отгоре.
А ако имам нужда да остана сама с мъжа си, и единственото време, в което е възможно да се случи това, е нощем, когато сме си легнали в леглото? И изобщо не говоря за секс.

# 36
  • Мнения: 884
Аз ги разбирам майките на "спящите" бебета, но повярвайте-понякога на човек толкова много му се спи, че ако се беше наложило, бях способна и на главата си да я сложа, стига да ме остави да поспя малко ...
 Лиана-не разбирам сарказма ти-и деца почти всички имаме. Само че при всички ни е различно-едни спят толкова дълго, колкото и преди да имат бебета, други си доспиват през деня, трети ходят на работа на смени...В онзи период за мен беше важно да се наспивам, независимо от това къде се налагаше да спи малката, а още по-малко от това дали и кога ще правя секс със съпруга си...

# 37
  • Мнения: 9 990
...а като ми се спи толкова-за секс и с топ не могат да ме вдигнат-та пак е все тая къде е бебето в този момент. Laughing

# 38
  • Мнения: 884
...а като ми се спи толкова-за секс и с топ не могат да ме вдигнат-та пак е все тая къде е бебето в този момент. Laughing
Това исках и аз да уточня.

# 39
  • Мнения: 1 174
Мъж и бебе взаимноизключващи се понятия  newsm78

Защо тогава се произвеждат отделни легла за бебета   Thinking Да си купим едно легло 4 на 4 метра и да се натръшкаме цялата фамилия отгоре.
А ако имам нужда да остана сама с мъжа си, и единственото време, в което е възможно да се случи това, е нощем, когато сме си легнали в леглото? И изобщо не говоря за секс.

А защо се произвеждат единични легла, за да спим отделно с мъжете си ли ? Ама че логика  Rolling Eyes
Ако единственото време, в което мога да остана насаме с мъжа си е в спалнята, детето ще спи в отделна стая. Но аз прекарвам вечерта с мъжа си, когато отида да си лягам при детето, вече ми се спи, тъй че просто отивам да спя.
За нашата ситуация е най - удачно да спим аз с детето, той отделно.
Вие ако искате спете 4-мата на едно легло, ваша си работа.
Авторката пита как оставаме насаме с мъжете си, ако спим с децата - отговарям.

# 40
  • Мнения: 1 174

А знаеш ли колко е хубаво да си гушната в мъж, и до вас да е гушнато вашето бебе  Laughing
По някака случайност знам  Wink

А като знаеш колко е хубаво, що не си се гушкате ?

# 41
  • Мнения: 426


Shantal-che за мен няма особена разлика дали детето ще е на едно легло с вас или в отделно него легълце, така или иначе няма да можете да си говорите с милото или да гледате ТВ, както по - напред казаха.
Може би не се изразих правилно  Simple Smile. Слагаме я да си спи и излизаме от стаята, не стоиме при нея да гледаме телевизия или нщо друго. Отиваме си във всекидневната, там ни е ТВ-то, вечеряме си, пиеме си, правиме секс, стоиме до посред нощ. После като решиме отиваме и си лягаме в спалнята при нея, но там само спиме Wink. Тя изобщо не ни усеща и не се събужда, спи като ангелче  Grinning

# 42
  • Мнения: 817

А знаеш ли колко е хубаво да си гушната в мъж, и до вас да е гушнато вашето бебе  Laughing
По някака случайност знам  Wink

А като знаеш колко е хубаво, що не си се гушкате ?

Ами зависи колко е голямо детето, може би. Бебе е едно, но вече дете...за мен е друго.

И сакън пък да не се разпише човек в дадена тема, веднага решавате, че има драма или, че много го вълнува кой кога прави секс.  Mr. Green Дреме ми на **** ваша си работа.
Някой пишем само как ни е добре на НАС, и не поучаваме другите къде, с кой и какво да правят.

# 43
  • Мнения: 9 990
Интересното е, че е имало случаи, когато си лежим, говорим си с миУото, гледаме си екшънче, дребна става, идва при нас, ляга демонстративно и хич, ама хич проблем няма-тя си спи, ние продължаваме да си говорим. Laughing

# 44
  • Мнения: 1 910
А защо се произвеждат единични легла, за да спим отделно с мъжете си ли ? Ама че логика  Rolling Eyes
Ако единственото време, в което мога да остана насаме с мъжа си е в спалнята, детето ще спи в отделна стая. Но аз прекарвам вечерта с мъжа си, когато отида да си лягам при детето, вече ми се спи, тъй че просто отивам да спя.
За нашата ситуация е най - удачно да спим аз с детето, той отделно.
Вие ако искате спете 4-мата на едно легло, ваша си работа.
Авторката пита как оставаме насаме с мъжете си, ако спим с децата - отговарям.

Сигурно  Thinking  Joy Пък има и хора, които живеят сами, все пак  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт